Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
τι να πω...δεν μου αρεσε καθολου! μονο τις πατατες εφαγα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ε ναι βρε γιδάκι, αλλά στο φούρνο είναι μούρλια, όχι ωμό :P ούτε το κονσερβοποιημένο που κατά βάση είναι ζελατίνη, λίπος και μέλι (μπεχ...)

Ένας καλός μου φίλος ειχε φάει ωμό χοιρινό με κρεμμύδι, γιατί ένας Ρώσος φίλος του του είπε ότι ταιριάζει με τη vodka. Ούτε με σφαίρες δεν θα δοκίμαζα κάτι παρόμοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν είπα ωμο!! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa rocker

Νεοφερμένος

Η natasa rocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κέτσαπ και μουστάρδα βουτηγμένα στην αυγοφέτα..τέλειο!!!
Άλλο ένα τέλειο είναι σοκολάτα βουτηγμένη στην σαντιγή...
τώρα άλλα δε θυμάμαι... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Παριζάκι με αλειμμένη merenda πριν λίγες μέρες.

πωπωωω ενας παλιος συμμαθητης μου το ετρωγε και μου φαινοταν τραγικα περιεργο...:sick::P

το πιο περιεργο που εχω φαει ποτε μου ηταν απο ο,τι θυμαμαι μπισκοτα βουτυρου με αγγουρακι τουρσι.. ουτε κ εγω μπορω να καταλαβω πως μου ηρθε τοτε η ιδεα..:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Μου ανοίξατε την όρεξη πάω να φάω τραχανά με σοκολάτα και μπέικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πατσας με μελι και κακαο..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
πατατακια εναλλαξ με λουκουμια γιατι τονιζει το ενα την γευση του αλλου και ειναι τελειο!!!
πω πω τετοια ωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Crepa με merenda, κασεροκροκέτες και κοτόπουλο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Σας διαβάζω τόση ώρα και με έχει πιάσει μια ναυτία. Και νόμιζα ότι εγώ είμαι περίεργη στο φαγητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
μακαρονια με σαλτσα και κακαο <3
πατατακια με σοκολατα(πολυ συνηθισμενο)
κοτομπουκιτσες απ'τα Goody's σε συνδυασμο με τα γιουβαρλακια της μαμας(τις βουταταμε και μεσα εννοειται!!!)
ψωμι με τυρι, σαλτσα, ριγανη, λαδακι και στο καπακι σαντιγι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
μακαρονια με σαλτσα και κακαο <3
πατατακια με σοκολατα(πολυ συνηθισμενο)
κοτομπουκιτσες απ'τα Goody's σε συνδυασμο με τα γιουβαρλακια της μαμας(τις βουταταμε και μεσα εννοειται!!!)
ψωμι με τυρι, σαλτσα, ριγανη, λαδακι και στο καπακι σαντιγι!

Εγκυμοσύνη μου μυρίζει... :P:P Κοτοπουλο ψητο στο φουρνο με λαδοριγανη μαζι με παγωτο φυστικι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ψιχα λευκου ψωμιου βουτηγμενη σε κοκα κολα...μια παλια αγαπημενη συνηθεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πιλαφι με γιαουρτι και μελι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Φακή με γιαούρτι και καρύδι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
το δικό μου είναι πολύ ωραίοοο!!! :pfff: το τρώω πολύ συχνά για πρωινό!
καφές φραπέ με μπανάνα δίπλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το μόνο περίεργο που κάνω,αν και πολύ σπάνια, είναι να βάζω λίγα chips μέσα στο τόστ.
Ρίχνω και ketchup μέσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Το μόνο περίεργο που κάνω,αν και πολύ σπάνια, είναι να βάζω λίγα chips μέσα στο τόστ.
Ρίχνω και ketchup μέσα. :P

που ειναι το περιεργο? :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Γενικά δεν έχω δοκιμάσει περίεργους συνδυασμούς (προφανώς τη φέτα με το καρπούζι ή το πεπόνι με το προσούτο δεν τους θεωρώ περίεργους συνδυασμούς).

Ίσως ο πιο περίεργος συνδυασμός που έχω κάνει είναι να ανακατέψω μερέντα με γιαούρτι. Ταίριαζε πολύ και σας το προτείνω...

Για έναν περίεργο λόγο πάντως, πολλοί όταν με βλέπουν να βάζω λεμόνι στο τηγανητό αυγό, με κοιτάνε περίεργα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παγωτο(οτι γευση να 'ναι) ή σοκολατα με πατατακια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top