Οφθαλμόλουτρα

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.


Ως νούμερο 1. Γλυκιά μελαγχολία. :)

Γιατί δεν την έχει αναφέρει κανείς? WTF?

Πράγματι μου αρέσει κι αυτός ο τύπος πολύ, δεν έχει αυτό το αλαζονικό ύφος που έχει η αντιπαθέστατη Αντζελίνα Τζολί. Ποιά είναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

αχ αχ αχ απλά ΘΕΟΣ ..... ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩ:inlove::inlove::inlove:


Σταθερή αξία



μπροστά στους άλλους δεν πιάνει πολλά, αλλά ειναι κούκλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο Τζόνι Ντεπ μόνο στον Ψαλιδοχέρη και στον Ακέφαλο καβαλάρη μου άρεσε.
Underwater εύγε κορίτσι μου, έχεις γούστο! :D (για τον Ράσελ λέω)

Για τη Σκάρλετ Γιόχανσον που λέγατε, μόνο εμένα ρε παιδιά μου φαίνεται αντιπαθέστατη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
H δικιά μας Έλενα Παπαρίζου



Ανδριάνα Σκλεναρίκοβα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Για τη Σκάρλετ Γιόχανσον που λέγατε, μόνο εμένα ρε παιδιά μου φαίνεται αντιπαθέστατη;

Πιθανότατα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πιθανότατα. :D
Και όχι απλά μου φαίνεται αντιπαθέστατη, κατ'εμε είναι η πιο αντιπαθής διάσημη που έχω δει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαι μένα πάντως δεν μου λέει κάτι.. αδιάφορη θα την χαρακτήριζα! Προτιμώ πχ την Catherine Zeta Jones! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Από άντρες...


Clive Owen

because he is sexy


Johnny Depp


because he is sexy



Jude Law

because he is pretty



Justin Timberlake


because he is pretty

(καλά, ζαβολιά :P)


Aπό γυναίκες...
χμμμ...


Jennifer Aniston


because she is pretty



Gwyneth Paltrow


because she is beautiful and veeery chic



Jennifer Love Hewitt


because she is cute and sexy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά μέχρι 3 είπαμε και μόνο του αντίθετου φύλου (εκτός αν είστε ομοφυλόφιλοι)!! Αν αρχίσω να διαγράφω ποστς όμως όπως είπα, θα κράζετε παρ'ότι το έχω πει απο το πρώτο ποστ!

@kajira: Συμφωνώ απόλυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Γενικά δε μου λένε κάτι οι διάσημοι...

Αλλά πρέπει να το παραδεχτώ... αυτό ο Jude Law είναι πολύ sexy!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ρε παιδιά μέχρι 3 είπαμε και μόνο του αντίθετου φύλου (εκτός αν είστε ομοφυλόφιλοι)!! Αν αρχίσω να διαγράφω ποστς όμως όπως είπα, θα κράζετε παρ'ότι το έχω πει απο το πρώτο ποστ!

Οταν το θεμα ειναι κατανοητο απο τον τιτλο και εχουν προηγηθει τοσες σελιδες, μπορει και να μην διαβασεις το πρωτο ποστ. Αληθεια γιατι σε μια "ελαφρια" κουβεντα πρεπει να υπαρχουν αυστηροι κανονες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οταν το θεμα ειναι κατανοητο απο τον τιτλο και εχουν προηγηθει τοσες σελιδες, μπορει και να μην διαβασεις το πρωτο ποστ. Αληθεια γιατι σε μια "ελαφρια" κουβεντα πρεπει να υπαρχουν αυστηροι κανονες;:)
1. Δεν είναι "αυστηροί" όπως βλέπεις, αλλιώς θα είχα αρχίσει να διαγράφω με τη σέσουλα :P Και απλώς θα τηρούσα όσα είχα προειδοποιήσει στο πρώτο ποστ ;) Δεν το έκανα όμως, το έκανα;
2. Γιατί έχουμε άλλο θέμα για οφθαλμόλουτρο, οπότε δεν θέλω να καταλήξουμε να έχουμε 2 ίδια θέματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αχ μπορατ τελειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.


Θελω να κανω ΣΠΛΑΤΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
αίσχος είναι :P
Κρίμα γιατί έλεγα να βγάλω δύο εισιτήρια να σε πάρω μαζί μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Vince Vaughn..απλά θεός..!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Wonderful-Vince-Vaughn.jpg
    Wonderful-Vince-Vaughn.jpg
    25.3 KB · Εμφανίσεις: 183

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τελειες ειναι!!!!!


πως μπαινουν τα Συνημμένα Thumbnails?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top