Τι θα φάμε σήμερα;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ τι ξεθάβω η γυναίκα σήμερα....

Λοιπόν φαντάζομαι παραλία, ένα τραπεζομαντιλάκι και μια μεγάλη παρέα, το κύμα χαλαρό σχεδόν ακουμπάει τα πόδια μας, ραδιάκι με καλή ρεμπέτικη μουσική, ένα μεγάλο μπουκάλι ούζο και πολλοι ψαρομεζέδες, απο χταπόδι ξυδάτο μέχρι ψάρι στην φωτιά που ανάψαμε, καλαμαράκι και ψητό και πολλύ γέλιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αυτό Μάνια μου, εκτός από τη φωτιά που είπες, παίζει σχεδόν κάθε μέρα...:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτό Μάνια μου, εκτός από τη φωτιά που είπες, παίζει σχεδόν κάθε μέρα...:) :)

Εγώ τα σταμάτησα επιδή δουλέυω σπαστό και δεν έχω χρόνο, άλλα τουλάχιστόν το κάνω στο μπαλκονάκι μου, κάτι έιναι και αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αμα σε ευχαριστεί, δεν είναι απλώς "κάτι", είναι "πολύ σπουδαίο" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Εγώ τα σταμάτησα επιδή δουλέυω σπαστό και δεν έχω χρόνο, άλλα τουλάχιστόν το κάνω στο μπαλκονάκι μου, κάτι έιναι και αυτό:)

μανια κανονισε οταν ερθω να δοκιμασω τους περηφημους μεζεδες σου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αμα σε ευχαριστεί, δεν είναι απλώς "κάτι", είναι "πολύ σπουδαίο" :)

όταν δεν μπορώ να κάνω αυτό που θέλω λόγο πίεσης πάντα βρίσκω τρόπους να κάνω κάτι παρόμιο τουλάχιστόν να πάρω την γέυση και την μυρωδιά και τα άλλα έρχοντε έστω και στην φαντασία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μανια κανονισε οταν ερθω να δοκιμασω τους περηφημους μεζεδες σου...;)

Ευχαρίστως λατρέυω να φτιάχνω μεζέδες για καλή παρέα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top