Παλέρμο #23 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και μετά να έρθει η Myrtle που την υποψιαζόμουν κι άδικα τάχα μου...τάχα μου...
Όχι ότι ο Jrot πήγαινε πίσω με τις πολλές αγάπες του :P

Κι εσύ βρε Κουε...τι είχες φαγωθεί μαζί μου οεο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ενα εχω να πω... Με βγαλατε απο την αρχη, χωρις να μου αφησετε περιθωρια να παιξω για να αντλησω καποια παραπανω πληροφορια, παρολα αυτα σας ειπα να στραφειτε στο Ρασκαλ, αλλα κανενας δε με ακουσε!! Κριμα και παλι κριμα, θα μπορουσε να ειχε βγει απο την αρχη... Τεσπα, συγχαρητηρια στους δολοφονους και στις επιλογες τους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ααααααααα :eek: τι αυτό ήταν;;;; Τόσο γρήγορα;;;;; Να πάρει! Νόμιζα ότι θα κράταγε κάμποσο!

Αγαπητή Βίκυ χίλια συγνώμη αλλά κάποιον έπρεπε να πω κι εγώ ότι υποψιάζομαι! Τι να έλεγα δηλαδή; Είστε όλοι αθώοι γιατί δολοφόνος είμαι εγώ; :P

Ώστε γι'αυτό λοιπόν ο Jrot δεν με είχε ποτέ υποπτευθεί! :hmm:

Και μια απορία για την ΚΕ: Πως στο καλό ήξερες ότι θα σκότωναμε την Ρες και μάλιστα από την πρώτη δολοφονία; Ούτε εμείς δεν το ξέραμε καλά καλά! Τελευταία στιγμή αποφασίστηκε!

Εμένα μου άρεσε πάντως (κι όχι επειδή ήμουν με τους νικητές κακεντρεχείς άνθρωποι...τσ τσ τσ!)! Πότε θα παίξουμε το επόμενο; Ψήνω ήδη δύο ακόμη άτομα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και μια απορία για την ΚΕ: Πως στο καλό ήξερες ότι θα σκότωναμε την Ρες και μάλιστα από την πρώτη δολοφονία; Ούτε εμείς δεν το ξέραμε καλά καλά! Τελευταία στιγμή αποφασίστηκε!

Γιατί η δολοφονία έγινε Πέμπτη. και είναι γνωστό ότι εδώ και 09231872 παιχνίδια, ανεξάρτητα από το αν είμαι πολίτης ή κάτι άλλο βγαίνω πάντα πέμπτη! :P

congrats δολοφόνια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τελικα εκτος απο τη Myrtle ποιοι αλλοι ηταν δολοφονοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Γιατί η δολοφονία έγινε Πέμπτη. και είναι γνωστό ότι εδώ και 09231872 παιχνίδια, ανεξάρτητα από το αν είμαι πολίτης ή κάτι άλλο βγαίνω πάντα πέμπτη! :P

congrats δολοφόνια :)

Σοβαρά; Είδες για να είμαστε νέοι και να μην έχουμε παρακολουθήσει τα προηγούμενα παιχνίδια; Χάσαμε μια δολοφονία... :P

τελικα εκτος απο τη Myrtle ποιοι αλλοι ηταν δολοφονοι?

Ο rascal_gd συνδολοφόνος κι ο Jrot τσιράκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εσενα και τον ρασκαλ σας ειχα παρει χαμπαρι...αλλα τη μουσιτσα τον τζει, οχι...φτου του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
εσενα και τον ρασκαλ σας ειχα παρει χαμπαρι...αλλα τη μουσιτσα τον τζει, οχι...φτου του!
E, επρεπε να μπεις να ψιφησεις βρε Νεραιδα..:look:


Βασικα αλλους 100 γυρους να ειχαμε δεν θα μας εβρισκαν ποτε!! Και ποτε να μην εμπενα να ψηφισω παλι τα ιδια. Μιλαμε μουρτλ εφαγαν τη σκονη μας χωρις να κανουμε το οτιδηποτε!!:clapup:

Ευχαριστουμε τζει ροτ για τη βοηθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Αν κι έχω παίξει παλέρμο live άπειρες ώρες (και με πιο ωραίους κανόνες από τους δικούς σας :pfff:), πραγματικά I don't understand Christ!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τώρα κατάλαβα γιατί βγήκα γρήγορα... :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είναι προφανές... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top