Αστεία παρατσούκλια, ονόματα και τίτλους που γνωρίζετε

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παρατσούκλια από παιδιά της παρέας μου:
Παβέζας
Τρελαμόνι
Γκούντι
Αρμάντο
Αργέρακας
Μπέκιος
Σταρακι
Γύφτος
Glx
kzr
Πόπη ( ειναι αγορι ομως)
Βουλκανιζατέρ ( γιατι εχει ενα)
Astrea...
Αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
έχω ένα συνάδελφο που τον λένε "Πίπα"... :rofl:
και ο πατέρας μου είχε έναν συνάδελφο που τον έλεγαν "Μουνιά" :rofl:


άντε τώρα να έχεις τέτοιο επώνυμο ε? πακέτοοοοο :rofl:

σκέψου σοκ αν κάποιος σηκώσει το τηλέφωνο και είναι ο συνάδερφος σου που θα συστηθεί και θα ζητήσει τον συνάδελφο του πατέρα σου

οντόπικ : σιντ

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι έχει το Σιντ; Μια χαρά σοβαρό είναι. Βλέπεις να γελάω; :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Από τους τηλεφωνικούς καταλόγους Ελλάδας:

Ζήσης Γεράσης
Λέλα Τρέλα (μένει Κρεμάλας 18)
Πόθος Καρπός (του Έρωτα και της Αγάπης)
Περσεφόνη Τρομπέτα
Πέτσας Καλοψημένος
Ακριβή Γουρούνα:P
Χαριτωμένη Ταράτσα
Ζωή Νάχη
Παρασκευή Μεσημέρη
Κυριακή Μεσημέρη
Π@ρθέν@ Τσιμπούκ@:redface:
Π@ρθέν@ Γ@μίδου:redface:
Διαλεχτή Κατσίκα

εχω ριξει ΤΟ γελιο!:lol::lol::lol:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kwnstantina K.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μου εχουνε βγαλει παρατσουκλι .... κοτοπουλακι -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

MarioOZzzZ...<3

Νεοφερμένος

Η MarioOZzzZ...<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ειχα μια φιλη που την ελεγαν ....πουλί...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έναν συμμαθητή στο γυμνάσιο τον λέγαμε "ρελέ" επειδή όταν είχαμε να διαλέξουμε κατασκευή, τύπου σπιτάκια, ζυγαριές, τρενάκια και τέτοια, όταν τον συγκεκριμένος τον ρώτησε ο καθηγητής τι διάλεξε είπε "έναν ρελέ".

Ντάξει πεθαίνω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
To Καποτάς τονίζεται στο α (σαν το στρατόπεδο)
Χάρο ξέρω τον ζωγράφο (Μανώλης στο μικρό)
Το Τσιμπούκης/Τσιμπουκάκης είναι πολύ διαδεδομένο
Ξέρω έναν Κατάκο...από μόνο του είναι μια χαρά, αλλά για πες Νικος Κατάκος, Κώστας Κατάκος, Γιάννης Κατάκος, κλπ.
Ονόματα από λίστα φοιτητών αναρτημένη στο internet (δεν τους ξέρω, αλλά είναι από ΑΕΙ, αρα υπάρχουν 100%)
Ζούρλα, Κολοβός, Λαδιά, Κουτσουράδη, Μαιχώση, Μπουτσίνη, Νταλαμπίρα, Παγίδα, Ρουμάνα, Στούμπου, Τσώλη, Τσατσά, Χερούλη.
Δεν κάνω πλάκα, αν κανείς δεν το πιστεύει σας στέλνω λινκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top