Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
το mall
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Ενα video club ή ένα μαγαζί με ρούχα.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ένα ζαχαροπλαστείο που όμως θα έχει γλυκά μόνο από σοκολάτα..σοκολάτα,από τις καλύτερες ποιότητες του κόσμου..και τα γλυκά,θα ήταν σε πρωτότυπα και ευφάνταστα σχήματα και συνδυασμούς.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Φαντάζομαι πως έχεις δεί τη ταινία chocolat ...Μήπως φαντάζεσαι κατι τέτοιο?Μία σοκολατέρια σαν αυτη πο έχει στη ταινία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Φαντάζομαι πως έχεις δεί τη ταινία chocolat ...Μήπως φαντάζεσαι κατι τέτοιο?Μία σοκολατέρια σαν αυτη πο έχει στη ταινία?

χαχαα..ναι,την έχω δει την ταινία,αλλά δεν μπορώ να πω ότι θυμάμαι και πολλά.. :redface: πάντως,το μόνο που θυμάμαι και φαντάζομαι ότι θα ήθελα να έχω απ'την ταινία αυτή,είναι σίγουρα ο johnny depp..! :inlove: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ενα μαγαζι με κερια ειδη διακοσμισης αλλα οχι κλασικουρες ποιο εθνικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
στριπτιζαδικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Και εγώ αυτόν θα ήθελα να είχα απ' τη ταινία αλλα δν γίνεται :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Μαγαζι με accesorizies ή με ρουχα για να παίρνω κ τζάμπα εννοείται!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Παγωτατζίδικο!:P Σαν το Παγωτομάνια στο Μοναστηράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βασικα ειχε κανει μια μελετη ο πατερας μου πριν κανα δυο χρονια για μια επειχιριση που θα μου αρεσε πολυ να την εχω, αλλα τελικα δεν εγινε τπτ καθος δεν μπορεσε να βγαλει αδειες. Απο κερη αλλο τπτ, πως να σας πω τι δουλεια ειναι ομως χωρις να με βρισετε ολοι μαζι.... Παντος εχει να κανει με αυτο που θελει και ο Hunter:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ελα πεσ κρονοσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα σε προσδιωρισω καπος καλα μια και εισαι και Ροδιτισα:D
Ισως να εχεις προσεξει ενα παλιο ξενοδοχειο το οπιο δεν λειτουγει πια και θελει και ενα γερο φρεσκαρισμα στην παραλια με τα γερα κυματα, λιγο πριν το ενυδριο. Ε λοιπον αυτο το ξενοδοχειο εχει 60 δωματια. Αν τα 30 απο αυτα μεινουν δωματια και τα αλλα 30 γινουν μπαρ, στριπτιτζαδικο, σαουνα κλπ και διαθετει και 40 κοπελες το μαγαζι ετοιμες για ολα... Αλλα απαγορευετε να ανοιξει αντρας τετια επειχιρισει.. (και γενικοτερα τετιου μεγεθους αλλα με γνωριμιες και λαδακι παρακαμπτωνται αυτα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν την ανοιξει δλδ γυναικα επιτρέπεται? :hmm:
αν ναι, πες του μπαμπα σου να μου τη γράψει στο όνομα μου....δεν έχω προβλημα :P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν ητανε απλα για το ονομα το θεμα υπαρχουν αρκετα ονοματα τριγιρο. Απαγορευετε να ανοιξει να επιχειριση τετιου ειδους που να απασχολει πανω απο 4 η 5 αν θυμαμε καλα κοπελες, οποτε οπως καταλαβενεις δεν συμφερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι αν ανοίξουν 5 επιχειρήσεις από 5 κοπέλες η κάθε μια οι οποιες θα συστεγάζονται? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτο δεν ξερω κατα ποσο γινετε αλλα που θα τις βρουμε 5 κοπελες; Μια η θεια μου, μια η γιαγια μου (που την βαζουμε 70 τοσο χρωνων γυναικα...) μια εσυ... Μας λειπουν ακομα κοπελες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτο δεν ξερω κατα ποσο γινετε αλλα που θα τις βρουμε 5 κοπελες; Μια η θεια μου, μια η γιαγια μου (που την βαζουμε 70 τοσο χρωνων γυναικα...) μια εσυ... Μας λειπουν ακομα κοπελες...



:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Η ιδέα δεν είναι πρωτότυπη είναι όμως κάτι που θα με ευχαριστούσε.
Θα ήταν ένας συνδυασμός βιβλιοπωλείου-καφέ, ένα μέρος όπου θα μπορούσες με τις ώρες να ψάξεις για το βιβλίο που σε ενδιαφέρει κι αν δεν ήθελες να το αγοράσεις θα μπορούσες να το νοικιάσεις και να το διαβάσεις εκεί.
Επίσης θα είχε επιτραπέζια αλλά και ίντερνετ, μεγάλη ποικιλία σε καφέ και ροφήματα σοκολάτας και όλα αυτά σε ένα ζεστό παρείστικο σκηνικό με καναπέδες και πολυθρόνες(κάτι σαν το σέντραλ καφέ στα Φιλαρακια).
Βασικά θα ήταν ένας συνδυασμός βιβλιοπωλείο,δανειστικής βιβλιοθήκης,νετ καφέ σε πιο κοζι ατμόσφαιρα.
Μάλλον άπατο θα πήγαινε........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
στριπτιζαδικο:P
Βλέπω το έχεις πιάσει το νόημα. Μην ξεχάσεις να έχεις και γραμματέα!

Φαντάζομαι πως έχεις δεί τη ταινία chocolat ...Μήπως φαντάζεσαι κατι τέτοιο?Μία σοκολατέρια σαν αυτη πο έχει στη ταινία?
Ένα τέτοιο χαλαρά σε μια πιο σύγχρονη version με ασύρματο ιντερνετ μέσα και ως δια μαγεία να μην παχαίνουν. Αν και θα ήθελα να είμαι απλά ιδιοκτήτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top