Καλύτερο Avatar

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Εμπνεύστηκα το θέμα από το αντίστοιχο για τις υπογρφές... Ποιού ατόμου θεωρείτε ότι είναι το καλύτερο? (Εκτός από το δικό σας βέβαια. :P )

Εγώ ψηφίζω του Weak and Powerless. Κατά τη γνώμη μου απλά κορυφή. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Του Γίδι :clapup:
μια ελαφριά και γαλήνια εικόνα που μου αρέσει πολύ ο συνδιασμός της με το κείμενο κάτω από το avatar :)
[μετά το δικό μου φυσικά
]

Φυσικά υπάρχουν και πολλά άλλα που μου αρέσουν αλλά γενικά μέσα στα τόσα avatars είναι δύσκολο να επιλέξεις..







-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
dooo :clapup:

!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Vkey δαγκωτό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Vkey πολυ ωραιο και ο Valder με τις ομορφες υπαρξεις που βαζει κατα καιρους!:D
Και φυσικα να μην ξεχασω την απιστευτη φατσα του giostau και αλλα J.Bond υφος του Hunter!!:clapup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Thanx Μάριο :redface:...είδες τελικά...δεν παθαίνεις επιληψία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσοει της Michelle (αλλά και του Exp) για την τεχνική που χρησιμοποίησαν! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ρεμπεσκές γιατί δίνει ένα άλλο νόημα στην έννοια "Πολιτική σύμπλευση".:clapup:
Mario για το έξοχο γούστο του,;)
prime για την τέλεια ροζ ματάρα που με ισοπεδώνει (κι ας είναι προεγκατεστημένο άβαταρ, όταν το βλέπω σε άλλα forums με VBulletin, θυμάμαι την prime):redface:
Weak and powerless γιατί το άβατάρ του με εκείνο το σκ@τούλι με το όπλο, με κάνει και χαμογελάω!:)
dooo γιατί... θέλει και γιατί;;; Με τρέλα και κορδέλα!:clapup: Μας δείχνει πως πρέπει να παίρνουμε κάποια πράγματα στη ζωή αν θέλουμε να είμαστε δίχως άγχος και δυστυχίες.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
prime για την τέλεια ροζ ματάρα που με ισοπεδώνει (κι ας είναι προεγκατεστημένο άβαταρ, όταν το βλέπω σε άλλα forums με VBulletin, θυμάμαι την prime):redface:

Εχμ... το vBulletin δεν περιέχει κανένα προεγκατεστημένο avatar. O κάθε admin διαλέγει αυτά που θέλει να βάλει απο άλλες πηγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εχμ... το vBulletin δεν περιέχει κανένα προεγκατεστημένο avatar. O κάθε admin διαλέγει αυτά που θέλει να βάλει απο άλλες πηγές.

Το δικό μου το διάλεξα εγω έξω από τη βάση. Το δικό της το διάλεξε από τη βάση. Το είχες εγκαταστήσει εσυ. Πως το λέμε αυτό για την Prime; Όοοολα τα παιδάκια μαζί: Προεγκατεστημένο!:clapup:

Πρέπει να σταματήσετε να προσπαθείτε να μου τη λέτε.:P

Edit: Μισέλ, μη σχολιάσεις pliz, καλά μου έλεγε η μάνα μου να γίνω δικηγόρος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το δικό μου το διάλεξα εγω έξω από τη βάση. Το δικό της το διάλεξε από τη βάση. Το είχες εγκαταστήσει εσυ. Πως το λέμε αυτό για την Prime; Όοοολα τα παιδάκια μαζί: Προεγκατεστημένο!:clapup:

Πρέπει να σταματήσετε να προσπαθείτε να μου τη λέτε.:P

Edit: Μισέλ, μη σχολιάσεις pliz, καλά μου έλεγε η μάνα μου να γίνω δικηγόρος! :P
Κοιτα ειναι προεγκατεστημενο αν το "συστημα" που εξεταζουμε ειναι το e-steki αν ομως εξαταζουμε σαν "συστημα" τα forums ή τo software vbulletin τοτε δεν ειναι προεγκατεστημενο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό που λέει ο Πάνος.
Valder πότε θα σταματήσεις να πιστευεις οτι ψάχνω συνεχώς τρόπο να σου την πω; Έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
prime για την τέλεια ροζ ματάρα που με ισοπεδώνει (κι ας είναι προεγκατεστημένο άβαταρ, όταν το βλέπω σε άλλα forums με VBulletin, θυμάμαι την prime):redface:

:bigarmhug :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
της Michelle.
:)))))))))) γιαυτό που είπε ο monaxos αλλά και γιατί δεν είναι και δουλειά του λεπτού ή κάτι τέτοιο. θέλει πολύ υπομονή..και..και..και...:P
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κατι πολυχρωμα πεδιλα σε κατι πανεμορφα ποδια της burbuja δεν ειναι??? :)
ε, αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
burbuja :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top