Το πρώτο σας φιλί

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
φετος με μια κοπελα που μου αρεσε ειμασταν σε μια καφετερια βγεναμε κανα 2 εβδομαδες ε και καταλαβενετε εγινε το σκηνικο ηρθε το φιλι αλλα σε μια εβδομαδα χωρισαμε.......

τοσο χαλια ηταν ε?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
οχι δεν ειναι αυτο απλα η κοπελα ειναι λιγω... καταλαβενεις
αλλα της ελεγα και αλλα καταλαβενε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εγω το πρωτο μου φιλι το εδωσα στα 14 σε μπουκαλα(κανονικο φιλι,οχι πεταχτο).Το μετανιωσα ομως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγω το πρωτο μου φιλι το εδωσα στα 14 σε μπουκαλα(κανονικο φιλι,οχι πεταχτο).Το μετανιωσα ομως....

δεν ανταπέδωσε το φιλί η μπουκάλα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
το 1972. Φέτος το καλοκαίρι γνώρισα και τα εγγόνια της. Καλά που δεν είχαμε σοβαρό δεσμό. Τώρα θα ήμουν κι εγώ παππούς!!!. :baby::baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Απ' τις πιο ωραίες εμπειρίες της ζωής μου. Στα 13 εγώ, στα 9 η πρώτη μου αγάπη ο Σταύρος (ήμουν από μικρή τεκνατζού:redface:) και φιληθήκαμε ένα καλοκαιρινό βράδυ μέσα στο τροχόσπιτο που κάναμε διακοπές. Ακόμα θυμάμαι τα χειλάκια του.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathpale

Νεοφερμένος

Η deathpale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Στα 15. Σε μια παιδική χαρά σε ένα παγκάκι. Καθόμασταν αγκαλιά και με κοιτούσε έντονα στα μάτια και κάποια στιγμή απλά σκύβει και με φιλάει.:P Πάντως ούτε ο πρώτος μου έρωτας ήταν, ούτε ερωτευμένη ήμουν μαζί του, ούτε προχώρησε το πράγμα,εγώ δεν το άφησα δηλαδή. Γιατί ήμουν ερωτευμένη με έναν μαλ..κα. Βλακεία μου που δεν έκανα κάτι με εκείνο το παιδί τελικά. (Nίκο τον έλεγαν).Ήταν πολύ γλυκό παιδί. Αχ τα λάθη του παρελθόντος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vαggiω αplα =D

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
σε παιχνιδι μπουκαλας..ηταν πολυ ωραιο παιδι δεν μπορω να πω απλα νταξει δεν εγινε τιποτα και ουτε επιδιωκα εγω να γινει κατι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Στα 14.....Καθόμασταν σε ενα παγκακι,αγκαλιτσα.....Με φιλησε στο λαιμό,μετα στο μαγουλο μετα πεταχτα στα χειλια.....Κ μετα κανονικα............ Ναι ηταν ωραια!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
λοιπον ηταν στην εκτη δημοτικου με τον τωρα κολλητο μου.στο παρτυ μου,παιζαμε θαρρος η αληθεια,και εγω τοτε τον γουσταρα παρα πολυ και την επομενη μερα τα φτιαξαμε!αλλα αφου χωρησαμε συνειδητοποιησαμε οτι το καλυτερο που ειχαμε να κανουμε ειναι να μεινουμε κολλητοι και ετσι εγινε και μεχρι τωρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μια διαπίστωση να κάνω.. Το παγκάκι πολύ παίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αλλοι κοιμούνται κ αλλοι φιλιούνται(σσ στα παγκάκια..)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sanimus

Νεοφερμένος

Η sanimus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το πρωτο στα 14,5. Το ιδανικό? Μαλλον ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
έδωσα κάτι πεταχτά σε δημοτικό/γυμνάσιο σε πάρτυ με τα γνωστά παιχνίδια (χαχα :D ) αλλά κανονικό φιλί με την κοπέλα μου έδωσα στα 15 ή 16 δεν θυμάμαι.στην αρχή της πρώτης λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sof@ki*

Νεοφερμένος

Η Sof@ki* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Στο τέλος της 2ας γυμνασίου με ένα αγόρι που ήμουν τρελά ερωτευμένη μαζί του τότε...
7/5/2007
σε ένα κενό...
τυχαία βρεθήκαμε μαζί στην τάξη...
τα είχαμε φτιάξει πριν 3 μέρες... (4/5/2007)
ήμουν πολύ αμήχανη...
καθόμουν στο καλοριφέρ...
με πλησίασε...
ε και φιληθήκαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unheimlich

Νεοφερμένος

Η Unheimlich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θέρμο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπόν ως καινούργιο μέλος και όντας ξάγρυπνη....θέλω να απαντήσω έτσι βρε αδερφέ να κἀνω αισθητή την παρουσία μου...
Λοιπόν το δικό μου πρώτο φιλί ήταν στα 14 αλλά ήταν χάλια και δεν θέλω να το σκέφτομαι....Τέλος πάντων ήταν με ένα παιδί που μου τα είχε ζητήσει πολλές φορές αλλά εγώ ποτέ δεν απαντούσα ....για να μην τα πολυλογώ ένα καλοκαίρι επειδή βαρέθηκα να με πρηζει τα έφτιαξα μαζί του φιληθήκαμε αλλα εγώ δεν ένιωθα καλά επειδή δεν τον ήθελα και έτσι τον χώρισα......αργότερα βέβαια γίναμε κολλητοί αλλά δεν αναιρεί το οτι ήταν το πρώτο μου φιλί...απαπαπα τι τα θυμηθηκα τώρα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
ήμουνα 15 χρονών, αρχές πρώτης λυκείου. δυστυχώς, δεν έχω κάτι ιδιαίτερο ή μαγικό να θυμάμαι. ήταν με έναν άγνωστο σε ένα πάρτυ. χορεύαμε και με άρπαξε και με φίλησε. αυτό... και δεν τον ξαναείδα από τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Στο τέλος της 2ας γυμνασίου με ένα αγόρι που ήμουν τρελά ερωτευμένη μαζί του τότε...
7/5/2007
σε ένα κενό...
τυχαία βρεθήκαμε μαζί στην τάξη...
τα είχαμε φτιάξει πριν 3 μέρες... (4/5/2007)
ήμουν πολύ αμήχανη...
καθόμουν στο καλοριφέρ...
με πλησίασε...
ε και φιληθήκαμε...

τον καημένο
θα διηγούνταν στους φίλους του ότι όταν σε φίλησε , τινάχτηκες , σε διαπέρασε ένα ρίγος , μια ηλεκτρική εκκένωση , προσπαθούσες να σταθείς ακίνητη αλλά κουνιόσουν σαν να χορεύεις , ενώ γινόσουν όλο και πιο θερμή

μην του πεις ποτέ ότι καθόσουν πάνω στο καλοριφέρ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

threeoranges

Νεοφερμένος

Η threeoranges αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αα ηταν πολυ ομορφο. τα ειχα φτιαξει με το αγορι, του αρεσα και μου αρεσε πολύ, και είχαμε δώσει μόνο πεταχτά. εγώ, δε, είχα τρομερό άγχος γιατί δεν είχα ξαναφιλήσει. ηταν βραδυ, καθομασταν σε ένα παγκάκι (κι εμεις) και περίμενα πότε θα συνέβαινε. και αυτός, π το έπαιζε άνετος, μ έβαλε να παίξουμε ένα παιχνίδι με τα χέρια μας (γελοιο καπως :Ρ) και μου λέει άνετα: αν χάσεισ φιλί. ωστόσο εγώ κέρδιζα συνεχώς, και όταν επιτέλους έχασα έγινε, βράδυ, με θέα τη θάλασσα, ΦΟΒΕΡΑ. αν και το φιλί το περίμενα καλύτερο. ίσως φταίει που ήμουν εντελώς άπειρη γαμώτο (αν το κατάλαβε δν θα το μάθω ποτέ. αλλά μάλλον ναι. :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ήταν πριν ένα χρόνο σχεδον...στα 14 μου και δεν το περίμενα και καλη ωρα ηταν και μαιος καθόμασταν στην παραλία και εκει που ήμασταν αγγαλια ξαφνικα μου γυρίζει το πρόσωπο και με φιλάει αχ ηταν τόσο ωραια και ρομαντικά απο κει που δεν το περίμενα μου ηρθε και αυτο το αγορι(είμαστε ακομα μαζι ασχετως αν έχουμε χωρισει 2 φορες για ενα χρονικο διαστημα)μου άρεσε 6 μήνες και επιτέλους τον ειχαααα....ήταν τέλεια εκεινη την μερα μόνο που μου ήταν κάπως και μου φάνηκε κάπως ασχημο είναι οτι άρχισε και το χουφτωμα και τη γλωσσα αμεσως....χαχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top