Ακούγοντας την Καρδιά...

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λεπόν ο τίτλος είναι -όπως πάντα- μούφα.

Εδώ και χρόνια (ψέμα, τρεις μήνες) παθαίνω ένα περίεργο πράγμα. Εκεί που κάθομαι -ή ξαπλώνω- ακούω την καρδιά μ να χτυπάει άρρυθμα. Για πέντε δευτερόλεπτα που μου φαίνονται αιώνας, η ανάσα μου βγαίνει κοφτή, και όλοι οι μύες μου γίνονται σαν ζελέ.

Ύστερα που επανέρχομαι, βάζω με κόπο τις καφέ πυτζάμες, γιατί μου έρχεται μια νύστα απίστευτη, και για ένα δεκάωρο κοιμάμαι βαριά. Επειδή έχω λάβει καλές συμβουλές στο παρελθόν, έχω να ρωτήσω τα εξής:

α) Έχει σημασία το χρώμα της πυτζάμας? Γιατί με τις μπλέ κοιμάμαι πιο άνετα.
β) Επειδή ούτε πίνω ούτε καπνίζω ούτε τρώω... Μήπως να αρχίσω??? :redface:






Υγ. Αν, χτύπα ξύλο, πάθω κάτι, να μην στεναχωρεθείτε αλλά να συνεχίσετε τη ζωή σας (...μούχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να τρως πιο πολλή σοκολάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Να πας σε κανά γιατρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Φιλε, καταρχάς μην ακούς συμβουλές από αναξιόπιστες πηγες! Oυδείς λόγος ανησυχίας υπάρχει. Πολύ συχνά άτομα που απήχθησαν από εξωγήινους στο παρελθόν διαμρτύρονται για καρδιακές αρρυθμίες. Στην πραγματικότητα όμως δεν πρόκειται καθόλου για αρρυθμίες, αλλα για παρεμβολές που κάνει η συσκευή (πομποδέκτης) την οποια εμφυτεύουν οι εξωγήινοι κάπου μέσα στο θώρακα και μεταδίδει πληροφορίες για τη γη, παρακμιακους ραδιοφωνικούς σταθμούς από χωρια της Ανδρομέδας καθώς και λευκό και ροζ θόρυβο ανάλογα με τις προτιμήσεις του αντικειμενου παρατήρησης (στην περίπτωση σου τον κόβω μάλλον λευκό το θόρυβο για να αναδεικνύει το στραγαλοειδες physique σου!)

Σταματα λοιπόν να αγχώνεσαι και απόλαυσε το πρόγραμμα του radio Γα(νυ)μήδης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Να πας σε κανά γιατρό.


Πήγα με ένα φίλο γιατρό για καφέ και του το 'πα.

Με κοίταξε χαμογελαστός, μου είπε τι καλός του φίλος που είμαι, και μου ζήτησε να του κάνω ένα κρυφό δάνειο μια εξακoσαρα. :redface:



@ ιδριλ: "elrun ono"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Κατά πάσα πιθανότητα είναι άγχος και σου βγαίνει σε αυτή τη μορφή. Αλλά κάνε ένα καρδιογράφημα για καλό και για κακό!

Υ.Γ. Για πιτζάμες προτείνω κόκκινες σατέν με σκυλάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κόκκινες σατέν με σκυλάκια

...Έχω μα δεν μπορώ να κοιμηθώ, τα σκυλάκια κυνηγιούνται μεταξύ τους :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
....φόλα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Υγ. Αν, χτύπα ξύλο, πάθω κάτι, να μην στεναχωρεθείτε αλλά να συνεχίσετε τη ζωή σας (...μούχαχα)
Εν σε αφήνω να το κουνάς απ' επαέ... τον κ*λο σου να χτυπάς χαμε…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να κάνεις ένα κλύσμα.
Αν δε πετύχει να φας μια κοτόσουπα...


Αλλά μη κάνεις και τα 2 μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top