Έχετε ποτέ νοικιάσει ταινία από dvd club χωρίς τελικά να τη δείτε;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μου έχει συμβεί πολλές φορές να επιστρέψω χωρίς να έχω δει, και πολλές φορές ο υπάλληλος μου λέει "Αυτή την έχεις ξαναπάρει", και συνήθως απαντάω "Δεν πειράζει ξαναδώστη".

μου έχει συμβεί και εμένα αυτό με την Μαλένα , :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αυτά. Και λευτεριά στα video club. Όσα dl και να κάνετε το ψάξιμο στο video club δεν αντικαθίσταται με το search στο net. Είναι θέμα φετίχ :P
Εγω θυμαμαι μετα απο εξωντοτικα ψαξιματα στο video club να βαζω τις ταινιες που εχω ξεχωρισει πισω-πισω στις στοιβες με τα κοινωνικα, θριλερ κτλ με σκοπο οταν ξαναγυρισω να ειναι απιθανο καποιος αλλος να την εχει νοικιασει και χωρις να κινδηνευω να ξεχασω τον τιτλο της. Ειχα εφευρει το δικο μου συστημα αποθηκευσης στο video club.:P

Θυμαμαι επισης οτι καθε φορα νοικιαζα παλιες ταινιες ή πολυ κουλες(μου το χτυπαγε συνεχεια η Βασιλω που δουλευε εκει) με αποκορυφωμα να χασω στο τελος τον "τυφλο σαμουραι".:P Δεν πρεπει να ξαναπηγα απο τοτε(αφου εξοφλησα το χαμενο dvd εννοειται:P).

Yγ Λες στα "κοινωνικα" να ειναι χωμενο ακομα κανα αριστουργηματακι και να περιμενει;; :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
πρέπει να το έχω κάνει κ αυτό..αλλα δεν είμαι σίγουρος...αλλα νομίζω ναι...:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Οχι μονο δεν την ειδα,αλλα ειχα ξεχασει οτι την ειχα νοικιασει και πληρωσα και παραπανω στο τελος :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ήμουν μωρό όταν νοίκιαζαν ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε νοικιάζω ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μια εποχή το έκανα συνέχεια. Από τότε άρχισα να αγοράζω το πρόγραμμα Freezz όπου μια ταινία ημέρας μπορείς να την επιστρέψεις μετά από 3 ημέρες και μια 3ήμερη μετά από 30 ημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokratis123

Νεοφερμένος

Ο sokratis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γενικά νοικιάζω ταινίες πολύ σπάνια..........και μια φορά είχα 4-5 και πρέπει να είδα μόνο τισ 2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μια φορα ειχα νοικιασει μια ταινια εντελως στη τυχη

κατεβαστε τες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top