Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σοβάρεψε το μαφιοζάκι... :hehe:
Άντε να γυρίσει η Ριρίκα να πάθει ένα mini-εγκεφαλικό! :P


trolling successful αν πάθει εγκεφαλικό 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
trolling successful αν πάθει εγκεφαλικό 8)
Μπα είναι γερό σκαρί, χρειάζεται να έρθουν και οι 16 και να γράψουν 5-6 troll μηνύματα για να συγκινηθεί λίγο η πεταλουδίτσα μας... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα είναι γερό σκαρί, χρειάζεται να έρθουν και οι 16 και να γράψουν 5-6 troll μηνύματα για να συγκινηθεί λίγο η πεταλουδίτσα μας... :inlove:


Μπα, οι πεταλούδες είναι ευαίσθητες. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Γιατί ρε Χιμελάκι μου;
Εσύ δεν έλεγες να κάνουμε τώρα όσα δε θα μπορούμε να κάνουμε όταν γίνουμε μεγάλοι;
Άσε με λίγο να τρολλάρω... :P

Συγκινούμαι που κάποιος διαβάζει και θυμάται τις συμβουλές μου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μπα, οι πεταλούδες είναι ευαίσθητες. :worry:
Είναι εξελιγμένο είδος αυτή...
Έχει κληρονομήσει απ τους προγόνους της χαρακτηριστικά που τη βοηθούν να επιβιώνει και να αναπαράγεται με μεγαλύτερο ρυθμό...

Συγκινούμαι που κάποιος διαβάζει και θυμάται τις συμβουλές μου. :redface:
Εννοείται διαβάζουμε, ακούμε κι αγαπάμε τη Σύλβια μας! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Έλα καμάρια, τα υπόλοιπα στην καφετέρια.
Καλή επιτυχία στις εξετάσεις και τις εξεταστικές.

Τα λέμε στο καλοκαιρινό παλέρμο. Μέχρι τότε, να περνάτε καλά. :vroum:

Και ναι, είμαι γερό σκαρί.:P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top