Το ημερολόγιο της maria100000

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
και αμα μοy την ξανα πεσει το καλοκαιρι εγω τι να κανω???φοβαμαι πως δεν θα μπορω να αντισταθω αμα δεν εχω ξεκολισει μεχρι τοτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crash crash

Νεοφερμένος

Η Λαμπρινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Γεια σας.. αρχικα ειμαι 17..τα χω κανει γενικα λιγο σκατα στην ζωη μου..δεν ξερω τι φταιει ρε γαμωτο...εγω???οι αλλοι???η μοιρα???η τυχη μου???οποιος ακουσει την ιστορια η θα μπερδευτει η θα πει οο καλα για τα μπαζα....αρχιζω λοιπον....το καλοκαιρι τα ειχα(ας πουμε) για κανα μηνα με ενα παιδι που ηταν 20.οταν ειμασταν εδω ηταν ολα τελεια...βασικα δεν τα χαμε ακριβως,ειπαμε να μην δωσουμε ταμπελα σε αυτο που εχουμε..αλλα και οι 2 μας νιωθαμε οτι ειχαμε σχεση και το ποιο σημαντικο και οι 2 νιωθαμε πολλα ο ενας για τον αλλον....αλλα επρεπε αυτος να φυγει σε αλλη πολη και στην δικια μου πολη ειχε ερθει για διακοπες(το χωριο του) οπου ερχεται καθε καλοκαιρι...ειπαμε να συνεχισουμε αυτο που εχουμε και οπου βγει αλλα να βαλουμε ωρια σε αυτα που νιωθουμε...αυτος τ πε αυτο το τελευταιο..:Pτεσπα μιλαγαμε αφου ειχε φυγει μια χαρα για κανα 2 βδομαδες..μετα δεν μου μιλαγε συχνα και του μηλαγα σχεδον παντα εγω πρωτη...μια μερα αφου τον ειδα οτι ητανε πλ απομακρος τι συμβαινει..και μ πε οτι δεν ειμαι απομακρος απλα δεν γινεται να μιλαμε και καθε μερα γιατι δεν θα χουμε τι να πουμε...εε τα πειρα εκει...γιατι δεν ισχυει οπως θα πειτε και εσεις...και μετα μου ειπε οτι μιλαμε μονο τυπικα χωρις να τρεχει κατι μεταξι μας..και μ πε οτι δεν μπορει να λειτουργισει καπως αλλιως αυτο που εχουμε λογω αποστασης και τετοιες βλκς και μ πε με λιγα λογια να ξανα κανουμε κατι τ καλοκαιρι αμα τυχει...οταν ητανε εδω δεν ειχε κανενα προβλημα ομως με την αποσταση.....τεσπα με σουταρε δλδ...εγω πιστευω οτι του αρεσε αλλη και δεν μου το ελεγε για να μην με πλυγωσει........ειμαι σχεδον σιγουρη......εγω ειχα φαει τρελο κολημα μαζι του...πρωτη φορα στην ζωη μου που εχω ερωτευτει ενω αυτος δεν αφινοτανε τοσο οσο εγω λογω της αποστασης....ειχα στεναχωριθει παρα πολυ και που ειχε φυγει αλλα το ποιο σημαντικο που ητανε απομακρος..θα ελεγε καποιος σιγα μωρε που στεναχωριθηκες και δηλαδη τι επαθες??με επιρεασε παρα πολυ το γεγονος που επαθα σαν καταθλιψη για ενα μηνα,πηρα 4 κιλα σε ενα μηνα,και το χειροτερο μου αρχιζα και μαδαγα απο την στεναχωρια μου και το ανχος μου με συνεπια να τρεχω σε γιατρους....προσπαθησα και πριν κατι βδομαδες τον ξεπερασα αλλα σε καμια περιπτωση δεν το ενιωθα απολυτα....τον ξεπερασα κοιταζοντας ενα παιδι που μου αρεσε και οπου ητανε στην παρεα του φιλου μου.....ενω με κοιταζε και αυτος,την επομενη μερα εμαθα οτι τα χει με αλλη και πως θα φυγει για το εξωτερικο......στεναχωριθηκα για αλλη μια φορα ακομα....αυτο το διαστημα μου αρεσε και καποιος αλλος..σημερα του επιασα κουβεντα αλλα ηταν πολυ απομακρος και γενικα δεν ενδιαφεροτανε και πολυ για να γνωριστουμε....γιατι μου συμβενουνε ολα αυτα???τι γινεται???παλια τα χα παλι με εναν...και παλι μας χωρισε η αποσταση....στα λαθος ατομα πεφτω??και πρεπει επιγοντος να βρω καποιον οπου να μου αρεσει φυσικα για να ξεπερασω τον αλλον γιατι τ καλοκαιρι θα τον ξανα δω και θα ξανα κολησω..δεν ξερω τι μου γινεται......


Σημείωση:
Τα μηνύματα 198 και 199 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Δεν ξέρω τι μου γίνεται..."





ωχχ θεε μου.Καταρχην οταν κατι το θες παρα πολυ..και τρεχεις απο πισω του δε σε θελει αυτο..κ απομακρυνεται..σε θεωρησε δεδομενη.ολες εχουμε περασει απο αυτη τη φαση ,δεν εισαι η μονη!! χαλαρωσε λιγο, ξερω δεν εινια ευκολο καθολου αλλα δες και τη θετικη πλευρα .. ναι λενε ο ερωτας με ερωτα περναει αλλα μπουρδες γτ μπορει απο αναγκη οπως εσυ να θες καποιον και τοτε μπορει να πληγωσεις τον αλλον..ποτε δεν ξερεις τι αισθανεται ο αλλος εκτος κι αν σ το εχει πει ξεκαθαρα..τρα το γεγονος οτι λες απο 15-16 ειναι αληθεια ..παιδιαα σορρυυ αλλα αλλες ''εποχες '' εδω τα παιδια που πανε εκτη δημοτικου εχουν σχεση,φβ, πανε σε κλαμπς ναι ναι εχεις δικιο..ειναι οντως παραξενο για εμας αλλα εφοσον ειναι πιο μεγαλος αρα σε αλλη γενια να στο πω ετσι εγω θα το πιστευα πως δεν εχει κανει κατι παραπανω... επισης...!!!! σχεση απο αποσταση,νο νο νο ειμαι κατα υπερκατα κιολας..γτ ρε συ να το κανεις αυτο? πες μ το λογο? οκ μπορει να εφαγες 2-3 χ απο καποιους αλλα δεν ειναι και ολοι ετσι..εξαλλου τα καλυτερα ερχονται τυχαια,απροβλεπτα..αυτοι που τωρα σ λενε οχι μετα απο κανα χρονο θα σε θελουν (προσωπικη εμπειρια)..μονη σου ειπες πως μεχρι οπου παει..εε δεν παει αλλο..δε 8ελει και δε μπορεις να τον αναγκασεις να θελησει...και το καλοκαιρι που θα τον δεις κυρα μου χδ να εισαι σαν να μην ειχε γινει ποτε τιποτα..και αν πχ σ στειλει μνμ η σου πει να βγειτε οχι θα του πεις, μ ακους?? με αυτο το οχι 9α τον ταρακουνησει και θα καταλαβει πως δεν εισαι το κοροιδο οποτε θα σε πλησιασει οπωσδηποτε αν σε θελει ακομα αλλιως δωστου και εσυ ενα χ σαν το χ του εξ φακτορ και θα σ πω εγω μετα..ασε που ως το καλοκαιρι μπορει να μην σ αρεσει, να γινουν κι αλλα, να απομακρυνθειτε πιο πολυ η να ερθετε πιο κοντα!! ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΗΝ ΠΑΤΑΣ ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΓΚΑΖΙ,οχι κοπελαραα μ δεν θα γινεις εσυ λυσσαρα για παρτι του,αν και εισαι,δε πρεπει να το δειχνεις ;);) μωρεε οι αντρες σαν τα γραμματοσημα ειναι...οσο ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ τους φτυνεις τοτσο περισσοτερο κολλανε..δεν το παιζεις ουτε ευκολη λεγοντας του ναι με το παραμικρο που θα σ προτείνει αν και εσυ λιωνεις,αυτοσυγκρατηση χρυσηη μ :D και δεν το παιζεις και δυσκολη με ενα απλο οχι που θα του πεις..και οπο οσο θα καταλαβες αυτος ειναι ΑΝΤΡΑΣ -λεμε τρα - του αντρα του πολλα βαρυ οπως λεει και το τραγουδακιι :redface: χεχε ^^ υπαρχουν πολλα ειδη μαλακα ^^ σορρυ κιολας που θα γνωρισεις στη ζωη σου,αλλα μη ξεχνας πως παντα υπαρχουν εξαιρεσεις
και για να σου το κανω και πιο λιανα .. αυτα τα αγορακια,δηθεν αντρες σε θελουν μονο για να περασει η ωρα τους .οκ και συ το θες αυτο αλλα αυτοι εκμεταλλευονται πιστευω καποιες καταστασεις! και συνεχιζω,αυτοι λοιπον δεν ειναι στη φαση ''σχεση'' αλλα στη φαση οοοοοο ΤΙ μο*νι ειναι αυτο και πανε με την μια και με την αλλη για φιγουρα αλλα φιλε μου...ΜΟ*ΝΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΡΔΙΕΣ ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΕΣ ! και ΟΤΑΝ τις εκτιμησεις ισως να ειναι αργα...!!!!! αυτα απο μενα..να προσεχεις αυτα που κανεις και ζησε λιγο ελευθερη ,πες το στον εαυτο σου ΝΑΙ ειμαι ελευθερη, ανεξαρτητη και κανω Ο,ΤΙ γουσταρωωωωωω!!!!

*ΑΓΟΡΙΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΦΙΛΗΗΗ ;) *
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top