Συμμετοχές για το Palermo #43 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς ρε παιδιά απ αυτό το θρεντ που δε θα είναι στο Ποσείδι αυτό το ΣΚ; :whistle:

Εγώ :P

πότε αρχίζουμε? -η άκυρη :P -

Και ξέρεις, το θυμόσουν να το ρωτήσεις αυτό την Τετάρτη :P. Oh no... :P

Hey, θέλω να συμμετάσχω κι εγώ. :redface:

:kissing::flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,989 μηνύματα.
Καλό μήνα παικτρόνια! Κάντε τα τελευταία σας μπάνια γιατί η ώρα του Παλέρμο πλησιάζει! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μια μέρα το πρώτο δεκαήμερο του Ιουλίου δεν θα μπορώ να συνδεθώ για πολλές ώρες.
Ακόμα δεν γνωρίζω σίγουρα τη μέρα. Το αναφέρω όμως, ώστε να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις και μην το ξεχάσω αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλό μήνα παικτρόνια! Κάντε τα τελευταία σας μπάνια γιατί η ώρα του Παλέρμο πλησιάζει! :clapup:
Ναι παικτρόνια, καλό μήνα! Κάντε τα τελευταία μπάνια γιατί η ώρα σας πλησιάζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ε μη μου πείτε ότι πρόλαβα;!
Είναι δυνατόν να λείπω εγώ από τον χορό; :redface::whistle::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ε μη μου πείτε ότι πρόλαβα;!
Είναι δυνατόν να λείπω εγώ από τον χορό; :redface::whistle::clapup:
Πρόλαβες, πρόλαβες. Άντε τώρα να γράψω ακόμη ένα πιμι για ρόλο... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εγώ πρόλαβα ή έχει γίνει ήδη η κλήρωση;;

Χίλια συγνώμη για την καθυστέρηση παιδιά, αλλά έτρεχα και δεν έφτανα το προηγούμενο διάστημα. Ελπίζω να βρω τον απαιτούμενο χρόνο και να το απολαύσω το παιχνίδι ;-)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ πρόλαβα ή έχει γίνει ήδη η κλήρωση;;

Χίλια συγνώμη για την καθυστέρηση παιδιά, αλλά έτρεχα και δεν έφτανα το προηγούμενο διάστημα. Ελπίζω να βρω τον απαιτούμενο χρόνο και να το απολαύσω το παιχνίδι ;-)!!
Βρε καλώς τον... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
"Γρήγορα κλείδωσε το θέμα, δε μπορώ να έχω κι άλλους" είπε η Himela κι ο dimijim ακολούθησε πιστά τις διαταγές της.
Είμαστε 26, ωραίος και στρόγγυλος αριθμός, ακριβώς στη μέση της αναλογίας μαφιόζων/πολιτών κι έτσι κλείνουμε τις συμμετοχές λίγο νωρίτερα απ όσο περιμένατε.
Πάμε για κλήρωση εμείς, εσείς καλή σας υπομονή. Ρόλοι και κάρτες θα μοιραστούν μετά τις 17:30 και το παιχνίδι θα ανοίξει αργότερα. Παρακαλείσθε να μείνετε ήρεμοι μέχρι τότε.
Ευχαριστούμε όλους όσους δήλωσαν συμμετοχή κι ευχόμαστε ένα καλό και δίκαιο παιχνίδι!
Τα λέμε το βράδυ! :)

Λίστα συμμετοχών για Palermo #43:
  1. aegloswen
  2. Claire Rentfield
  3. Cupid
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. Guest 278211
  20. tsarachaf
  21. Tzoum
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα
  25. Σπυρακος (^^)
  26. Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top