Τον/την αγαπώ γιατί.....

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
πρεπει να τον αγαπας πολυ! κανε οτι καταλαβαινεις.... αυτο σου λεω... μονο προσεχε να μην τον πληγωσεις και μην πληγωθεις.... ακου εγω χθες τον ειδα ηταν σε μια καφετερια με την αλλη και πραγματικα δεν μπορουσα να παρω τα ματια μου απο αυτους τι να κανω;
Τώρα βρήκες το κατάλληλο άτομο για συμβουλές...Πάντως αν τον αγαπάς πραγματικά θα πρέπει να θέλεις την ευτυχία του.Αν είμουν στη θέση σου δεν θα έκαμνα κάτι που θα τον πλήγωνε ούτε θα προσπαθούσα να τους χωρίσω (γενικά μιλάω).Σε καταλαβαίνω.Είναι πολύ δύσκολο και σκληρό να βιώνεις μία τέτοια κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τώρα βρήκες το κατάλληλο άτομο για συμβουλές...Πάντως αν τον αγαπάς πραγματικά θα πρέπει να θέλεις την ευτυχία του.Αν είμουν στη θέση σου δεν θα έκαμνα κάτι που θα τον πλήγωνε ούτε θα προσπαθούσα να τους χωρίσω (γενικά μιλάω).Σε καταλαβαίνω.Είναι πολύ δύσκολο και σκληρό να βιώνεις μία τέτοια κατάσταση.

δεν εχω σκοπο να κανω κατι τετοιο! γιατι απλα δεν θελω να τον πληγοσω οπως μου λες και εσυ.... απλος δεν μου ειναι και ευκολο! τι να κανουμε καποια πραγματα δεν αλλαζουν... εσυ πως παει το θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
δεν εχω σκοπο να κανω κατι τετοιο! γιατι απλα δεν θελω να τον πληγοσω οπως μου λες και εσυ.... απλος δεν μου ειναι και ευκολο! τι να κανουμε καποια πραγματα δεν αλλαζουν... εσυ πως παει το θεμα?
Άσε...Αύριο λέω να του μιλήσω.:redface:Το πήρα απόφαση,θα του το πω κι ότι γίνει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Άσε...Αύριο λέω να του μιλήσω.:redface:Το πήρα απόφαση,θα του το πω κι ότι γίνει:/:
οπως νομιζεις.... καλη επιτυχια!:) πες μου τι εγινε ετσι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
οπως νομιζεις.... καλη επιτυχια!:) πες μου τι εγινε ετσι!:)
Θα τρελαθώ....Του το είπα και τι μου είπε το άτομο????Ότι το καλοκαίρι είχε σκοπό να μου ζητήσει να είμαστε μαζί,αλλά επειδή ο φίλος του με ήθελε, αυτός έκανε πίσω και μετά μου είπε ότι δεν μπορούμε να είμαστε μαζί γιατί τώρα θέλει άλλη...Έγινα κατακόκκινη:redface:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θα τρελαθώ....Του το είπα και τι μου είπε το άτομο????Ότι το καλοκαίρι είχε σκοπό να μου ζητήσει να είμαστε μαζί,αλλά επειδή ο φίλος του με ήθελε, αυτός έκανε πίσω και μετά μου είπε ότι δεν μπορούμε να είμαστε μαζί γιατί τώρα θέλει άλλη...Έγινα κατακόκκινη:redface:...
ααα!!! καλα!!!!! τοτε Ηλεκτρα μου αφου στο ειπε κι αυτος τελειωσε το παιχνιδι! δεν ξερω τι αλλο να σου πω.... τα εχω χαμενα! κριμα ρε! το δικο μ θεμα παραμενει ως εχει! μιλησα με την πιο εμπηστη κκαθηγητρια μου αυτη στο avatar και μ ειπε να μην το κουραζω αλλο οποτε και οι δυο εχουμε χασει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μανουλιτσα μου σ'αγαπω πολυ .
...γιατι απο μικρη προσπαθεις να εισαι εκτος απο μαμα και φιλη μου και ειλικρινα μανουλιτσα μου το εχεις πετυχει.Και ναι μου αρεσει πολυ οταν κατεβαινουμε στο κεντρο οι 2 μας μονο και μονο για να τα πουμε .Γιατι παντα βρισκουμε θεματα να συζιτησουμε
...γιατι καθοσουν , μαζι με το μπαμπακα και παιζαμε ολοι μαζι κουκλες οταν καναμε μεγαλα υταξιδια με το αμαξι
...γιατι ησουν η πιο αστεια " κορη " οταν παιζαμε μαμα και παιδι
....γιατι κανεις υπεροχα σουτζουκακια με κοκκινη σαλτσα
...γιατι μου εφερες 2 υπεροχα μικρουλικα ζαβολιαρικα αδερφακια που τα λατρευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
γιατί μπορεί να μου λέει τα κλασικά γλυκόλογα και να μου δίνει τις συνηθισμένες υποσχέσεις όμως εγώ τον πιστεύω <κάπως>........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ααα!!! καλα!!!!! τοτε Ηλεκτρα μου αφου στο ειπε κι αυτος τελειωσε το παιχνιδι! δεν ξερω τι αλλο να σου πω.... τα εχω χαμενα! κριμα ρε! το δικο μ θεμα παραμενει ως εχει! μιλησα με την πιο εμπηστη κκαθηγητρια μου αυτη στο avatar και μ ειπε να μην το κουραζω αλλο οποτε και οι δυο εχουμε χασει...:(
Πάμε για άλλα πιο μεγάλα(το καινούριο μου moto).xaxaxaxa:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
"...για πάντα..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini97

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τους γονείς μου, γιατί μόνο εκείνοι θέλουν πάντα το καλύτερο για μένα
τον αδερφό μου, γιατί είναι ο καλύτερος μου φίλος και μπορώ να του λέω τα πάντα
κάποια άλλα άτομα.. περίεργο αλλά δεν μπορώ να πω γιατί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Delawere

Νεοφερμένος

Η Delawere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
έναν άνθρωπο που μου πρόσφερε πολλά.. γιατί.. απλά για τα πάντα και για όλο τον χαρακτήρα του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Την ξαδέρφη μου γιατί είναι ο πιο γλυκός άνθρωπος του κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra95#

Νεοφερμένος

Η dimitra95# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ειναι υπεροχος, με κανει να γελαω και να κλαιω απο χαρα. Με προσεχει οπως κανενας αλλος και ειναι οτι καλυτερο μου εχει συμβει! Δεν μπορω να φανταστω την μερα μου χωρις να μου λεει καλημερα-καληνυχτα, χωρις να ακουω την φωνη του, να νιωθω τα χερια του να με αγγαλιαζουν τοσο σφυχτα σαν να μην θελουν να φειγουν ποτε απο πανω μου. Ειναι το αλλο μου μισο, ειναι ο ερωτας της ζωης μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
την οικογενεια μου γιατι με εκανε ανθρωπο και αυτο που ειμαι και τους φιλους μου γιατι ειναι αληθινοι και μου συμπαραστεκονται σε δυσκολες στιγμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
όσες φορές και να μαλώνουμε, να βριζόμαστε και να λέμε "δε θα σου ξαναμιλήσω"... καταλήγουμε να παίζουμε το παιχνίδι της συγγνώμης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
...είναι μοναδικός!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
γιατί... είναι Αυτός που ονειρευόμουν...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Επιτέλους μοιράζομαι με κάποιον της νεομαρξιστικές μου ανησυχίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top