Φτιάξε μου τη μέρα! (Και τη δική σου)

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
τωρα της εφτιαξες το κεφι... ασε που θα μπει ο ενδιαφερομενος και αλημονο σου...

Γιατι? Να το δει μπας και ξυπνησει! Ακου κει! ΕΛΕΟΣ!!!!
Αν είναι δυνατον να χάσει τέτοια ευκαιρια!!! Λες και είμαστε λύκειο ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Η μπορεί να θυσιάζει λίγες ώρες (οχι όλες, δεν είπανε να σπείρεις κάστανα) κάθε μέρα για να ναι μαζί της και ας παει να τα δώσει τα μαθήματα κανονικά :)

Όπως είπα, δεν αρκεί να την έχεις κοπέλα, πρέπει να ξέρεις και να συμπεριφέρεσαι σωστά. Έλεος δηλαδή :mad:, εγω δίνω τη Δευτέρα το πιο παλούκι μάθημα και είχα βγει για καφέ στην Πανεπιστημίου το απόγευμα :) (φαντάσου και να είχα κοπέλα τι θα έκανα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
εγώ πάλι, ήθελα να πάρω πτυχίο τον ιούνιο... Διάβασμα,ξέσκισμα κτλ... Και, χάσαμε την εξεταστική!!! Διπλή το Σεπτέμβριο!!!! Καλό ε??? Επίσης το τελευταίο δίμηνο, για κάποιο λογο, όλη η παρέα μου με ξεχνάει... Για να καταλάβετε, το σαββατοκύριακο πήγαν όλοι εκδρομή και κανείς δεν θυμήθηκε να με ειδοποιήσει!!!!!!! :thumbsdown: καλό ε???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
χ3στηκες ;) Θα τους τη φυλάς γι αργότερα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
χ3στηκες  ;) Θα τους τη φυλάς γι αργότερα  :devil:
Αυτό κάνω ήδη... :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
ʼρχοντα θα κάνεις εκπομπή απόψε? (πρέπει να σου έχω ήδη θέσει αυτή την ερώτηση σε άλλο ποστ. Δεν πειράζει, στην ηλικία μου το αλτσχάιμερ συνηθισμένο..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Η μπορεί να θυσιάζει λίγες ώρες (οχι όλες, δεν είπανε να σπείρεις κάστανα) κάθε μέρα για να ναι μαζί της και ας παει να τα δώσει τα μαθήματα κανονικά  :)
Όπως είπα, δεν αρκεί να την έχεις κοπέλα, πρέπει να ξέρεις και να συμπεριφέρεσαι σωστά.

Θα συμφωνήσω με Valder....το να περάσεις λίγες ώρες μαζί της ή στην τελική να διαβάσεις σπίτι της δεν είναι τόσο τραγικό....Σε αυτά κρατάω ισορροπίες...Δεν θα έχανα μάθημα για σχέση αλλά και δεν θα έχανα την ευκαιρία να είμαι με αυτόν που θέλω για ένα μάθημα....Ισορροπία βρε παιδιά! 8)

Κουμπάρα ελπίζω να κάνει.... :inlove: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Κουμπάρα ελπίζω να κάνει.... :inlove:  :redface:

εγκρίνω-εγκρίνω και προτείνω να διαβάσετε μαζί με τον άρχοντα μια μέρα για να 'εχετε και παραδείγμα που θα υποστηρίξει τα επιχειρήματά σας! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
εγκρίνω-εγκρίνω και προτείνω να διαβάσετε μαζί με τον άρχοντα μια μέρα για να 'εχετε και παραδείγμα που θα υποστηρίξει τα επιχειρήματά σας! 8)

Εσένα θα σε φοβάμαι 8) :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Εσένα θα σε φοβάμαι  8)  :tongue:
Μα γιατί??? :whistle: :( Είμαι καλό κορίτσι, δε δαγκώνω (τουλάχιστον όχι γυναίκες!)! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Μα γιατί???  :whistle:  :( Είμαι καλό κορίτσι, δε δαγκώνω (τουλάχιστον όχι γυναίκες!)!   :thumbsup:

Αυτά μην τα λες γιατί αν του Valder του αρέσουν τα δαγκώματα θα έρθει σε εσένα και όλες οι προσπάθειες που έκανες θ απάνε χαμένες??
Αλλά τώρα δεν ξέρουμε να θα τον αφήνει και η Vkey :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Αυτά μην τα λες γιατί αν του Valder του αρέσουν τα δαγκώματα θα έρθει σε εσένα και όλες οι προσπάθειες που έκανες θ απάνε χαμένες??
Αλλά τώρα δεν ξέρουμε να θα τον αφήνει και η Vkey :hehe:
Α! όχι! ο άρχοντας κατά βάθος-πολύ βάθος- είναι σοβαρο παιδί! Δεν τα κάνει αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι λέτε για τον άντρα μου; Ποια τον διεκδικεί; Κουμπάρα εσύ; φτου σου βρεεεεεεε :tongue:

Μωρέ δεν είναι κακό να τα κάνει που και που 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Όχι! δεν τα κάνω εγώ αυτά! ʼλλωστε κάτι μου λέει ότι έχει μάτια μόνο για μια (μάλλον δάχτυλα για να πληκτρολογει :D). ʼντε Vkey να συναντηθείτε και εκτός φόρουμ να έχουμε νέα δεδομένα να συζητάμε εδώ στο φόρουμ!!!!!! Πολλά φιλιά κουμπάρα!!! :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Όχι! δεν τα κάνω εγώ αυτά! ʼλλωστε κάτι μου λέει ότι έχει μάτια μόνο για μια (μάλλον δάχτυλα για να πληκτρολογει :D). ʼντε Vkey να συναντηθείτε και εκτός φόρουμ να έχουμε νέα δεδομένα να συζητάμε εδώ στο φόρουμ!!!!!! Πολλά φιλιά κουμπάρα!!! :-*

Θα γίνει κι αυτό...είναι στα σχέδια μας, αν οντως μπορέσουμε!  8) Πάω να συνεχίσω τον μαζοχισμό μου...εμ...το διάβασμα  :'( Μάκια πολλα! :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
καλό διάβασμααααααααααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
ΟΚ.Βρε εγώ να σου φτιάξω τη διάθεση ήθελα,όχι να σε ειρωνευτώ(σγνμ αν έδωσα τέτοια εντύπωση) Πάντως όλα αυτά διαρκούν τις πρώτες ημέρες στα τελειώματα όλο και καμμιά βουτίτσα ή έστω ξάπλα στην παραλία θα κάνεις.Ε;


Καλέ, δεν είπα ότι με ειρωνεύτηκες! Αλίμονο! Όλα καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα καλό μήνα, ποιός θέλει λοιπόν να του φτιάξουμε την μέρα; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω :X
ENTERTAIN ME!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μα πως να σου φτιαξω τη μερα αγου ειναι νυχτα
κρυο το ξερω αλλα δεν βρηκα κατι καλυτερο για να σου φταξω τη νυχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να ξορκίσουμε κάτι...γιατι ήρθε το καλοκαιρι....
Ο Ηλιος όλα τα νικά!
:)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top