Τι περιοδικά διαβάζετε στο WC;

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Δεν διαβάζω τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@l3x1k0

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Συνήθως ίντερνετ μέσω κινητού, μουσική και σπανιότερα πλέον περιοδικά-βιβλία. Απλά εκμεταλλεύομαι δημιουργικά το χρόνο μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Παληα, διαβαζα ενα περιοδικο που λεγοταν Discovery and Science. Οταν σταματησε να βγαινει, αρχισα να διαβαζω Μαφαλντα. Ειχα προβλημα ομως. Οταν ηταν σπιτι ο αντρας μου, επειδη καθε τοσο με πιαναν τα γελια, ερχοταν εξω απο την πορτα του μπανιου και με ρωτουσε αν ειμαι καλα και φυσικα μου χαλουσε την αυτοσυγκεντρωση. Τωρα πια διαβαζω βιβλια της Αγκαθα Κριστι. Μιλαμε δεν βλεπω την ωρα να παω τουαλετα, για να διαβασω τη συνεχεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
την βιβλο :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
hustler,κοσμο του επενδυτη,ριζοσπαστη,τα ποστς του anisixou και metal hammer.το τελευταιο σε εποχες δυσκοιλιοτητας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
προτιμω τα "βιβλια"
διαβαζω την "Ενεργονια" του ισαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
διαβαζω την "Ενεργονια" του ισαρη...

οπα κατσε...απο ποια χιλιαδα εχεις εσυ?!
γιατι εγω εχω απο την 12η χιλιαδα αντιτυπων που πουληθηκαν:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
οπα κατσε...απο ποια χιλιαδα εχεις εσυ?!
γιατι εγω εχω απο την 12η χιλιαδα αντιτυπων που πουληθηκαν:worry:

Εχω απο αυτα που μοιραζε τσαμπα στην ομονοια :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Εχω απο αυτα που μοιραζε τσαμπα στην ομονοια :confused:

με γνησιο αυτογραφο και αφιερωση στο μπροστοφυλλο?!!:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
με γνησιο αυτογραφο και αφιερωση στο μπροστοφυλλο?!!:eek::eek::eek:

"φρομ μπαγκζζζ του ντιοτιμα
γουιθ λαβ"

και μου ζωγραφισε εναν γκει απο κατω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
hustler,κοσμο του επενδυτη,ριζοσπαστη,τα ποστς του anisixou και metal hammer.το τελευταιο σε εποχες δυσκοιλιοτητας!



lolz


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Παλιά "νέα" από εφημερίδες!

Το χειρότερο σημάδι των καιρών μας είναι ότι το χαρτί της τουαλέτας γίνεται όλο και πιο χοντρό, ενώ το χαρτί των βιβλίων όλο και πιο λεπτό....
Nancy Mitford

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εχω τελειώσει το <<Η τέχνη και επιστήμη της C>> και τώρα είμαι στην μέση περίπου του <<Ανάλυση και Σχεδίαση Αλγορίθμων>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Προσωπικα,διαβαζω το ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Άλλο ένα θεματάκι από την καθημερινότητά μας, προσφορά μου! :D


Τι συνηθίζετε να διαβάζετε στο WC όταν έχετε.. συνεδρίαση; Λύνετε σταυρόλεξα; Διαβάζετε για επίπλωση σπιτιού; Εφημερίδα ή Μίκυ Μάους μήπως; Ή κοιτάτε το ταβάνι; :hehe:

μπραβο! πανεξυπνο thread. Εγω διαβαζω κβαντομηχανικη, θεωρια παιγνιων, τοπολογια του R^ (-ν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top