Ταξίδια παραισθήσεων

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Θέλεις να μου περιγράψεις κάτι ωραίο; κάτι που νομίζεις οτί μόνο εσύ νιώθεις...κάτι διαφορετικό, ξεχωριστό, μοναδικό...κάτι καινούριο, ή από τα παλιά...όπως το καταλαβαίνεις εσύ...
Πριν λίγο άκουγα ένα αρεστό τραγούδι.Ξαφνικά όπως ακούω μουσική, είναι σα να κάνω ένα μικρό ταξίδι.Δε μπαίνω σε αναμνήσεις, αλλά νομίζω οτί δεν υπάρχω καθόλου, δε νιώθω τίποτα, σα να νεκρώνει ο εγκέφαλος.Δε μπορώ να υπολογίσω πόσο κρατάει, επειδή δεν το προγραμματίζω, απλά τυχαίνει(μπορεί για κλάσματα).Ξαφνικά επανέρχομαι σε εικόνα και ήχο και καταλαβαίνω οτί πριν από λίγο, είχα κάνει ένα μικρό ταξίδι στο πουθενά.Πραγματικά υπέροχη αίσθηση!
(Μην κουράζετε πολύ το μυαλό σας, νημφάλιος είμαι, απλά δεν κοιμήθηκα αρκετά και δεν ξέρω και αν αυτό έχει σχέση)Απλά αυτό που ένιωσα ήταν ξεχωριστό... και ο λόγος που ξεκινάω το θέμα.Κάνε το ίδιο...
(Θα ήθελα να μου αναφέρετε μια δικιά σας εμπειρία και όχι να σχολιάσετε τη δική μου)Εξάλλου αυτό είναι το θέμα, όχι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ένα από τα όνειρα μου, σε εικόνες....σε ήχο...και φαντασία....



θα μου δείξεις ένα από τα δικά σου όνειρα;...κι ας είναι αληθινό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
"Τα όνειρά σου μην τα λες,
γιατί μια μέρα κρύα,
μπορεί και οι φροϋδιστές
να 'ρθούν στην εξουσία"

Αλλά ρε φίλε Άπρο, δεν σε είχα για άτομο να ονειρεύεται σπορ αυτοκίνητα. Θα σου πω εκείνο που είπα και στον Δαίμονα: "Άμα έχεις παλαμάρι, τι τη θέλεις τη Φερράρι;"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
E νταξει ειναι και λιγο στερεοτυπα αυτα. (ποσους αντρες θα τους χαλουσε μια φεραρι αν μπορουσαν να την εχουν πχ ; :) )

Παντως μαρεσε (παραδοξως) η μουσικουλα, ταιριαζε. Το Supra ηταν ενα αυτοκινητο που το πειραζαν καμποσοι σε Ιαπωνια και ΗΠΑ αλα γενικα το θεωρω ασχημο αμαξι. Το σεβομαι ομως.

Καταλαβαινω τι εννοεις περι "ταξιδιου" , να χανεσαι σε εικονες και ηχο για λιγο...ειναι ωραια αισθηση. Δε νομιζω οτι ειναι πολυ σπανιο ομως. Απλα ο καθενας το ζει με διαφορετικο τροπο και ερεθισματα. Οπως και να χει, daydreaming ruleZ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
E νταξει ειναι και λιγο στερεοτυπα αυτα. (ποσους αντρες θα τους χαλουσε μια φεραρι αν μπορουσαν να την εχουν πχ ; :) )

Παντως μαρεσε (παραδοξως) η μουσικουλα, ταιριαζε. Το Supra ηταν ενα αυτοκινητο που το πειραζαν καμποσοι σε Ιαπωνια και ΗΠΑ αλα γενικα το θεωρω ασχημο αμαξι. Το σεβομαι ομως.

Καταλαβαινω τι εννοεις περι "ταξιδιου" , να χανεσαι σε εικονες και ηχο για λιγο...ειναι ωραια αισθηση. Δε νομιζω οτι ειναι πολυ σπανιο ομως. Απλα ο καθενας το ζει με διαφορετικο τροπο και ερεθισματα. Οπως και να χει, daydreaming ruleZ!

σεβαστή η άποψη σου και πλήρως τοποθετημένη...σκοπός του θέματος βέβαια είναι να μου δείχνεις κάτι ωραίο που σε εκφράζει...
βασικά αυτό το θέμα ήταν δύο διαφορετικά πριν γίνει ένα, αλλά λόγω συγκυριών ενώθηκαν μαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,321 μηνύματα.
its called lysergic acid diethylamide 25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
It's called the brain, tbh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πριν λίγο ξάπλωσα για λίγο στο κρεβάτι.... είχα το ένα χέρι τεντωμένο και το άλλο λυγισμένο κάθετα στο πρώτο πάνω στο κούτελο.... νιώθω τα χέρια μου και τα πόδια, σα να βαραίνουν υπερβολικά και τον όγκο τους μεγάλο.... έχει πλάκα η αλήθεια, αλλά δεν ξέρω το προμήνυμα.... το έχω νιώσει πάλι στο παρελθόν και νομίζω έχει σχέση η ροική εξέλιξη του αίματος, σχετικά με αυτό.... έτσι έκατσα κανά 5λεπτο και ήρθα να το προσωμοιώσω στο θέμα μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top