Τι θα άλλαζες...;

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τί θα άλλαζα...:hmm:
Να πάψω να γκρινιάζω...!:redface:
Αυτό είναι ένα για το οποίο με κατηγορούν, αλλά δεν συμφωνώ...
Θα ηθελα να ημουν λιγοτερο νευρικη. :/:

Κι εγώ το ίδιο με την misslittledevil. Και τι δεν θα δινα για να μην νευριάζω τόσο εύκολα!!!
Εδώ είναι το μοναδικό πρόβλημα που θα ήθελα να αποβάλω απο πάνω μου. Νευριάζω πιο εύκολα απο το μέσο άνθρωπο, αλλά και τα νεύρα μου είναι αρκετά έντονα. Γυαλίζει το μάτι μου που λέει και η αδερφή μου.
2.Να ημουνα λιγοτερα καχυποπτη με τους γυρω μου!! (για τα αλλα δεν εχω σκεφτει ακομα)
Μμμ, σόρρυ που κάνω προσωπική αναφορά, αλλά δεν μας τα λες καλά. Σε άλλο θέμα περί a priori θεώρηση της απιστίας, μας είχες πει ότι αφήνεις το έτερον ήμισυ στην ελευθερία του και δεν ζηλεύεις. Πραγματικά απορώ πως γίνεται να είσαι υπερβολικά καχύποπτη και να μην το εκφράζεις, αφήνοντας τον φίλο σου στην απόλυτη ελευθερία. Απορία, μην το πάρεις προσωπικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα ήθελα να είμαι λιγότερο αγχώδεις, είναι πολλές φορές η αιτία να αλλαζει μεταβολισμούς, να μου δημιουργεί προβλήματα στον οργανισμό, ζαλάδες, στομαχικές διαταραχές και αυπνίες, όλα απο το άγχως μου, με κουράζει πολλύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Και εγώ το άγχος που μου έχει προκαλέσει πολλά προβλήματα υγείας κ συνεχίζει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
1) Την ευαισθησία μου :
Συγκινούμαι εύκολα, στεναχωριέμαι για ψίλου πήδημα, σκέφτομαι ακατάπαυστα...κτλ.

κ

2) την απαισιοδοξία μου :
Όταν όλα μπορούν να πάνε καλά, εγώ σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε σκ@τ@...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top