Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εγώ μόλις χαζοχάρηκα γιατί με πήρε ένας φίλος μου τηλέφωνο και μου είπε τα εξής:

"Μ@λάκα γ...άει το Battlestar Galactica! Τι ίντριγκα και μυστήριο είναι αυτό ρε φίλε! Καλά με έπρηζες! Είχες δίκιο! Θέλω και τις 2 σεζόν άμεσα!" (του είχα δώσει μόνο τον πιλότο, την ταινία-πρόλογο δηλαδή)

Άλλος ένας ήρθε στη θρησκεία!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
H εγχείρηση του μπαμπά μου πήγε πολύ καλά [τον πλάκωσε το μηχανάκι χτες το απόγευμα και του "διέλυσε" το πόδι] και δεν πονάει και είναι καλά και νομίζω ότι μετά το άγχος που πέρασα χτες δικαιούμαι να έχω χαρούμενη διάθεση σήμερα :):)

περαστικά :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
με εφτιαξε ενα μουσικο dvd τιγκα στις μπαλαντες και -εννοειται- πολυ παπακωνσταντινου!!!!
μου τον χρωσταγε μαλλον ;)
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χθες οπως οδηγουσα στον περιφερειακο βλεπω ξαφνικα στο βαθος ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ουρανιο τοξο!!!! μετα αρχισα να τραγουδαω και ετσι αποφασισα οτι η ζωη ειναι ωραια τελικα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η μυρωδια του βρεγμενου χωματος σημερα το πρωι μου εφτιαξε κατα πολυ την διαθεση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
H Nina Simone:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είναι 6 το απόγευμα, μόλις "έκλεισα" από δουλειά για σήμερα (και μάλλον με όλη την εργασία, φτου φτου), ένα συναίσθημα που δεν έχω νιώσει ενάμιση χρόνο τώρα... Έχει τέλειο χρυσό ήλιο έξω και μυρίζει ονειρεμένα...
Και θα πάω για ποτάκι με τον ιχλίμπεντιχ και φίλους!!

Τι άλλο θέλω...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μου χαρισε ο αδερφος μου την καμερα.... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τελειώνη η εργασία, τελειώνειιιι!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Σήμερα έβγαλα το άχτι μου πάνω σε ένα άτομο που με ταλαιπωρεί εδώ και μήνες και ομολογώ οτι χάρηκα πάρα πολύ που έβγαλα όλο αυτό το θυμό από μέσα μου! Είναι σαν να ξεφόρτωσα ένα πράγμα! :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σήμερα έβγαλα το άχτι μου πάνω σε ένα άτομο που με ταλαιπωρεί εδώ και μήνες και ομολογώ οτι χάρηκα πάρα πολύ που έβγαλα όλο αυτό το θυμό από μέσα μου! Είναι σαν να ξεφόρτωσα ένα πράγμα! :smoke:

:thumbup: Κι εγώ θέλω πολύ να το κάνω αυτό μια μέρα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θα το ξαναπω και ας με παρετε με τις ντοματες!!!

χαζοχαιρομαι γιατι πηγα σε μια υπεροχη συναυλια του β.παπακωνσταντινου την παρασκευη το βραδυ και θελω ΚΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειμαι με 3 ωριτσες υπνο, εχω πυρετο, με συγχησαν πρωι πρωι απο την δουλεια, και παρολα αυτα ειμαι καλαααααααα! :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πονάει η κοιλίτσα μου αλλά τελείωσααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι καλάααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα αρχίσω πάλι kung fuuu!!! Καλά, απλά δεν μπορώ να περιμένω!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σημερα νιωθω πολυ καλα.. δεν ξερω.. σαν να ξεκινησε μια καινουρια περιοδος στη ζωη μου.. πιο χαρουμενη.. ετσι θελω να πιστευω.. και ετσι θα προσπαθησω να κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χαιρομαι γιατι η σαρλοτίνα μου μαλλον θα παρει το αποπάνω μας το σπιτι και θα γίνουμε γειτονισσες!!!!!!! όλε όλε όλε!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
χαιρομαι γιατι η σαρλοτίνα μου μαλλον θα παρει το αποπάνω μας το σπιτι και θα γίνουμε γειτονισσες!!!!!!! όλε όλε όλε!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Ποιά είναι η σαρλοτίνα σου ρε εβούλι; Τι είναι σαρλοτίνα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ποιά είναι η σαρλοτίνα σου ρε εβούλι; Τι είναι σαρλοτίνα;:confused:

μια φιλη μου.. το σαρλοτ το χρησιμοποιει σαν ψευδωνυμο στο νετ και μου εχει κολλησει και την λεω ετσι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
χαιρομαι γιατι η σαρλοτίνα μου μαλλον θα παρει το αποπάνω μας το σπιτι και θα γίνουμε γειτονισσες!!!!!!! όλε όλε όλε!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Σοβαρά;;;;;;;; Απίστευτο!!!!

Valder, έμπαινε για λίγο εδώ η charlotte...
Αλλά τα κορίτσια είναι και φίλες!!!

(Σόρι που κάρφωσα... ;))

Εγώ είμαι χαρούμενη γιατί μετά από την τράκα, την παραλίγο βόμβα, την κατάληψη, τους καμμένους κάδους...
Είμαι σπίτι, με τα σκυλάκια μου, να σκέφτομαι τον ιχλίμπεντίχ μου...

Και απλά δε μασάω πια ρεεε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top