Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,278 μηνύματα σε 74,729 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 547 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Βαθμολογήστε την υπογραφή!

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:04, 11-10-07:

8, ωραιο πραγμα αλλα δεν δειχνει αρκετο πραγμα Και τσιγκλαει και οσους δεν εχουν την τυχει να μπορουν οποτε θελουν....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:52, 11-10-07:

9,5 (για να μην ψωνιστείς με το 10 ), πολύ Kronos-style.

Μάνια: 10 γιατί έτσι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 18:56, 11-10-07:

9, ωραίο τραγούδι
Βαλτος εισαι και εσυ;;;; Δεν πηγα και ιταλικα σημερα...

(Μολκα: ναι Ηλιουπολη μενω)
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:01, 11-10-07:

10 λατρέυω τα φιλαράκια
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:13, 11-10-07:

10, λατρευω τα στρουμφ!
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 21:34, 11-10-07:

7
μ'αρεσει αυτό που λες (αλλά με χαλάνε λίγο τα μπυρόνια)

ΥΣ. εσύ μην σχολιάσεις την δική μου, ξέρω ξέρω... σου την δίνει η Simone
Παράθεση

aggeliki_33

Νεοφερμένος

H aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H aggeliki_33 έγραψε: στις 07:43, 12-10-07:

Έτσι έτσι.....θα σου βάλω ένα 8αράκι...
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 09:11, 12-10-07:

Εγώ σου δίνω 9 γτ συνηθίζω κ εγώ να λέω αυτή τη φράση (με τον δικό μου τρόπο βέβαια : No thoughts No ego No time...we just are!)
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 15:26, 12-10-07:

8
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:33, 15-10-07:

6, Μουντη, σορι..
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 23:38, 15-10-07:

M'αρέσει, μ' αρέσει! Θα βάλω 9! Aν είχε και μια εικονίτσα θα 'βαζα 10.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:42, 15-10-07:

10, γιατι ειναι απλα τελεια.
ps. φωτογραφιουλα νεξτ ταιμ, που θα το παλεψω πιο πολυ..
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 23:48, 15-10-07:

10 γιατί μου θυμίζει αγαπημένους στίχους
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 00:10, 16-10-07:

Στον breather βαζω χαλαρα ενα 10αρι για τα λογια...ειναι εκπληκτικα, ειλικρινα φιλε breather...
Και για την εικονα βαζω ενα 8...γιατι θα την ηθελα λιγο πιο μεγαλη (την φωτο ρε σεις!) και ισως χωρις τοσα σκαφη.
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 00:12, 16-10-07:

Φοβερή η νέα σου υπογραφή Μάριε. Απλά respect. Και η εικόνα πολύ καλή και το κείμενο παιχνιδιάρικο και γενικότερα το σύνολο τέλειο. 10!
Παράθεση

aggeliki_33

Νεοφερμένος

H aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H aggeliki_33 έγραψε: στις 08:28, 16-10-07:

Πραγματικά θα πρέπει να την κάνουμε να αξίζει.....θα σου βάλω 9!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 08:38, 16-10-07:

Ωραία 9 βάλε καμία εικονίτσα βρε
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:43, 16-10-07:

10 Καλόοοοοοοοο
Παράθεση

aggeliki_33

Νεοφερμένος

H aggeliki_33 έγραψε: στις 08:51, 16-10-07:

Τι δοντάκια είναι αυτά....πω πω....θα σου βάλω ..8!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 18:08, 16-10-07:

7, κοινοτυπο μεν αλλα καλο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους