Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,431,928 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 398 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Βαθμολογήστε την υπογραφή!

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 22:45, 12-09-07:

8! μ'αρέσουν τα χρώματα.. είναι "μπουρμπουχένια"..!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 22:47, 12-09-07:

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ! Να μην πω και για το αβαταρ και ειμαι οφφτοπικ.
10 με τονο, ευγε παιδι μου!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:59, 12-09-07:

10 φυσικα!
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 23:11, 12-09-07:

10 για την αυτοπεποίθηση!
Παράθεση

Fox (Μάνθος)

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web designer . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O Fox έγραψε: στις 00:00, 13-09-07:

...7
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fox : 13-09-07 στις 00:02. Αιτία: bold
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:23, 13-09-07:

10, πολυ σωστο μνμ!
Παράθεση

aggeliki_33

Νεοφερμένος

H aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H aggeliki_33 έγραψε: στις 09:03, 10-10-07:

Καλό το μνμ θα σου βάλω 7!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:04, 10-10-07:

10 σωστή φιλοσοφία αλλα θέλει προσπαθεια στην υλοποίηση
Παράθεση

aggeliki_33

Νεοφερμένος

H aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H aggeliki_33 έγραψε: στις 09:10, 10-10-07:

10 γιατί μου αρέσει που γελούν και είναι και ευτυχισμένοι και οι δύο...!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:08, 10-10-07:

9 πολυ σωστο αλλα και πολυ ονειροπολο....
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 18:28, 10-10-07:

9 (Θα έβαζα 10 αλλά κάθε φορά που το βλέπω πρώτα χαμογελάω και μετά με πιάνει κατάθλιψη γιατί σκέφτομαι πόσο άδικα και νωρίς μας άφησε ο Dime...)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:14, 10-10-07:

10, για την εικονα, για το τραγουδι και για την γραματοσειρα
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 19:18, 10-10-07:

Δεν με αγγίζει το κείμενο αλλά μου αρέσει αυτό το ξεσάλωμα.. των τυπάδων..

5
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 19:22, 10-10-07:

5

γτ είμαι που είμαι καταθλιπτική από μόνη μου διαρκώς κ ακαταπαύστως...διαβάζω κ αυτό βρε Αρκτούρε μου κ γίνομαι κομμάτια...
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 19:25, 10-10-07:

8 γιατί μου αρέσει το μήνυμα που θες να περάσεις Και το περνάς με έναν απλό και κατανοητό τρόπο
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 19:45, 10-10-07:

10

Πολύ όμορφη εικόνα και ένα quote που μου έκανε εντύπωση από την πρώτη φορά που το διάβασα. Επίσης δένουν πολύ ωραία μαζί.

η δικιά μου το ξέρω ότι είναι πολύ σκέτη αλλά εγώ την έβγαλα οπότε να είστε επιεικείς.
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 20:30, 10-10-07:

6 με 7

ωραία η εικόνα (ειδικά το ποτάμι), αλλά μακρινή κ μουντή...

Ίσως μόνο το ποτάμι να ήταν πιο ατμοσφαιρικό ακόμα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:32, 10-10-07:

3.... Epica...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:37, 10-10-07:

9 τους μαντραχαλάδες δεν τους ξέρω αλλα μαρέσουν τα θέλω τους
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε: στις 20:38, 10-10-07:

υπογραφή σχολιάζουμε όχι άβαταρ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια