Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 197 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο καλοί είστε στην ορθογραφία;

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 382 μηνύματα.

O solonas07 έγραψε: στις 17:06, 03-06-11:

Ανεξιθρησκία

I guess I'm a God!

βλίμμα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη solonas07 : 04-06-11 στις 00:03. Αιτία: πολλά θες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 00:30, 04-06-11:

βλήμα!!

παρέσθιση
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 382 μηνύματα.

O solonas07 έγραψε: στις 09:38, 04-06-11:

παραίσθηση

ενέπνεαι (προστακτική, β ενικό)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,883 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 10:28, 04-06-11:

ενεπνεε!
σιγα μη το βρητε!αρχαιο ρημα!

πημπλημι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

O solonas07 έγραψε: στις 10:50, 04-06-11:

Έμπνεε είναι η σωστή ορθογραφία της λέξης, κύριε γνώστη της αρχαίας! Μόνον η οριστική παίρνει αύξηση, σωστά;

Πίμπλημι (το δεν προορίζεται όμως to thread και για ορθογραφίας των αρχαίων, πιστεύω! )

λιψιδρεία
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη solonas07 : 04-06-11 στις 11:00.
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 11:48, 04-06-11:

Λειψυδρία.

Αμαξοστιχεία
Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

O solonas07 έγραψε: στις 12:44, 04-06-11:

αμαξοστοιχία

αδιφαγία
Παράθεση

Didonia (Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ))

Νεοφερμένος

H Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε: στις 16:08, 04-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από solonas07
αμαξοστοιχία

αδιφαγία
Αδηφαγία

οφαιλλινεισμος
Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

O solonas07 έγραψε: στις 00:31, 05-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Didonia
Αδηφαγία

οφαιλλινεισμος

Μήπως εννοείς αφελληνισμός; Τέτοια λέξη δεν νομίζω να υπάρχει!
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε: στις 12:56, 05-06-11:

Μήπως εννοείς αφελληνισμός; Τέτοια λέξη δεν νομίζω να υπάρχει!
το κανα για να σας μπερδεψω!χαχαχ

εννοουσα να βρειτε : οφελλημεισμώς
Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

O solonas07 έγραψε: στις 13:10, 05-06-11:

ωφελιμισμός

κρυσφίγετο
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε: στις 16:03, 05-06-11:

ωφελιμισμός

κρυσφίγετο
κρησφυγετο

αρτειροιωσκλίροση
Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

O solonas07 έγραψε: στις 16:24, 05-06-11:

αρτηριοσκλήρωση

υπίσταμε
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 10 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 17:26, 06-06-11:

υπίσταμαι

φρεσκοβαμένος
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε: στις 20:17, 06-06-11:

φρεσκοβαμμένος

λεξηπενηα
Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

O solonas07 έγραψε: στις 21:27, 06-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από MAYROULIS
υπίσταμαι

φρεσκοβαμένος
Αρχική Δημοσίευση από Didonia
φρεσκοβαμμένος

λεξηπενηα

Υφίσταμαι είναι το σωστό! το ίσταμαι παίρνει δασεία!

λεξιπενία

ομοφιλοφηλος ()
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 08:23, 07-06-11:

ομοφυλόφιλος

δικεοσίνη.
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε: στις 09:05, 07-06-11:

Σόλωνας -->Υφίσταμαι είναι το σωστό! το ίσταμαι παίρνει δασεία!

..εχεις δικιο ...δεν το είχα προσεξει!!
άτσα ,βάζεις και πονηράαα!Να σε προσεχούμε εσένα!

Αρχική Δημοσίευση από Devina
ομοφυλόφιλος

δικεοσίνη.

δικαιοσύνη

δητός
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 07-06-11 στις 09:28. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων.
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina έγραψε: στις 09:29, 07-06-11:

Διττός.

αυτοματωποίησι
Παράθεση

solonas07 (Σόλων)

Δραστήριο Μέλος

O solonas07 έγραψε: στις 10:43, 07-06-11:

αυτοματοποίηση

δύλλημα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σε ποια παιχνίδια είστε πραγματικά καλοί; - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 129 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-03-15 στις 14:46.
    • Αλήθεια πόσο τυχεροί είστε; - Από zanin
      Το θέμα έχει λάβει 75 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-08-13 στις 15:15.
    • Πόσο φαντασιόπληκτοι είστε; - Από christinelle
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-12 στις 12:05.
    • Πόσο ψεύτες είστε; - Από Absent Minded
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-02-12 στις 00:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα