Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,431,929 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 405 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν διάλεγες ένα άλλο nick ποιο θα ήταν αυτό;

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 14:32, 02-10-06:

δεν τα χάνεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 760 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 12:03, 03-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
χαχααα.. όχι evouli μου.. cucaracha είναι η κατσαρίδα.. cucurucho είναι το χωνάκι του παγωτού,αλλά μου φαίνεται πολύ αστεία λέξη,όπως και το burbuja...
αχαχαχαχαχαχα πάλι καλά!!!! προς στιγμήν σκιάχτηκα να πω τη μαύρη μου αληθεια... αλλά εντάξει αφού είναι το χωνάκι... μια χαρά τώρα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 21:36, 10-10-06:

τo nickname που ειχα πριν απο μια 10ετία στο net ήταν τo Alakhai...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 10:46, 11-10-06:

Έχω δυσκολευτεί πολύ να βρω τα τρία nicks που χρησιμοποιώ.
Ίσως έβαζα το gaming nick μου που ήρθε για να μείνει στα δίκτυα των Unreal Tournament.

XAXAs
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε: στις 11:11, 11-10-06:

O-Ren Ishii ή Cottonmouth (aka Lucy Liu in Kill Bill) γιατί μ' αρέσει πάρα πολύ ο χαρακτήρας.
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 15:16, 17-10-06:

Vanessa γιατί έτσι λένε τι γυναίκα του Johnny Depp....
Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 14:38, 24-10-06:

Δεν τρελαινομαι για το nick μου.Ηταν μια εμπνευση της στιγμής... Θα ηθελα το free spirit ή life!!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:46, 24-10-06:

το free spirit ήταν το πρώτο nick που φόρεσα ποτέ μου πριν 7 χρόνια όταν άρχισα να ασχολούμε με νετ και chat
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:57, 25-01-07:

Venus
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 16:02, 25-01-07:

Παντα ειχα το Νεραιδα....αν διαλεγα καποιο αλλο ισως ηταν ειτε το ονομα μου ειτε το Ίριδα
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 16:07, 25-01-07:

συνήθως έβαζα το "yavrig" που σημαίνει κάτι σαν γλυκιά στα τουρκικα. (έτσι με φώναζε στις αρχές το αμορ).

αν όχι, μου κάνει το τρελοπόντικς
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:02, 25-01-07:

Ζώρζ

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
αν όχι, μου κάνει το τρελοπόντικς
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 23:45, 25-01-07:

Μήπως να έβαζα το όνομα μου?Μπαααααααα

Δύο άλλα nicks χρησιμοποιώ αλλά φια διαφορετικές περιστάσεις

Σοβαρά πράγματα Oblivion
Παιχνίδια XAXAs
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:53, 25-01-07:

Έτσι όπως είδα το θέμα με bold και τελευταία απάντηση από Demelene, μου ήρθε μια τρελή ιδέα:

Αν άλλαζα nick θα χρησιμοποιούσα το Melene
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 08:52, 26-01-07:

Θα μιλήσεις με τον δικηγόρο μου.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:46, 26-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Θα μιλήσεις με τον δικηγόρο μου.
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 00:02, 17-03-07:

χμμμ... spiderwoman...
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 22:41, 18-03-07:

Firfirikos.

Εχει πολυ πλακα να το λεει Γαλλιδα κορασις.
Κατι σαν Φιγφιγικος.

Και το Πυρηνικος_Ηλεκτρολογος μου κανει ενα κατιτις (κλικ?)
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 13:06, 19-03-07:

Μαρίνα το όνομα που αγαπώ και αντιπροσωπέυω αλιώς μπούφος και αυτό μου τεριάζει ταμάλα
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:20, 19-03-07:

mad_helen
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια