Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,431,932 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 411 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν διάλεγες ένα άλλο nick ποιο θα ήταν αυτό;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 01:00, 08-09-06:

Αχ μη με μπερδεύετε, μια χαρά είμαι εδώ και χρόνια με την κατσίκα μου!!
Αλλά αν πρέπει... Χμ, μάλλον Chaeschuechliches Hutschile...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:10, 08-09-06:

Πάντα είχα απορία τι σημαίνει αυτό... Δεν θυμάμαι να σ'εχω ρωτήσει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 15:09, 09-09-06:

Πάλι το ίδιο θα έβαζα αλλά χωρίς τα φτερά μου, σκέτο Vampire
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 18:03, 09-09-06:

dooobedooo
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 03:20, 16-09-06:

Mimilou!!!!
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 03:53, 16-09-06:

χμμ.. cucurucho..!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 760 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 14:50, 22-09-06:

μη μου πεις οτι αυτο σημαινει κατσαριδα...

εγω δεν ξερω, μου αρεσει αυτο που εχω παντως οποτε... αδιεξοδο!!!
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 14:55, 22-09-06:

Hellrider, ζωντανόνεκρος, παλαβιάρης, heretic_asshole, PsychoKiller πολλά θα έβαζα αλλά προτιμώ το lost_in_space μου πάει πιο πολύ τέτοιος που είμαι
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 19:20, 01-10-06:

omfalios_lwros
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fandago : 01-10-06 στις 19:27.
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 20:39, 01-10-06:

QSLV-amide
ή απλώς πεπτίδιο

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 21:11, 01-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
μη μου πεις οτι αυτο σημαινει κατσαριδα...
χαχααα.. όχι evouli μου.. cucaracha είναι η κατσαρίδα.. cucurucho είναι το χωνάκι του παγωτού,αλλά μου φαίνεται πολύ αστεία λέξη,όπως και το burbuja...
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 21:32, 01-10-06:

jerry
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:39, 02-10-06:

Να ελπιζεις να μην σε ξαναπετυχω μπροστα μου γιατι θα σε πετροβολισω
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,650 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:52, 02-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ρίξτου και μια κοτρόνα από μένα

-petros
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:52, 02-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ε? Πες μου οτι κάνεις πλάκα...
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 13:55, 02-10-06:

Φαντάζομαι μια σκηνή εγώ και ο monaxos, η Κακή Επιρροή, ο Πέτρος και ο Dark_kronos.

Πλάκα θα έχει αν βγω ζωντανός δηλαδή
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:12, 02-10-06:

@Michelle νταξει δεν θα τον πετροβολισω κιολας αλλα του τα πα ενα χερακι(ελαφρι) απο msn και αμα τον βρω θα του τα πω και απο κοντα γιατι θα μπορω να κανω και διαπιστοσεις τις στιγμης που δεν μπορω απο msn.
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 14:22, 02-10-06:

τι εκανες νικολα και θα σε πετροβολησει? να στειλω κανενα μπραβο θες?
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 14:26, 02-10-06:

όχι
απλώς θέλω να αλλάξω το username μου
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 14:31, 02-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
όχι
απλώς θέλω να αλλάξω το username μου
δε σε συμφερει θα χασεις τα ποστ σου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια