Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
: Μανια οκ σορρυ για το βιαστικο συμπερασμα..:( σευχαλιστω :)

Ούτε να το συζητάς ούτε να αγχώνεσε:clapup::clapup:

Πάντως μου άρεσε που μπήκες στο πνέυμα του στεκιού γρήγορα, συνήθως όσοι το κάνουν αυτό είναι οι πιό καλοπερασακιδες και συμπαθεις του στεκιού:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Μην προλάβω να πω αγγούρια εκεί να πεις κάτι :P

Αυτό ήταν αστείο;:confused: Ξέρεις τι λένε όμως για τ' αγγούρια... Άλλοι τα τρώνε και δροσίζονται κι άλλοι τα τρώνε και ζορίζονται. Και έχω μια δροσιά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα σε όσους ήρθαν τώρα!!!! :D


Καλημέραααααααααααα
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Αυτό ήταν αστείο;:confused: Ξέρεις τι λένε όμως για τ' αγγούρια... Άλλοι τα τρώνε και δροσίζονται κι άλλοι τα τρώνε και ζορίζονται. Και έχω μια δροσιά....

Εγώ τρόω μόνο ντομάτες!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Εγώ τρόω μόνο ντομάτες!:P:P

Πρόσεξε όμως τι λένε και για τη ντομάτα. Ή την κάνεις σαλάτα ή την τρώς στη μάπα!;)

Τώρα τι θα τρώς; Κάπαρη; :hehe:

Και το τρώω είναι με 2 ωμέγα, μη τα ντρέπεσαι, δεν είναι ο μικρα, είναι ω μέγα! Έχουν μεγαλείο μέσα τους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλημέραααααααααααα
:clapup::clapup::clapup:

καλημέρα :D.

Μέταλ ασε τα ζαρζαβατικά και διαβαζε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πρόσεξε όμως τι λένε και για τη ντομάτα. Ή την κάνεις σαλάτα ή την τρώς στη μάπα!;)

Τώρα τι θα τρώς; Κάπαρη; :hehe:

Και το τρώω είναι με 2 ωμέγα, μη τα ντρέπεσαι, δεν είναι ο μικρα, είναι ω μέγα! Έχουν μεγαλείο μέσα τους!:D

Είτε σαλάτα είτε στη μάπα, κάνει καλό.... Ως σαλάτα διότι έχει βιταμίνες και στη μάπα ως απολεπιστικό.....:D
Οπότε ο Μέταλ μόνο κερδισμένος μπορεί να είναι.....εσύ με τ' αγγούρια να προσέχεις!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλά πάω στα φλιπ φλοπ μου!Ο Βαλ δεν με παίζει σήμερα!μου κάνει νάζια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ούτε να το συζητάς ούτε να αγχώνεσε:clapup::clapup:

Πάντως μου άρεσε που μπήκες στο πνέυμα του στεκιού γρήγορα, συνήθως όσοι το κάνουν αυτό είναι οι πιό καλοπερασακιδες και συμπαθεις του στεκιού:clapup::clapup:

τι καλα να ακουω τετοια λογακια απο αξιοτιμα μελη του στεκιου :)
με κανουν να νιωθω οτι σιγα σιγα εγκλιματιζομαι και ενσωματωνομαι :) thanks μανια:hug:
(και να φανταστειτε οτι ενω το ανακαλυψα τυχαια το στεκι και γραφτηκα για πλακα, τωρα την εχω καταβρει :P)
ΥΓ: Ωπα ο μεγαλος Βαλτερ εν δρασει..:P:P
Δυστυχως ηρθε η ωρα σιγα σιγα να επιστρεφω στο διαβασμα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Είτε σαλάτα είτε στη μάπα, κάνει καλό.... Ως σαλάτα διότι έχει βιταμίνες και στη μάπα ως απολεπιστικό.....:D
Οπότε ο Μέταλ μόνο κερδισμένος μπορεί να είναι.....εσύ με τ' αγγούρια να προσέχεις!:P:P

Αν μου τα επιστρέψεις μπορεί και να προσέχω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αν μου τα επιστρέψεις μπορεί και να προσέχω!:P

Αμέ, πες μου μόνο πως τα θές!!!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αμέ, πες μου μόνο πως τα θές!!!!!!:P:P:P

Ε όχι... Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος να στερώ τις χαρές των άλλων. Επιμένω να τα κρατήσεις μανάρι μου. Επιμένω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
τι καλα να ακουω τετοια λογακια απο αξιοτιμα μελη του στεκιου :)
με κανουν να νιωθω οτι σιγα σιγα εγκλιματιζομαι και ενσωματωνομαι :) thanks μανια:hug:
(και να φανταστειτε οτι ενω το ανακαλυψα τυχαια το στεκι και γραφτηκα για πλακα, τωρα την εχω καταβρει :P)

Αν και με κάνες να κοκκινηζω:redface: όλοι είναι αξιότημα μέλοι αλλιώς δεν θα ήταν στο στέκι μας:clapup::clapup::clapup:, οσο για σένα θα δείς ότι θα περάσεις φανταστικά:clapup::clapup:

Καλο διάβασμα και τα μυαλά στα κάγγελά:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ε όχι... Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος να στερώ τις χαρές των άλλων. Επιμένω να τα κρατήσεις μανάρι μου. Επιμένω!!!:P

Τι έγινε βαλντεράκο, δεν μπορείς να διαχειρισθείς ένα αγγουράκι;:P Φοβηθήκαμε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Αν και με κάνες να κοκκινηζω:redface: όλοι είναι αξιότημα μέλοι αλλιώς δεν θα ήταν στο στέκι μας:clapup::clapup::clapup:, οσο για σένα θα δείς ότι θα περάσεις φανταστικά:clapup::clapup:

Καλο διάβασμα και τα μυαλά στα κάγγελά:clapup::clapup:
Ειμαι σιγουρη :clapup::clapup::clapup:
(ενοειται πως ολοι ειναι αξιοτιμα μελη και σεφεστατα δεν ειχα προθεση να "υποτιμησω" την αξια ολων!;))
Καγκελα παντου.......!!!!!!!και παντα :clapup::clapup::clapup::clapup: Παω :P:P:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Τι έγινε βαλντεράκο, δεν μπορείς να διαχειρισθείς ένα αγγουράκι;:P Φοβηθήκαμε;;;;

Είναι απασχολημένα τα χέρια μου από τη στιγμή που σε είδα με αυτό το αγγούρι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Είναι απασχολημένα τα χέρια μου από τη στιγμή που σε είδα με αυτό το αγγούρι...:P
:beating: Ιιιιιιιιιιι........... Put the kot dοwn Βάλντερ :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
:beating: Ιιιιιιιιιιι........... Put the kot dοwn Βάλντερ :panwkatw:

Ποιός είπε πως είναι όρθιο το kot; Δε με διεγείρεις, πάω να δω ΚΙΤΤ μπας και φτιαχτώ πραγματικά!:P


Disclaimer: Το ανωτέρω σχόλιο είναι αστείο και μόνο. Δεν έχω δεί ποτέ τη Σίμπυ, ούτε έχω έρθει σε οιαδήποτε επαφή μαζί της που πιθανά θα προκαλούσε ή όχι, διέγερση στο kot μου. Συνεπώς, όσοι την ψήνετε μην απογοητεύεστε, μπορεί να είναι και τρελό μωρό***!:D

***Σε περίπτωση που είναι πατσαβούρα, τα χρήματα της διαμεσολάβησης δεν σας τα επιστρέφω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ποιός είπε πως είναι όρθιο το kot; Δε με διεγείρεις, πάω να δω ΚΙΤΤ μπας και φτιαχτώ πραγματικά!:P


Disclaimer: Το ανωτέρω σχόλιο είναι αστείο και μόνο. Δεν έχω δεί ποτέ τη Σίμπυ, ούτε έχω έρθει σε οιαδήποτε επαφή μαζί της που πιθανά θα προκαλούσε ή όχι, διέγερση στο kot μου. Συνεπώς, όσοι την ψήνετε μην απογοητεύεστε, μπορεί να είναι και τρελό μωρό***!:D

***Σε περίπτωση που είναι πατσαβούρα, τα χρήματα της διαμεσολάβησης δεν σας τα επιστρέφω!:P

Πατσαβούρα, πατσαβούρα!!!!!!:P:P:P (Τα χρήματα Βαλντεράκο μου μισά -μισά! Να βγάλω και κάτι η γυναίκα!):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Πατσαβούρα, πατσαβούρα!!!!!!:P:P:P (Τα χρήματα Βαλντεράκο μου μισά -μισά! Να βγάλω και κάτι η γυναίκα!):D

Deal Σίμπυ!:D Πάω τώρα και ελπίζω ότι θα σε προσέχουν εδώ (αφήστε και καμιά γυναίκα ήσυχη ρε, εδώ το τρελό μωρό βγαίνει και φωνάσκει ότι εστί πατσαβούρα για να γλυτώσει :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top