Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πατατάκια με μερέντα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μπύρα και αντί για πατατάκια/φιστίκια τρώω σοκολάτα(κια)/μπισκότα. Μιαμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
παστίτσιο με αυγό κίντερ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
καρπουζι με τυρι! (εννοω φετα!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Καρπούζι με φέτα απλα δν υπάρχει!!!!!!
Όπως επίσης πατατάκια κι να βάλεις τη σοκολάτα πάνω ....πωωωω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρός, μου άρεσε να κάνω διάφορα κοκτέιλ που φαίνονταν παράξενα στους άλλους, αλλά αργότερα είδα ότι θα μπορούσα να πάρω εγώ τα πνευματικά δικαιώματα.
Αυτό όμως που δεν μπόρεσα ποτέ μου να αντέξω, ήταν όταν ένας συνάδελφός μου, έφερνε στην δουλειά σάντουιτς (μιλάμε για ολόκληρη φραντζόλα ψωμί), και μέσα να έχει τα συνηθισμένα: τυρί ζαμπόν, ντομάτα, και να το έχει πλημμυρισμένο με ταχίνι.
Την ώρα που το έτρωγε έπιανε τέτοια μπόχα από την ταχίνι που έτρεχε από τα πλάγια, που έφευγα μακριά του αηδιασμένος (μπλιαχ):tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
το ταχίνι βρε :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
ΟΚ, γράψε λάθος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πατσας με μερεντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μου φαίνεται ότι πολλοί μπαίνουν εδώ και γράφουν ο,τι πιό αηδιαστικό μπορούν να σκεφτούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα καταλαβες..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
τωρα δε ξερω καν αν θεωρειτε περιεργο αλλα μαρεσει η γευση αφοτου φαω λακτα ή κρεπα σοκολατα και πιω αμιτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Όταν ο μπαμπάς μου ήταν εφηβάκος δούλευε σε μια κρεπερί.
Μια μέρα έφτιαχνε κρέπες και με φωνάζει.
-Έλα να δοκιμάσεις
-Τι είναι αυτό;
-Φάε ντε.
Η μπουκιά ήταν μαγική, πραγματικά, γλυκό και ξινό έδεναν τόσο ωραία, το είχα λατρέψει κατευθείαν μιλάμε! :P
τον λέω
-Τι έχει μέσα;
-Ζάχαρη και χυμό λεμόνι

Έτσι εγώ :eek:
Πραγματικά παιδιά είναι απίστευτο έτσι; Δοκιμάστε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μερέντα με πατατάκιααααα...... <3<3<3<3 παιδιά είναι ΤΕΛΕΙΟ μην το γελάτε!!!!!!! Κλασσική κατασκηνωτική σπεσιαλιτέ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μερέντα με πατατάκιααααα...... <3<3<3<3 παιδιά είναι ΤΕΛΕΙΟ μην το γελάτε!!!!!!! Κλασσική κατασκηνωτική σπεσιαλιτέ <3
Ναι όντως είναι πάρα πολύ ωραίο:D

Αλλά δεν τρώω ούτε μερέντα ούτε πατατάκια πια.. κρίμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όταν ο μπαμπάς μου ήταν εφηβάκος δούλευε σε μια κρεπερί.
Μια μέρα έφτιαχνε κρέπες και με φωνάζει.
-Έλα να δοκιμάσεις
-Τι είναι αυτό;
-Φάε ντε.
Η μπουκιά ήταν μαγική, πραγματικά, γλυκό και ξινό έδεναν τόσο ωραία, το είχα λατρέψει κατευθείαν μιλάμε! :P
τον λέω
-Τι έχει μέσα;
-Ζάχαρη και χυμό λεμόνι

Έτσι εγώ :eek:
Πραγματικά παιδιά είναι απίστευτο έτσι; Δοκιμάστε το!

Προς στιγμήν μπερδεύτηκα και προσπαθούσα να καταλάβω πώς δοκίμασες τη κρέπα που έκανε στην εφηβεία του στη κρεπερί. :redface:
-έλλειψη ύπνου-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μουστάρδα πάνω σε ψωμί.
Μαγιονέζα πάνω σε φρυγανιά.
Και στα δυο ακολουθεί στομαχόπονος. =|
Και μερέντα με τυρί πρέπει να έχω δοκιμάσει.
Κι άλλα κλασσικά που είπατε.
Ε τώρα η τηγανιτή πατάτα πνιγμένη στο τζατζίκι ή στην κόκα κόλα ε δεν θεωρείται και σπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
κρέπα με σοκολάτα και μετά καπάκι μέλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top