Τι ύψος έχετε;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ δε λέω ότι το "κανονικός" κάνει τους άλλους τέρατα, εννοείται το ωραίο στο μάτι είναι και νορμάλ! Αλλά ένα μέτρο υπάρχει...!

Κι εμένα μου ρίχνει 3 πόντους, Μάνια μου, και δε φοράω τακούνια μαζί του...!


Σε περίπτωση γάμου δεν θα βάλεις; έχουν όλοι ένα κακό έλάτωμα θεωρούν ότι είναι άσχημο στο μάτι να είναι κάποια ψηλή και να περνάει κάποιον σύντροφο, για μένα είναι λέθος αυτό, το ύψος δεν χαρακτηρίζει τίποτα, πάντος άν βάλεις τακούνι που θα πάς καμάρι μου;:worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
1. 86
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμεις παντως ειμαστε και οι δυο κοντουλιδες:P, αυτος 1.73 και εγω 1.63, αλλα νομιζω οτι 10 ποντοι διαφορα ειναι το ιδανικο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στο γάμο κάτι θα βάλω, αλλά θα το ψάξω... μην του ρίχνω πολύ!!
Αν είναι αυτός ο δε ουάν, λέμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Στο γάμο κάτι θα βάλω, αλλά θα το ψάξω... μην του ρίχνω πολύ!!
Αν είναι αυτός ο δε ουάν, λέμε...


Αν είναι αυτό το πρόβλημα σου παντρέψου εμένα βρε γιδάκι 1,85 είμαι :) (να γονατίσω ?) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Yiannis wife είπαμε ήταν το νικ; ;)
Εκτός αν έχεις και κότερο, να πάμε μια βόλτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Yiannis wife είπαμε ήταν το νικ; ;)
Εκτός αν έχεις και κότερο, να πάμε μια βόλτα!!

Έλα βρε, λεπτομέριες! :P

Το έχω σε φωτογραφία μετράει ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μια χαρά είναι, βγάλε με κι εμένα μία φωτογραφία, και θα μας κάνουμε κρουαζιεροκολλάζ!!

Βρε ζυ, γιατί ανέβηκαν τα λιπαρά σου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1.65

Και μιας και μιλήσατε για ιδανικό ύψος, θεωρώ μια γυναίκα κοντή αν είναι κάτω από 1.60, ενώ οτιδήποτε άνω του 1.70 είναι ψηλό, ενώ τα αντίστοιχα ύψη για άντρα είναι 1.75 και 1.80. Για μένα ε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smile!!!

Νεοφερμένος

Η smile!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1.82 :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1,66 (εύχομαι αν αποκτήσω ποτέ πεθερά να μη με λέει "κοντή" στις φίλες της, όπως η Θεοπούλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
1.75
XA!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
1.70 :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1,90...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
0,00177klm:whistle:
1,77m:clapup:
177cm:P
1770mm:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1.65

Και μιας και μιλήσατε για ιδανικό ύψος, θεωρώ μια γυναίκα κοντή αν είναι κάτω από 1.60, ενώ οτιδήποτε άνω του 1.70 είναι ψηλό, ενώ τα αντίστοιχα ύψη για άντρα είναι 1.75 και 1.80. Για μένα ε; :)

Δηλαδή εγώ με το 1.57 είμαι κοντή; :'(
καλά σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βίκυ 1.57 είσαι;;; Σε είχα για τουλάχιστον 1.70!!
Εγώ ρε παιδιά που είμαι 1.60 είμαι κοντή ή κανονική; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βίκυ 1.57 είσαι;;; Σε είχα για τουλάχιστον 1.70!!
Εγώ ρε παιδιά που είμαι 1.60 είμαι κοντή ή κανονική; :P

Καλέ πως με έκανες τόσο ψηλή; :P

Κανονική είσαι! Αφού το λέω εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλέ πως με έκανες τόσο ψηλή; :P

Κανονική είσαι! Αφού το λέω εγώ :P
Δεν ξέρω, απο τη φωτογραφία αυτό είχα συμπεράνει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top