Τι ύψος έχετε;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι αν εχω ξαναπαντησει.....:P
Εγω ειμαι 1,93 καλα ειναι?:hmm:
Και εγώ το ίδιο αν και δεν νομίζω.
Είμαι η 1.95 ή 1.92. Ισχυρίζομαι το πρώτο αλλά έχουμε κάτι αψιμαχίες του τύπου τι λες ρε καραγκιόζη κτλ κξτλ.
θα ήθελα να ήμουν 2.05 αλλά όχι παραπάνω.
Δυστυχώς ο κόσμος έχει φτοιαχτεί για πολύ κοντούς ανθρώπους και το ύψος μπορεί να είναι ωραίο αλλά έχει και μεγάλα ζόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο αν και δεν νομίζω.
Είμαι η 1.95 ή 1.92. Ισχυρίζομαι το πρώτο αλλά έχουμε κάτι αψιμαχίες του τύπου τι λες ρε καραγκιόζη κτλ κξτλ.
θα ήθελα να ήμουν 2.05 αλλά όχι παραπάνω.
Δυστυχώς ο κόσμος έχει φτοιαχτεί για πολύ κοντούς ανθρώπους και το ύψος μπορεί να είναι ωραίο αλλά έχει και μεγάλα ζόρια.
Εγω ηθελα να ημουν 5 ποντους κοντιτερος.....:)
Κ επισης,δε νομιζω οτι ειναι ενα + το υψος.....δεν τα κοιτανε αυτα ρε συ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μα δεν θα ήθελα για τους άλλους να ήμουν πιο ψηλός. Απλά έχει άλλη θέα από εκεί ψηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Μα δεν θα ήθελα για τους άλλους να ήμουν πιο ψηλός. Απλά έχει άλλη θέα από εκεί ψηλά.
Και αλλη απο χαμηλα:hehe:

1.82 :) Και νομιζω οτι πρεπει να χασω κανενα κιλο για το υψος μου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
p.s.-Μιας και ειπε και ο giostau για το γνωστο ρητο "τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια", ξερετε οτι υπαρχει και η απαντηση σε αυτο ε;:whistle:
Εαν το πει καποιος-καποια, για απαντηση ο αλλος του λεει:
"Nαι,το ιδιο ομως και τα ουρα"...:P
(Χουμορ χουμορ!:P )

Εγώ ξέρω για δείγματα, ταιριαζει κ πιο πολύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγώ ξέρω για δείγματα, ταιριαζει κ πιο πολύ :P

:tongue: :tongue: :P :P
Eμενα στην ταυτοτητα μου φαγανε 3ποντους!
1.83 ειμαι και με γραψανε 1.80!:P
Αλλα σιγα μην ξαναπηγαινα να την αλλαξω.Μου αρκει που τουλαχισταν εγραψαν σωστα (επιτελους) τ' ονομα μου.
Οσο για το υψος μου ειμαι 2.07!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:offtopic:
Εγώ τι να πω που είχαν γράψει τελείως διαφορετικό όνομα στην ταυτότητα και πήγα να σηκώσω χρήματα και με κοίταζε η ταμίας σαν να ήμουν απατεώνισσα; :P
Είχε γράψει το όνομα της μάρτυρος το βούρλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
1.73 με σταματημα της ανάπτηξης λόγο καπνίσματος σε μικρή ηλικία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εγω πάλι έχω κολλητούς τους 7 νάνους...

1,57
πως διάολο έχω σουξε στους ψηλούς;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
εγω πάλι έχω κολλητούς τους 7 νάνους...

1,57
πως διάολο έχω σουξε στους ψηλούς;:hmm:
Είναι που δεν υπάρχουν αντίσοιχα αρκετά ψηλές και δεν έχουν κριτήρια στο ύψος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Είναι που δεν υπάρχουν αντίσοιχα αρκετά ψηλές και δεν έχουν κριτήρια στο ύψος.

χμ...κ γω ανησυχούσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
εγω πάλι έχω κολλητούς τους 7 νάνους...

1,57
πως διάολο έχω σουξε στους ψηλούς;:hmm:

Eιναι γιατι εχετε αυτο το "κατι"!;)
Εχουν/εις απολυτο RESPEKT σ'αυτα "τα μεγεθη" απο εμενα!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristalia

Νεοφερμένος

Η kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
1,73 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
offtopic
ψηλά κορίτσια έχει το στέκι μας:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
offtopic

ψηλά κορίτσια έχει το στέκι μας:D

Σχετικό είναι αυτό!:/: Εγώ είμαι 1:65. Μια χρυσή μετριότητα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
1,78
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω ειμαι 2 Χ 2 :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1.65 Κι εγω νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
1.70 (καλά πολύ ψηλά κορίτσια έχει αυτό το site (κάτι 1.80 και 1.77 :D) !!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top