Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
.... Εγώ είμαι χαρούμενη γιατί μετά από την τράκα, την παραλίγο βόμβα, την κατάληψη, τους καμμένους κάδους...
Είμαι σπίτι, με τα σκυλάκια μου, να σκέφτομαι τον ιχλίμπεντίχ μου...

Και απλά δε μασάω πια ρεεε!!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbup: :thumbup: Μπράβο ρε Γιδάκι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Σοβαρά;;;;;;;; Απίστευτο!!!!

Valder, έμπαινε για λίγο εδώ η charlotte...
Αλλά τα κορίτσια είναι και φίλες!!!

(Σόρι που κάρφωσα... ;))

ναι ναι ναι!!!!!! δεν ειναι τελειο;;;;;;; :D :D :D :D :D
θα της λεω "πετα δυο κρεμμυδια απ'το μπαλκόνι, θελω να κανω στιφαδο".. :P :P :P :P :P
είπαμε θα βαλουμε και καλαθάκι για να ανεβοκατεβάζουμε πραγματα... :P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ναι ναι ναι!!!!!! δεν ειναι τελειο;;;;;;; :D :D :D :D :D
θα της λεω "πετα δυο κρεμμυδια απ'το μπαλκόνι, θελω να κανω στιφαδο".. :P :P :P :P :P
είπαμε θα βαλουμε και καλαθάκι για να ανεβοκατεβάζουμε πραγματα... :P :P :P :P :P

Έτσι, σαν τους κατάδικους!!!! :clapup:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbup: :thumbup: Μπράβο ρε Γιδάκι!!!

χεχε... έεετσα!!

Να πω κι άλλον ένα λόγο, για να μη με βγάλετε off topic:

Γιατί θα πάω jumbooo!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charlotte

Νεοφερμένος

Η charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Να μαι και γω!
Χαζοχαίρομαι γιατί μάλλον θα γίνουμε γειτόνισσες με το evouli μου! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλώς την!!

Χαζοχαίρομαι γιατί ξεπωπώθηκα χθες στο χορόοο!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ χαίρομαι επειδή σήμερα εξάσκησα την ραφτική για πρώτη φορά και με συμπαθητικά αποτελέσματα. Η καλή νοικοκυρά έχω γίνει εδώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παιζει ταξιδακι στην Ιταλια τα Χριστουγεννα.. :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χαίρομαι διότι επιτέλους βρήκα τις μπότες που έψαχνα και γιατί το απόγευμα θα πάμε με τον Γιάννη μου για shopping και μετά χουχούλικο καφέ όλο αγκαλίτσες και φιλιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χαζοχαίρομαι γιατί θα κάτσω όλη μέρα μέσα να διαβάσω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Να κάνετε e-steki meetingΙΤΑLIA με τον μοναχό!

Οντως? :confused:
Γιατι ειχα την εντυπωση οτι ο Μοναχος ειναι Αθηναιος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Βασικά ο Μοναχός είναι Κατερινιός και σπουδάζει στην Κύπρο...
Ο Μάριος είναι ο Ιταλός της παρέας....;)

(Γιάννη αρχίζεις και τα χάνεις ε;;; ):teasing: :teasing: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βασικά ο Μοναχός είναι Κατερινιός και σπουδάζει στην Κύπρο...
Ο Μάριος είναι ο Ιταλός της παρέας....;)

Α, ναι? Ο Γιαννης φταιει που με μπερδεψε! :beating:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ειμαι καργα φουλ ερωτευμενη!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
ουπθ! τώρα το είδα!:redface:

@γιος Να με ενημερώνετε καλύτερα άλλη φορά! :P (Θράσσος!)

@misslittledevil γράψε λάθος βρε τον μπέρδεψα με τον michelle που είναι απο την γιουγκοσλαβία.:D

@evouli μπράβο !!!!! αλλα είπαμε ότι θα είχαμε κρυφό. :redface: :redface: :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κολυμπάω στο τζην μου!!!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σήμερα χαζοχαίρομαι χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο! Ίσως επειδή είναι Πέμπτη και αύριο..........ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ έχω "αέρα" στο τζην μου (οκ, ειδικά σήμερα όχι, αλλά θα περάσει σε 5 μέρες!!)!
Και χαζοχαίρομαι γιατί θα πάω εκδρομούλααααα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Το θεμα και η ερώτηση ειναι απλά.. άντε, λίγο να χαρούμε εδώ μέσα...
Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις και να πεις "η ζωή αξίζει για αυτές τις στιγμές"...;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top