Φτιάξε μου τη μέρα! (Και τη δική σου)

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αν κι είμαι ιδιαίτερα αισιόδοξο άτομο :D(το ποτήρι μου είναι μονίμως μισογεμάτο)στην ζωή μου δυστυχώς με ακολουθεί πιστά ο νόμος του Μέρφι :devil:(αυτός που λέει ότι τα πράγματα δεν είναι ποτέ αρκετά στραβά ώστε να μην γίνουν χειρότερα).Σκέφτηκα λοιπόν να ανεβάσω αυτό το post ώστε όλοι να μπορούμε να καταθέτουμε όσα μικρά ή μεγάλα μας έσπασαν τα νεύρα και με την βοήθεια των υπολοίπων και απεριόριστου χιούμορ :jumpy:να τα ξορκίζουμε!Αγανακτήστε ελεύθερα! >:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Αυτά είναι... :thumbsup:

Να εχω ξεχάσει εναν τύπο στο διαγώνισμα και να χάνω έτσι το μάθημα και να βλέπω μετά όλα τα αντε μην πω που δεν πατάγανε όλη τη χρονιά στη σχολή, να χαζοχαίρονται οτι το περνάνε με 10. :devil: :devil: :devil: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ηταν λοιπον μια κοπελα και μολις τα χαλασε με τον χειροτερο τροπο με το αγορι της.Ε,παει να μου κανει κονε η κολλητη μου και 1)αρχιζει η κολλητη μου κ δε βγαινει τοσο με την παρεα της κοπελας(η παρεα εφταιγε κ η κοπελα επιασε κ δουλεια) και 2)βρηκε 3 μερες που πηγε εναν τυπα σε ενα νησι και μολις γυρισαν Αθηνα ηταν στο παιχνιδι και μαλιστα οταν τα παρατησα,τελειωσαν κ το παιχνιδι! :kill: :wall: :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Αυτά είναι... :thumbsup:

Να εχω ξεχάσει εναν τύπο στο διαγώνισμα και να χάνω έτσι το μάθημα και να βλέπω μετά όλα τα αντε μην πω που δεν πατάγανε όλη τη χρονιά στη σχολή, να χαζοχαίρονται οτι το περνάνε με 10. :devil: :devil: :devil: :devil:
Ουπς!Τι να πεις;Κλασσικό παράδειγμα ειρωνείας και απίστευτης κωλ*φαρδίας των άλλων.Στο λύκειο είχα μια κολλητή την Μαρία,μονίμως άσχετη και αδιάβαστη,κανονικός τουρίστας :wacko:Καθόμασταν μαζί και αντέγραφε απο εμένα,ακόμη κι όταν μας χωρίζανε σε ομάδες Α και Β,εξακολουθούσε να αντιγράφει :rofl:(παρόλο που τα θέματα ήταν άλλα-ήταν τόσο άσχετη που ούτε το ερώτημα με την απάντηση δεν μπορούσε να συνδυάσει)με την δικαιολογία ότι δεν μπορούσε να παραδώσει λευκή κόλλα!Τέσπα επειδή μας είχαν καταλάβει σε διαγώνισμα Φυσικής(που είμαι άσχετη και πέρασα δύο διαλείματα κάνοντας περίτεχνο σκονάκι στο θρανίο)μας χωρίζουν.Μάντεψε ποια άλλαξε θρανίο και ποια έγραψε 17! >:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Περίοδος την πρώτη μέρα των διακοπών!!! Και η διάρκεια των διακοπών να είναι μία εβδομάδα, όσο δηλαδή και η διάρκεια της περιόδου! Super?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Περίοδος την πρώτη μέρα των διακοπών!!! Και η διάρκεια των διακοπών να είναι μία εβδομάδα, όσο δηλαδή και η διάρκεια της περιόδου! Super?

Ταμπον καλή μου, ταμπόν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Περίοδος την πρώτη μέρα των διακοπών!!! Και η διάρκεια των διακοπών να είναι μία εβδομάδα, όσο δηλαδή και η διάρκεια της περιόδου! Super?
Γλυκειά μου αλλάζουμε θέση;ʼσε με εμένα στην παραλία,με το παρεό μου κάτω απο τον ήλιο έστω κι αν δεν μπορώ να βουτήξω κι έλα εσύ στο γραφείο μου,με θέα άλλα πανέμορφα γκρι κτίρια,χαλασμένο αιρκοντίσιον και κατσουφιασμένους(γιατί οι άδειες αργούν)συνεργάτες.Όταν φεύγω διακοπές ούτε σεισμοί,καταποντισμοί,βροχές,ούτε ο Θεός ο ίδιος (θα πέσει να με κάψει γι αυτό που γράφω)δεν μου χαλάει τη διάθεση,όχι λίγο αιματάκι........
Michelle sorry για τα κεφαλαία αρχικά στον τίτλο,όταν μετά το είδα με χάλασε κι εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ήμουν λοιπόν που λετε πριν από καιρό και ως πλήρωμα της Φ/Γ Σαλαμίς σε σκοπούν έξω από τα Ψαρά! Ημέρα Δευτέρα και το σκοπούν μέχρι την Παρασκευή! έρχεται λοιπόν σήμα να παρουσιαστώ την Πέμπτη στον Ναύσταθμο Σαλαμίνας για κάποιο άλλο θέμα. Μου λεει ο κάπτεν λοιπόν, "Θα σε βγάλουμε έξω με τη λέμβο αύριο και θα πάρεις το πλοίο της γραμμής να επιστρέψεις Πειραιά και να πας στο ΝΣ" βγαίνω λοιπόν έξω... ψάχνω το λιμεναρχείο και ρωτάω... ποτέ έχει καράβι για Πειραιά? και περνώ την εξής καταπληκτική απάντηση... "Καράβι? την Παρασκευή" όπως καταλαβαίνεται την ψηλοάκουσα... ευτυχώς αργά το βράδυ βρήκα ενα ψαρά και με πήρε μαζί του μέχρι την Χίο που έχει καράβι κάθε μέρα... μέχρι τότε όμως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Περίοδος την πρώτη μέρα των διακοπών!!! Και η διάρκεια των διακοπών να είναι μία εβδομάδα, όσο δηλαδή και η διάρκεια της περιόδου! Super?

ʼστα μια από τα ίδια σχεδόν :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Γλυκειά μου αλλάζουμε θέση;ʼσε με εμένα στην παραλία,με το παρεό μου κάτω απο τον ήλιο έστω κι αν δεν μπορώ να βουτήξω κι έλα εσύ στο γραφείο μου,με θέα άλλα πανέμορφα γκρι κτίρια,χαλασμένο αιρκοντίσιον και κατσουφιασμένους(γιατί οι άδειες αργούν)συνεργάτες.Όταν φεύγω διακοπές ούτε σεισμοί,καταποντισμοί,βροχές,ούτε ο Θεός ο ίδιος (θα πέσει να με κάψει γι αυτό που γράφω)δεν μου χαλάει τη διάθεση,όχι λίγο αιματάκι........
Michelle sorry για τα κεφαλαία αρχικά στον τίτλο,όταν μετά το είδα με χάλασε κι εμένα!

Όταν το αιματάκι δεν είναι λίγο, και όταν οι πόνοι δεν σου επιτρέπουν να ξεδιπλωθείς από την στάση εμβρύου, τότε δεν νομίζω ότι η διάθεση μπορεί να παραμείνει υψηλή! Δυστυχώς τα drugs δεν σώζουν την κατάσταση. Μόνο καμιά βαριοπουλα στο κεφάλι μπορεί να κάνει δουλειά!  :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead :
ʼστα μια από τα ίδια σχεδόν :P :P
Είχες κι εσύ περίοδο; Χμ... αυτό ανατρέπει οτι ήξερα σχετικά με θηλυκά και αρσενικά, κάποιος δε μου τα έμαθε καλά :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Όταν το αιματάκι δεν είναι λίγο, και όταν οι πόνοι δεν σου επιτρέπουν να ξεδιπλωθείς από την στάση εμβρύου, τότε δεν νομίζω ότι η διάθεση μπορεί να παραμείνει υψηλή! Δυστυχώς τα drugs δεν σώζουν την κατάσταση. Μόνο καμιά βαριοπουλα στο κεφάλι μπορεί να κάνει δουλειά! :wacko:
ΟΚ.Βρε εγώ να σου φτιάξω τη διάθεση ήθελα,όχι να σε ειρωνευτώ(σγνμ αν έδωσα τέτοια εντύπωση) :redface:Πάντως όλα αυτά διαρκούν τις πρώτες ημέρες στα τελειώματα όλο και καμμιά βουτίτσα ή έστω ξάπλα στην παραλία θα κάνεις.Ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
η αδελφούλα μου αποφασισε στα 27 της να γίνει υστερικη ελληνίδα μανα wanna be και να μην ερθει να με αντικατασταστισει στην δουλεια με αποτελεσμα να μην μπορεσω να την κανω για ΠΣΚ για να δω και γω το κακομοιρουλι τον αντρα μου που μου χει λειψει τοοοοοοσο πολυ.... :'( :'( :'(
ωρες ωρες λεω:
γ...ώ τον φεμινισμο μου γ..ώ θέλω να βάλω ποδιά και τσεμπέρι και να κάτσω σπιτακι μου σαν καλή νοικοκυρα να περιμένω τον αντρα με ζεστη φασουλαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Γουστάρω thread ;)

Σε στυλ Duke Nukem: "Make my Daaaaay"

Γ**ω τα Διακριτά Μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σήμερα ήταν το αποκορύφωμα...Μπαίνω μέσα για προφορικά για το πρώτο μάθημα οπότε ακούω ένα συρτο..."Βασιλικήηηηηηηηη για πες μου, τι κάνει η τρίτη γονιώδη έλικα και πες μου και μια αξιολόγηση για τον σημασιολογικό τύπου διαταραχής" ʼντε το πρώτο μου το είχαν σφυρίξει γιατί ήμουν χαμένη με τους κροταφικούς,ινιακούς, μετωπιαίους λοβούς και τις διασυνδέσεις τους...Έλα όμως που στο 2ο αυτό που ζητούσε δεν υπήρχε πουθενά! >:( :wall: αρχίζω και λέω ότι μλκια μου κατέβαινε με την σωστή βέβαια πρόσμιξη του όρου σημασιολογικού τύπου διαταραχής...και να ακούω πάλι συρτή φωνή "αχχ βασιλικήηηηηηηηηηηηηη" του άρεσε το ονομά μου μάλλον! 8)
Και το αποκορύφωμα είναι ότι στην επόμενη ρώτησε "Ποιο είναι το πιο σημαντικό πρόσωπο στη ζωή του μωρου!" sorry και hello νευροψυχολογία είναι!Όχι γελοία ψυχολογία που και χωρίς να την κάνεις ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ και δείχνοντας το πρόσωπό του της ρώτησε τι είναι αυτο; Περιμένοντας απάντηση το πρόσωπο! :rant2: :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Έπος νομίζα ότι αυτά δε γίνονται... :P :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μετά από 18,5 χρόνια συνεχούς καθημερινής συναναστροφής, οι γονείς μου και ο αδερφός μου θα φύγουν για μια βδομάδα στο χωριό! Μέχρι και το σκυλί θα πάρουν μαζί τους!
Θα μείνω ολομόναχη στο σπίτι μια βδομάδα και το αγόρι μου μέσα σ' αυτή τη βδομάδα δίνει 3 δύσκολα μαθήματα και θα βρεθούμε μόνο 2-3 ωρίτσες και αν...
Και έχω τσακωθεί και με την κολλητή μου και δε μιλιόμαστε, οπότε σαν την καλαμιά στον κάμπο...
Διάλεξαν τη βδομάδα, λες και το ξέρανε!!!!!!! :mad17:
"Ω πόσο σας μισώ απαίσιοι γονείς!!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Εγώ άνετα άφηνα(και άφησα ήδη μια φορά φέτος) μαθήματα για να περάσω μια βδομάδα με την κοπέλα μου.. Μαθήματα περνάς δύο εξεταστικές επί 4/5 χρόνια, μια βδομάδα σε επίγειο παράδεισο κάθε πόσο? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Εγώ άνετα άφηνα(και άφησα ήδη μια φορά φέτος) μαθήματα για να περάσω μια βδομάδα με την κοπέλα μου.. Μαθήματα περνάς δύο εξεταστικές επί 4/5 χρόνια, μια βδομάδα σε επίγειο παράδεισο κάθε πόσο? :)
τωρα της εφτιαξες το κεφι... ασε που θα μπει ο ενδιαφερομενος και αλημονο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini :
Μετά από 18,5 χρόνια συνεχούς καθημερινής συναναστροφής, οι γονείς μου και ο αδερφός μου θα φύγουν για μια βδομάδα στο χωριό! Μέχρι και το σκυλί θα πάρουν μαζί τους!
Θα μείνω ολομόναχη στο σπίτι μια βδομάδα και το αγόρι μου μέσα σ' αυτή τη βδομάδα δίνει 3 δύσκολα μαθήματα και θα βρεθούμε μόνο 2-3 ωρίτσες και αν...
Και έχω τσακωθεί και με την κολλητή μου και δε μιλιόμαστε, οπότε σαν την καλαμιά στον κάμπο...

Hey its PARTY time!!!
εγώ στην θέση σου θα έκανα παρτάκι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top