Αν ήσουν αόρατος......

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Αυτός είσαι...:D

Ευχαριστώ δάσκαλε! Θέλω όμως περισσότερη εξάσκηση. Μάθε μου τα μυστικά σου!!! :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα πήγαινα να κάψω το γραφείο του.... και τον ίδιο. :devil:



θα κυκλοφορούσα γυμνή
Αυτά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν θα πρωτοτυπήσω θα έκανα την μεγαλύτερη ληστεία του αιώνα παίρνοντας παράλληλα ανώνυμα ομόλογα και όχι προσημειωμένα χαρτονομίσματα…Επίσης θα παρακολουθούσα τους γνωστούς μου για το τι λένε απουσία εμενου…Εντάξει μπορεί να είμαι και αόρατος μάλλον είμαι ιμιαορατος τη σόι χαμαιλεων είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θα καθόμουν στη μέση του αερολιμένα του Ελ.Βενιζέλος και θα έμπαινα σε όποιο αεροπλάνο βρισκόταν μπροστά μου!
Θα πήγαινα όπου με πήγαινε.. από κει, όπου με έβγαζε.. και το ίδιο και το ίδιο.. μέχρι να πέσω κάτω από εξάντληση.. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
θα λήστευα μια τράπεζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
θα παρακολουθουσα κοσμοκαι θα ταξιδευα-τσαμπα φυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
θα μηδενιζα το ποσο στην καρτελα μου στην εφορια.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μα και τώρα νοιώθω αόρατος μερικές φορές...
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα πήγαινα κοντά στους ανθρώπους που αγαπάω, στιγμές που δε θα μπορούσα να είμαι κοντά τους λόγω υποχρεώσεών μου ή απλά λόγω απόστασης. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
αν ημουν αορατη θα εβρισκα επιτελους την ησυχια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Θα πήγαινα σε μερικά άτομα που έχω πολύ καιρό να τα δώ χωρίς εκείνοι να το ξέρουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
1. Περπατάς ξυπόλιτος μέχρι να κρυώσεις
2. Τρως λαχανικά, κρεατικά μέχρι σκασμού
3. Γίνεσαι αόρατος
4. Επισκέφτεσε ανσασέρ σε πολυσύχναστα μέρη
5. Αφήνεις τον ευατό σου να εκφράσει οποιαδήποτε ηχητική ανάγκη προκύψει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πολλά άτομα θα είχαν χάσει την ησυχία τους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Θα πηγαινα στον πρωην μου και θα του εβαζα λιγο κραγιον στο λαιμο λιγο πριν βγει με την δικια του!!!:devil:

Καλα δεν ξερω αν θα το εκανα αυτο αλλα τον πρωην μου θα τυρρανουσα που τον εχω και αχτι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χμ...δεν θελω να σκεφτω τι θα εκανα γιατι δεν θα ηταν καθολου καλο αυτο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Θα πήγαινα στα κέντρα εξουσίας γραφεία και σπίτια πολιτικων, επιχειρηματιών και χρηματιστών, και θα μάθαινα όλες τις απαραιτητες πληροφορίες (π.χ. την επόμενη εβδομαδα θα κανουμε πρόταση εξαγοράς της Υαhoo! ). Μετα θα αγόραζα τις αντίστοιχες μετοχές. Αν δεν είχα λεφτα να αγορασω το πρώτο πακέτο (γιατί μετα που θα πουλαγα το πρωτο πακετο θα είχα με το τσουβάλι, λολ) θα πουλαγα την πληροφορία χρυσή. Μετά θα αγόραζα το πρώτο πακέτο κοκ

Καλύτερο απο ληστεία. Μερικοί το κανουν καθε μερα και χωρις να είναι αορατοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Θα πήγαινα στα κέντρα εξουσίας γραφεία και σπίτια πολιτικων, επιχειρηματιών και χρηματιστών, και θα μάθαινα όλες τις απαραιτητες πληροφορίες (π.χ. την επόμενη εβδομαδα θα κανουμε πρόταση εξαγοράς της Υαhoo! ). Μετα θα αγόραζα τις αντίστοιχες μετοχές. Αν δεν είχα λεφτα να αγορασω το πρώτο πακέτο (γιατί μετα που θα πουλαγα το πρωτο πακετο θα είχα με το τσουβάλι, λολ) θα πουλαγα την πληροφορία χρυσή. Μετά θα αγόραζα το πρώτο πακέτο κοκ

Καλύτερο απο ληστεία. Μερικοί το κανουν καθε μερα και χωρις να είναι αορατοι...

Λίγο βαρέτα δεν είναι όλα αυτά για αόρατο....? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Θα πήγαινα να ακούσω τι λέει για μένα αγγαλειά με αόρατο ποπ κορν να απολαύσω το θέαμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
θα πήγαινα να δω... απο κοντά στον καθρέπτη αλήθεια που είμαι?
Γιατι δεν με βλέπω?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top