Αν ήσουν αόρατος......

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κάηκε στη τρίτη ταινία του άρχοντα των δαχτυλιδιών:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Από το (στόμα) Keyboard μου το πήρες doo :D

Έλιωσε στο βουνό του Χαμού! Χε χε! Frodo Lives!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Θα έκλεβα μια off-road, μια harley και μια jaguar ίσως να έκλεβα και ένα pc :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
θα τριγυρνούσα γυμνή στους δρόμους....:redface:
θα τρύπωνα στα θέατρα να παρακολούθησω αγαπήμενες παραστάσεις....:)
Θα έκανα πολλές πολλές φάρσες στον σύντροφο μου και στους φίλους μου.....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εσείς που είστε αόρατες και κυκλοφοράτε γυμνές να ξέρετε πως έχω ειδικά γυαλιά για να βλέπω αόρατους...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
...θα ταξίδευα στα πιο ωραία μέρη του κόσμου(δωρεάν εννοείται:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Θα λήστευα μια τράπεζα και θα πήγαινα να ζήσω σε ένα εξωτικό νησι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Θα πήγαινα στο :inlove: και θα ήμουν μαζί του όλη την ημέρα....για να τον προσέχω ως φύλακας άγγελος του....Και όταν το βράδυ θα έπεφτε για ύπνο θα τον φιλούσα και απλά θα του ψυθίριζα ότι τον αγαπώ και θα έμενα όλη τη νύχτα δίπλα του...Το πρωί ας ξαναγινόμουν ορατή....Θα μου έφτανε που μια ολόκληρη ημέρα ήμουν πλάι του και τον πρόσεχα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Θα πήγαινα στο :inlove: και θα ήμουν μαζί του όλη την ημέρα....για να τον προσέχω ως φύλακας άγγελος του....Και όταν το βράδυ θα έπεφτε για ύπνο θα τον φιλούσα και απλά θα του ψυθίριζα ότι τον αγαπώ και θα έμενα όλη τη νύχτα δίπλα του...Το πρωί ας ξαναγινόμουν ορατή....Θα μου έφτανε που μια ολόκληρη ημέρα ήμουν πλάι του και τον πρόσεχα.....

Καλά, μέσα στο μυαλό μου είσαι??? Και εγώ αυτό ακριβώς σκέφτηκα οτι θα ήθελα να κάνω αν μπορούσα να ήμουν αόρατη!!!!!:D
Τί να προσθέσω??? Με κάλυψες απόλυτα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αν ήμουν μόνιμα αόρατος, δεν θα άντεχα για πολύ την πίεση και θα πηδούσα από κανέναν γκρεμό. Τέτοια ομορφιά και να μην την βλέπει ο κόσμος;:laugh:

Αν ήμουν όποτε το επιθυμούσα, τότε θα λήστευα τους κακούς και θα γινόμουν ένας σύγχρονος zorro ή υπερήρωας. Μάλιστα στην διπλή προσωπικότητα που απαραίτήτως θα αποκτούσα, θα έγραφα το comic και το σενάριο της ταινίας μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα πείραζα τους φίλους μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα πήγαινα σε μια τράπεζα και θα έκανα ντού θα έβαζα λευτά κάτω απο την κάπα μου.

Μετά θα πήγαινα στο γραφείο του άντρα μου να δώ τι κάνει:D (φίλαγε τα ρούχα σου λέει μια παρημία):redface:

Μετά θα πήγαινα στην έφορία το βράδυ και θα την έκαιγα, και στο τέλος θα έκανα πάαααραααα πολλές πλακίτσες ματσωμένη και χωρίς σδόε φισικά και θα έκανα πλακίτσες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αν ήμουν αόρατη ... θα μάθαινα Πολλές αλήθειες ;)
Θα προτιμούσα να πέταγα πάντως ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αν ήμουν αόρατη ... θα μάθαινα Πολλές αλήθειες ;)
Θα προτιμούσα να πέταγα πάντως ...
συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Aν ήμουν αόρατος θα ήθελα να μάθω πως θα ξαναγίνω ορατός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
θα είχε πλάκα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα είχα σπάσει πολλά άτομα στο ξύλο...
Θα ήμουν πλούσιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~

Νεοφερμένος

Η ~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
θα μαθαινε τι λένε οι άλλοι πισω από την πλάτη μου...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα την είχα σπάσει στο ξύλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
θα έβλεπα γυμνή την καθηγήτρια των αγγλικών μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top