Ποια απόφαση πήρατε σήμερα;

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Τεχνική εταιρία mania μου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τεχνική εταιρία mania μου..:)

Με σπίτια λέω και γώ επιμετρίσεις κάτι μου θυμίζουν:hmm:

Δουλέυω σε κακευαστική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Με σπίτια λέω και γώ επιμετρίσεις κάτι μου θυμίζουν:hmm:

Δουλέυω σε κακευαστική:P

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Να μην εκνευριζομαι με ηλιθια ατομα. Σιγα μην το κρατησω.. :whistle:



Δουλέυω σε κακευαστική:P

Κι εγω, εχω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ότι δεν θα ξαναβάλω ΠΟΤΕ τις επιθυμίες μου και τον εαυτό μου, πάνω από κανέναν άλλον.. δεν το αξίζει κανείς αυτό και δεν θέλω και κανείς να το κάνει για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ότι δεν θα ξαναβάλω ΠΟΤΕ τις επιθυμίες μου και τον εαυτό μου, πάνω από κανέναν άλλον.. δεν το αξίζει κανείς αυτό και δεν θέλω και κανείς να το κάνει για μένα.

Μήπως ανάποδα το έγραψες?
Γιατί εγώ έχω αποφασίσει καιρό τώρα να είμαι καλά πρώτα ΕΓΏ και μετά ο οποιοσδήποτε άλλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αϊ καλά.. ναι ανάποδα το έγραψα.. :wall:

(αχμμμμ.. έχω αλλού το μυαλό μου.. θόρρυ.. :redface:)

Τους άλλους επάνω από εμένα εννοώ.. και δεν θέλω και κανείς να βάλει εμένα πάνω από τον εαυτό του.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αϊ καλά.. ναι ανάποδα το έγραψα.. :wall:

(αχμμμμ.. έχω αλλού το μυαλό μου.. θόρρυ.. :redface:)

Τους άλλους επάνω από εμένα εννοώ.. και δεν θέλω και κανείς να βάλει εμένα πάνω από τον εαυτό του.. :)

Μαζί σου!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ki όταν βρείτε τον τρόπο παρακαλώ πολύ θα ήθελα ένα ταχύρυθμο σεμινάριο...

το έχω τόσες φορές αυτό το πράγμα κ δεν το κράτησα καμμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ok... να σας πω εγω εναν εύκολο...

οταν έρχεστε σε τέτοια κατάσταση... σκύβετε το κεφάλι και αποκρυνόμενοι (ξέρετε που) απλά κάνετε την ερώτηση... "ακούς?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ki όταν βρείτε τον τρόπο παρακαλώ πολύ θα ήθελα ένα ταχύρυθμο σεμινάριο...

το έχω τόσες φορές αυτό το πράγμα κ δεν το κράτησα καμμία

Πολύ απλά ότι σου χαλάει την ζαχαρένια ή δεν το θες, το αποκλείεις ή το διαγράφεις. Άπαξ και το αποφασίσεις, πίστεψέ με, η πράξη είναι πανεύκολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
αποφάσισα να μην ξαναφήσω ΚΑΝΕΝΑΝ να με κάνει να κλάψω.. και ειδικά όταν δε το αξίζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αποφάσισα τελικά να πάμε στο Ναυτίλο για φαγητά και ούζα.
Την τελευταία φορά που πήγαμε στα Ναυτάκια, δεν μας άρεσε και πάρα πολύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αποφασισα να βλεπω τη ζωη απ την ομορφη πλευρα της....οπως κι αν μου ερχονται τα πραγματα....:) :) :) και να χαμογελαω οσο πιο συχνα μπορω:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οτι θα κατεβω βραδυ στα Νοτια προαστεια μετα απο ΠΟΛΛΑ χρονια, να δουμε και τι λεει η ζουγκλα εκει κατω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
αποφασισα να βλεπω τη ζωη απ την ομορφη πλευρα της....οπως κι αν μου ερχονται τα πραγματα....:) :) :) και να χαμογελαω οσο πιο συχνα μπορω:) :) :)

Ακριβώς αυτό!!

Και κάποιες εκδρομές. Πολλές, δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Αποφάσισα να διαβάσω ε και το κατάφερα ως ένα βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αποφάσισα να πάρω μπάσο και ν'ασχοληθώ εντατικά..! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αποφάσισα να βάλω μπρος τις διαδικασίες για το μεταπτυχιακό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σήμερα αποφάσισα να περάσουμε απέναντι.
Θα πάμε Μοναστηράκι (Ναύπακτο) για φαγητό και ουζάκια..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top