Αταίριαστα ζευγάρια !!(an e-steki nonmatching test)

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:P:P:P:P

Μετά από το πολύ απαντημένο θέμα με τα πετυχημένα ζευγάρια,ας φτιάξουμε κ ένα θέμα με τα μέλη που πιστεύουμε ότι δεν θα ταίριαζαν με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Lorien - Isiliel :lol:
Neraida - Valder :P
Exposed_Bone - nina21 :lol:
Γιώργος - Niyia :P
fantasmenos - nina21 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:hehe::hehe:Τώρα είμαστε κομπλέ

πιάστε μια μισελ και έναν fantasmenos να στανιάρετε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μετα απο καθολου σκεψη και πολλη σιγουρια....το πλεον αταιριαστο ζευγαρι θα ηταν η Μισελ με το Ρεμπεσκε!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μετα απο καθολου σκεψη και πολλη σιγουρια....το πλεον αταιριαστο ζευγαρι θα ηταν η Μισελ με το Ρεμπεσκε!:whistle:
Ενώ Ρεμπεσκέ κ Νεράιδα θα ταίριαζε? δεν νομίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μετα απο καθολου σκεψη και πολλη σιγουρια....το πλεον αταιριαστο ζευγαρι θα ηταν η Μισελ με το Ρεμπεσκε!:whistle:
Χα! Δεν γλιτώνετε. Είστε τόσο αταίριαστοι που καταντάτε ταιριαστοί ή τόσο ταιριαστοί που καταντάτε αταίριαστοι?:hmm::P
Πάντως προκαλείτε αίσθηση ως ζευγάρι. Πρωταγωνιστείτε και στα δύο σχετικά θρεντς:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ελεγα να το ανοιξω κιαυτο λιγο αργοτερα απο το άλλο με τα ταιριαστά, αλλά με προλαβατε.

Χμμ....Idril-Chaos ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Mε πρόλαβες!!! :P:P:P:P

Επίσης αν και δεν είναι σωστό να λέω για τον εαυτό μου νομίζω ότι τo Resident Evil- Great Chaos θα ήταν ένα...καταστροφικό δίδυμο :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Χμμ....Idril-Chaos ? :P

Μέγα λάθος αγαπητέ...Μοιάζουμε σε πολύ περισσότερα με την Ίντριλ, απ' ό,τι φαντάζεσαι.:)

Νεράιδα-Λόριεν μήπως; Πολύ εκρηκτικό κοκταίηλ μου βγάζει αυτό. Μυρίζει μιλάμε μπαρούτι...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ωραιό θέμα και αυτό.

Προσθέστε και τους φονικούς συνδυασμούς για τους administrators:
teo-Michelle
Exposed Bone-diotima
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Αααααα θα διαφωνήσω!!! Με τον Λόριεν θα είχαμε μια πολύ αρμονική και ζηλευτή συμβίωση,


...με μια μικρή προσθήκη:





-






-







-








-








-








Lorien​
:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
A ναι, μια από τα ίδια, πάρτε μια γεύση κι από το ευτυχισμένο ζεύγος Idril Chaos!



Chaos and Idril...



and the new generation...

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ρεμπ - καλυψώ

η καλυψώ θα θέλει να τον καθίσει στον καναπέ του ψυχολόγου

και αυτός να την καθίσει στο τρενάκι του λούνα παρκ να φάνε μαλλί της γριάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ρεμπ - καλυψώ

η καλυψώ θα θέλει να τον καθίσει στον καναπέ του ψυχολόγου

και αυτός να την καθίσει στο τρενάκι του λούνα παρκ να φάνε μαλλί της γριάς

αυτό είναι το λιγότερο :hehe::D

εδιτ. ηρώ- πιτγ
εδαδ- γιώργος
ρεζ- σιντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πες μας το περισσότερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
πες μας το περισσότερο :P

μου ..ρίχνει πολλά χρόνια, μου ρίχνει πολύ μυαλό
του ..ρίχνω πολύ συναίσθημα. malfunction

κατάλαβες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κατάλαβα ότι ήτο λάθος το ποστ μου

άρα ταιριάζετε

η ηλικία βέβαια είναι όντως πρόβλημα , εσύ μείνε εδώ και ο ρεμπ θα περάσει λίγο χρόνο στην χώρα του πίτερ παν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τι κακία θεε μ, θα πάω να σε ταιριάξω με κανένα καλό κορίτσι να δεις εσύ

για να μην είμαστε οφφ..

αταίριαστοι επίσης

εποτε- vkey
Μάριος- qsLv
jrot- Κακή Επιρροή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αταίριαστα ζευγάρια:
Εγώ και η Michelle: Είμαι σίγουρος ότι δε θα μπορούσαμε να συνυπάρξουμε ούτε για μερικά κλάσματα του δευτερολέπτου
Love Angel-Sid: Είναι σαν δύο ευθείες οι οποίες είναι τελείως ασύμβατες.

Αν σκεφτώ κάτι άλλο, θα επανέλθω...

Σ.σ.: Πάντως μου κάνει εντύπωση Καλυψώ που με τοποθετείς στον αντίποδα της Ηρούς. Δεν έχουμε "διαξιφιστεί" πολλές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σ.σ.: Πάντως μου κάνει εντύπωση Καλυψώ που με τοποθετείς στον αντίποδα της Ηρούς. Δεν έχουμε "διαξιφιστεί" πολλές φορές.

Δεν έχει σημασία βρε συ.. Απλά νομίζω πως είστε πολύ διαφορετικοί, σαν προσωπικότητες, όσο σας ξέρω και τους δύο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top