Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ταύρος είμαι αν και δεν πολυπιστεύω. Έρευνες δείχνουν ότι τα χαρακτηριστικά των ζωδίων γράφονται έτσι ώστε να ταιριάζουν στον καθένα ξεχωριστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
το3οτακι:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ζυγός με ωροσκόπο Δίδυμοι! :redface: :jumpy: Δεν τα πολυπιστευω αυτα, αλλα σε πολλα χαρακτηριστικα βγαινουν αληθινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chriiis

Νεοφερμένος

Ο chriiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
κι εγω ζυγος 23/9 εχετε δει την ταινια η ομιχλη?? εχει μεσα ζυγαρια ως θεμα χαχααχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγω ειμαι Λέων. Πιστευω οτι εχουμε κάποια απο τα χαρακτηριστικά του ζωδίου μας αλλα σε αυτές τις καθημερινές προβλέψεις ας πούμε δεν δίνω σημασία. Παντως μου έχουν πει και το βλεπω κιολας οτι εχω τα τυπικά χαρακτηριστικά του λέοντα και γενικα,και οι γνωστοί μου έχουν τα χαρακτηριστικά που περιγράφει το ζώδιο τους :hehe: Πιστευω οτι τα ζωδια έχουν μια δόση αλήθειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Εγώ είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Ταύρο. Μέχρι πριν 1 χρόνο μου ήταν τελείως αδιάφορα, έκτοτε με κόλλησε η θεία μου με τις αναλύσεις της και μεταξύ σοβαρού και αστείου κάνω συζητήσεις για τα ζώδια. Εντάξει, σε γενικές γραμμές, τα αμφισβητώ, έχουν την πλάκα του όμως:Ρ
Τα Λιοντάρια όντως πάντως είναι το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού:Ρ και το χειρότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγώ είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Ταύρο. Μέχρι πριν 1 χρόνο μου ήταν τελείως αδιάφορα, έκτοτε με κόλλησε η θεία μου με τις αναλύσεις της και μεταξύ σοβαρού και αστείου κάνω συζητήσεις για τα ζώδια. Εντάξει, σε γενικές γραμμές, τα αμφισβητώ, έχουν την πλάκα του όμως:Ρ
Τα Λιοντάρια όντως πάντως είναι το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού:Ρ και το χειρότερο

Σοβαρα? Εγω με οσους εχω πιασει τετοιες συζητησεις,ολοι συμφωνουμε οτι ο Σκορπιος ειναι το χειροτερο :hehe: Έτσι λέγεται,βεβαια οκ,σιγουρα ειναι αναλογα το ατομο, μια απο τις κολλητες μου ειναι Σκορπιος και ειναι μια χαρα ανθρωπος :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Σοβαρα? Εγω με οσους εχω πιασει τετοιες συζητησεις,ολοι συμφωνουμε οτι ο Σκορπιος ειναι το χειροτερο :hehe: Έτσι λέγεται,βεβαια οκ,σιγουρα ειναι αναλογα το ατομο, μια απο τις κολλητες μου ειναι Σκορπιος και ειναι μια χαρα ανθρωπος :look:

τι θα έλεγε ένα λιοντάρι :whistle: ευτυχώς κι εγώ ξέρω μια χαρά ανθρώπους Λιοντάρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Σοβαρα? Εγω με οσους εχω πιασει τετοιες συζητησεις,ολοι συμφωνουμε οτι ο Σκορπιος ειναι το χειροτερο :hehe: Έτσι λέγεται,βεβαια οκ,σιγουρα ειναι αναλογα το ατομο, μια απο τις κολλητες μου ειναι Σκορπιος και ειναι μια χαρα ανθρωπος :look:
Θα συμφωνήσω μαζί σου.:hmm:
Κι εμένα ο καλύτερός μου φίλος έχει ωροσκόπο σκορπιό που τον καθορίζει πολύ αλλά τον σώζει το ζώδιο. ΄Ισως και την φίλη σου να την σώζει ο ωροσκόπος της.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου.:hmm:
Κι εμένα ο καλύτερός μου φίλος έχει ωροσκόπο σκορπιό που τον καθορίζει πολύ αλλά τον σώζει το ζώδιο. ΄Ισως και την φίλη σου να την σώζει ο ωροσκόπος της.:P


Μπορει :P Παντως γενικα εχω παρατηρήσει οτι οι πιο στενοί μου φίλοι ειναι Υδροχοοι κυρίως και μετά Τοξότες και Ζυγοί :P Ειδικα οι πιο κολλητοί μου ειναι όλοι Υδροχοοι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Μπορει :P Παντως γενικα εχω παρατηρήσει οτι οι πιο στενοί μου φίλοι ειναι Υδροχοοι κυρίως και μετά Τοξότες και Ζυγοί :P Ειδικα οι πιο κολλητοί μου ειναι όλοι Υδροχοοι :hehe:
Εδώ πάει το "αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε", υδροχοάκι βλέπεις.;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σοβαρα? Εγω με οσους εχω πιασει τετοιες συζητησεις,ολοι συμφωνουμε οτι ο Σκορπιος ειναι το χειροτερο :hehe: Έτσι λέγεται,βεβαια οκ,σιγουρα ειναι αναλογα το ατομο, μια απο τις κολλητες μου ειναι Σκορπιος και ειναι μια χαρα ανθρωπος :look:

Εγώ είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Ταύρο. Μέχρι πριν 1 χρόνο μου ήταν τελείως αδιάφορα, έκτοτε με κόλλησε η θεία μου με τις αναλύσεις της και μεταξύ σοβαρού και αστείου κάνω συζητήσεις για τα ζώδια. Εντάξει, σε γενικές γραμμές, τα αμφισβητώ, έχουν την πλάκα του όμως:Ρ
Τα Λιοντάρια όντως πάντως είναι το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού:Ρ και το χειρότερο

Θα συμφωνήσω μαζί σου.:hmm:
Κι εμένα ο καλύτερός μου φίλος έχει ωροσκόπο σκορπιό που τον καθορίζει πολύ αλλά τον σώζει το ζώδιο. ΄Ισως και την φίλη σου να την σώζει ο ωροσκόπος της.:P

Εδώ πάει το "αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε", υδροχοάκι βλέπεις.;) :P
Πεθαίνω! :redface:
Πως λείπω εγώ από αυτή τη συζήτηση? :P
Kαι εγώ είμαι λιονταράκι και εννοείται πως συμφωνώ απόλυτα στο ότι δεν υπάρχει χειρότερο ζώδιο από το Σκορπιό. :hehe: :hehe:

Ίντρικες, πισώπλαματα μαχαιρώματα, ψυχολογικά ΦΟΥΛ, χώρια που δεν τους συμπαθεί κανείς σε γενικές γραμμές. :confused:

Ενώ τα λιονταράκια είμαστε αστεία, πρόσχαρα, τα καλύτερα παιδιά! :P

Εγώ πάντως ταιριάζω με ζώδια φωτιάς και γης περισσότερο!

Υπάρχουν προφανώς και οι εξαιρέσεις αλλά να κάνουμε και λίγο χαβαλέ ρε 'σεις. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Ωωω κι αλλο λιονταράκι :D
Είμαστε καλά τα λιονταράκια μωρε, σε σημείο που οι αλλοι μας εκμεταλλεύονται μερικες φορες. Και γενικα ειμαστε φιλότιμα και νιώθουμε ασχημα αν δεν βοηθάμε τους αλλους. Και επισης,νομιζω οτι ειμαστε απο αυτούς που θελουν να κανουν τους αλλους να νιώθουν καλα αλλα εμεις δεν ανοιγόμαστε τοσο και δεν θελουμε να μιλαμε για τα προβλήματα μας. Ετσι λέγεται γενικα και για εμενα ισχυει αυτο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Είμαι κριός και αν ένα πράγμα μας μάθαν στην Αστρονομία είναι να πιστεύουμε στα ζώδια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Λέων εδώ..Δεν μπορώ να πω ότι πιστεύω, αλλά αν πέσει στα χέρια μου κανένα περιοδικό ρίχνω μια ματιά για την πλάκα. Ποτέ δεν κατάλαβα πώς βγάζουν συμπεράσματα από τα άστρα και τους πλανήτες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Είμαι το λεγόμενο αλαζονικό ζώδιο Αιγοκαιρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αν και δεν πιστεύω ούτε κι εγώ στα ζώδια, ωστόσο μου βγαίνουν σε μεγάλο βαθμό τόσο τα χαρακτηριστικά του ζωδίου μου, που είναι ο κριός όσο και του ωροσκόπου μου, του καρρκίνου. Ναι, τα 2 άκρα είμαι και ψυχοσυναισθηματικά κουράζει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο Αιγόκερως είναι τοσο αλαζονικό ζώδιο που έχει το εγώ στο όνομα του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Το ξέρω για αυτο είναι όμως το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top