Χρόνια Πολλά σε όλους!

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Το μικρότερο αστεράκι της ζωής μου έχει την πρώτη του γιορτούλα .
Έχεις δύο υπέροχους γονείς που σε αγαπάνε μικρέ, και εμένα που θα σε προσέχω και θα σε αγαπώ για πάντα :inlove: :hug: :kissing: :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φάννυ

Νεοφερμένος

Η Φάννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

χρονια πολλα, καλη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και σήμερα έχει γενέθλια η καλύτερη φίλη και φυσικός του πλανήτη :inlove:
~Soleado Febrero σε λατρεύω βόδι :inlove: :hug: :kissing:
Σε λατρεύω με όλη τη σημασία της λέξεως :inlove: δεν ξέρω τι θα έκανα χωρίς εσένα!



Heu heu heute hast du Geburtstag und wir singen ein Lied für dich aus diesem Grund [..] Wir alle hier gratulieren dir, wir sagen PROST und trinken ein BIER auf dich und auf dass du uns NIEMALS vergisst auf GLÜCK und GESUNDHEIT und bleib wie du BIST:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και σήμερα έχει γενέθλια η καλύτερη φίλη και φυσικός του πλανήτη :inlove:
~Soleado Febrero σε λατρεύω βόδι :inlove: :hug: :kissing:
Σε λατρεύω με όλη τη σημασία της λέξεως :inlove: δεν ξέρω τι θα έκανα χωρίς εσένα!



Heu heu heute hast du Geburtstag und wir singen ein Lied für dich aus diesem Grund [..] Wir alle hier gratulieren dir, wir sagen PROST und trinken ein BIER auf dich und auf dass du uns NIEMALS vergisst auf GLÜCK und GESUNDHEIT und bleib wie du BIST:D:D

αν και καθυστερημένα...:redface:

Σ' ευχαριστώ πολύ καμάρι μου!!!!!Σου εύχομαι και σε εσένα ότι ότι καλύτερο και να είσαι πάντα τόσο καλός και αληθινός άνθρωπος όσο και τώρα :happy:
Σε αγαπώ όσο κανέναν άλλον :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κοριτσια τι ωραια λογια που λετε! :) Σολεαδο χρονια πολλα οτι επιθυμεις με υγεια!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Κοριτσια τι ωραια λογια που λετε! :) Σολεαδο χρονια πολλα οτι επιθυμεις με υγεια!! :)
έχει περάσει ένας μήνας ξέρω γω :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολον τον κοσμο, αγαπατε αλληλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολες τις γυναικες του κοσμου :clapup::clapup::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην πιο θεότρελη φίλη που είχα ποτέ!!Χρόνια πολλά Ρενούλι μου(Ειρηνάκι που δεν σου αρέσει και το φοβερό όνομα σου)
Σου εύχομαι να είσαι πάντα τόσο γλυκιά,χαρούμενη και δημιουργική όπως τώρα.Πάντα να έχεις υγεία και άτομα που σε αγαπάνε.Σε αγαπώ πολύ πολύ,έχουμε περάσει μαζί τόσες στιγμές εδώ και 5 χρόνια περίπου που μακάρι να γίνουν 105!!Να είσαι πιο προσεκτική να μην ξαναχτυπήσεις για να πηγαίνουμε τις βόλτες μας you-know-where 8)
Περιμένω το καλοκαίρι με ανυπομονησία και να με περιμένεις το Σαββατοκύριακο(ωω ναι :clapup: )


ελπίζω να το δεις χαζό μου:redface:

Χρόνια πολλά και σε όλες τις Ειρήνες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στις Μαρίες, τους Μάριους, τους Παναγιώτηδες, τις Παναγιώτες, τις Δέσποινες και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στις Μαρίες, τους Μάριους, τους Παναγιώτηδες, τις Παναγιώτες, τις Δέσποινες και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν!!! :D
Χρόνια σου πολλά κι εσένα Παναγιώτη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στις Μαρίες, τους Μάριους, τους Παναγιώτηδες, τις Παναγιώτες, τις Δέσποινες και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν!!! :D

Ευχαριστούμε και χρόνια πολλά και σε εσένα! Να χαίρεσαι το όνομά σου!
Αν και με λίγη καθυστέρηση... Καλή Παναγιά σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ευχαριστούμε και χρόνια πολλά και σε εσένα! Να χαίρεσαι το όνομά σου!
Αν και με λίγη καθυστέρηση... Καλή Παναγιά σε όλους!
Ευχαριστώ πολύ, να 'σαι καλά Deutsch! Γιόρταζες κι εσύ αν κατάλαβα καλά.

OFF TOPIC
Στο χωριό μου έχουμε πανηγύρι (η εκκλησία μας είναι αφιερωμένη στην Κοίμηση της Θεοτόκου), το οποίο κρατάει μέχρι τις 23 Αυγούστου, που γιορτάζουμε τα Εννιάμερα της Παναγίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ, να 'σαι καλά Deutsch! Γιόρταζες κι εσύ αν κατάλαβα καλά.

OFF TOPIC
Στο χωριό μου έχουμε πανηγύρι (η εκκλησία μας είναι αφιερωμένη στην Κοίμηση της Θεοτόκου), το οποίο κρατάει μέχρι τις 23 Αυγούστου, που γιορτάζουμε τα Εννιάμερα της Παναγίας.

Γιορτάζω το δεύτερο όνομά μου ναι:)
Που είναι το χωρίο αυτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Γιορτάζω το δεύτερο όνομά μου ναι:)
Που είναι το χωρίο αυτό;:hmm:
Χρόνια σου πολλά ξανά τότε! :) Το χωριό μου είναι η Κρεμαστή της Ρόδου. Η ενορία μας είναι ο Ι.Ν. Παναγίας Καθολικής και είναι αφιερωμένος στην Κοίμηση της Θεοτόκου. Κάνουμε κάθε χρόνο μεγάλο πανηγύρι, το οποίο δεν τελειώνει στις 15, αλλά στις 23 του μήνα, γιατί, όπως προανέφερα, γιορτάζουμε τα Εννιάμερα της Παναγίας (επίσημα ονομάζεται «Απόδοση της εορτής της Κοιμήσεως της Θεοτόκου»). Κάθε χρόνο επίσης διοργανώνεται η Πανελλήνια Έκθεση Χειροτεχνίας (φέτος είναι η 50ή) και έρχονται έμποροι από όλη τη χώρα και πωλείται μεγάλη ποικιλία προϊόντων. Η Έκθεση ανοίγει περίπου μία εβδομάδα πριν τις 15/8 και σηματοδοτεί την έναρξη του πανηγυριού. Διοργανώνονται επίσης χοροεσπερίδες, ενώ την τελευταία μέρα του πανηγυριού γίνεται η βράβευση των αριστούχων των σχολείων του χωριού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Σοφίας, Πίστεως, Ελπίδας και Αγάπης σήμερα
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κι ευτυχισμένα σε όλες τις εορτάζουσες


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
12036956_700421473425166_4593196897827752331_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Σήμερα γιορτάζουν Δημήτρης και Δήμητρα, Χρόνια τους Πολλά κι Ευτυχισμένα!


Να ευχηθώ ιδιαίτερα και στον 001 τον εκλεκτό μας supervisor του στεκιού,
Δημήτρη μας Να Τα Εκατοστήσεις! :clapup:
Με υγεία, αγάπη, δύναμη και ό,τι άλλο επιθυμείς η ζωή να σου δώσει :flowers:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top