Ποιο είναι το πιο σέξυ ρούχο;

Ποιό είναι το πιό σέξυ ρούχο
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 194)

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ποια ρούχα ρε παιδιά; αφού είναι θέμα λεπτών μέχρι ναβρεθούν πεταμένα στο πάτωμα και εμείς στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην μπανιέρα, στο μπαλκόνι, έτσι όπως μας έκανε η μάνα μας!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από travel_lover:
ποια ρούχα ρε παιδιά; αφού είναι θέμα λεπτών μέχρι ναβρεθούν πεταμένα στο πάτωμα και εμείς στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην μπανιέρα, στο μπαλκόνι, έτσι όπως μας έκανε η μάνα μας!!!!!:clapup:


γι'αυτό σας αρέσουν μάλλον οι μπότες και τα ψηλοτάκουνα γιατί δνε χρειάζεται να τα βγάλουμε:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
γι'αυτό σας αρέσουν μάλλον οι μπότες και τα ψηλοτάκουνα γιατί δνε χρειάζεται να τα βγάλουμε:clapup::P

μαυτό το σκεπτικό τους αρέσουν κάθε είδους παπούτσια!!!! τσόκαρο ολεεεεε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από travel_lover:
μαυτό το σκεπτικό τους αρέσουν κάθε είδους παπούτσια!!!! τσόκαρο ολεεεεε:clapup:


καλό:rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ψήφισα μπότες ως αντρική γνώμη, το αγόρι μου μου το λέει οτι θεωρεί πολύ σέξι τις μπότες:redface:

κατι ξερει ο δικος σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ψήφισα το φόρεμα γιατί νομίζω ότι αναδεικνύει με τον καλύτερο τρόπο τη θηλυκότητα και το σώμα μιας γυναίκας..
Σχετικά με τις μπότες που αναφέρετε οι περισσότεροι θα συμφωνήσω με μια μικρή όμως ένσταση…μου αρέσουν εξίσου αν όχι περισσότερο οι γόβες…διαγράφουν όλο το πόδι, τονίζουν τη γάμπα και όσες από μας δεν είμαστε δίμετρες φαινόμαστε και πιο ψηλές..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
μου αρεσει το στυλακι σορτσακι πεδιλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erebos

Νεοφερμένος

Ο Erebos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ αν πω ότι μου αρέσει η κλασσική ελαστική γκρίζα παντελόνα γυμναστηρίου θα με πείτε ανώμαλο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αέρινο πολύχρωμο φορεματάκι, ασύμμετρο από λίγο πιο κάτω από το γόνατο μέχρι τη μέση του μπουτιού... (μελετημένος έτσι?) :P
Και πεδιλάκι μετρίου ύψους και ανάλογου χρώματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αν η γυναίκα έχει σεξ-απίλ ότι και να φορέσει από σι-θρου φόρεμα, γόβα στιλέτο ζαρτιέρες και ότι ονειρεύεται ένας άντρας να δεί πάνω σε ένα γυναικείο κορμί, έως και μία ξεχυλωμένη φόρμα γυμναστηρίου με ένα λευκό φανελάκι με σχισμένα μανίκια(δεν το θεωρώ και ότι πιο σέξι ετώς αν την έχεις καταβρέξει με κρύο νερο..) Ακόμα και τότε μπορεί να θεωρηθεί η πιο σέξι γυναίκα που έχεις δει!Την σεξουαλικότητα την εμπνέει μια γυναίκα με το φέρσιμό της και όχι με τα ρούχα της! Βέβαι α ένας καλός συνδιασμός είναι πάντα μοιραίος!;)
Αντρες περιμένω αντηρήσεις να τις συζητήσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erebos

Νεοφερμένος

Ο Erebos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αν η γυναίκα έχει σεξ-απίλ ότι και να φορέσει από σι-θρου φόρεμα, γόβα στιλέτο ζαρτιέρες και ότι ονειρεύεται ένας άντρας να δεί πάνω σε ένα γυναικείο κορμί, έως και μία ξεχυλωμένη φόρμα γυμναστηρίου με ένα λευκό φανελάκι με σχισμένα μανίκια(δεν το θεωρώ και ότι πιο σέξι ετώς αν την έχεις καταβρέξει με κρύο νερο..) Ακόμα και τότε μπορεί να θεωρηθεί η πιο σέξι γυναίκα που έχεις δει!Την σεξουαλικότητα την εμπνέει μια γυναίκα με το φέρσιμό της και όχι με τα ρούχα της! Βέβαι α ένας καλός συνδιασμός είναι πάντα μοιραίος!;)
Αντρες περιμένω αντηρήσεις να τις συζητήσουμε!

:yes: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ αν πω ότι μου αρέσει η κλασσική ελαστική γκρίζα παντελόνα γυμναστηρίου θα με πείτε ανώμαλο? :P

Ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μα γιατί η φόρμα είναι ωραία!
Και torry και εγώ συμφωνώ αλλά όταν η κοπέλα είναι ντυμένη σαν τσίρκο η σεξουαλικότητα της μου μειώνεται δραματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erebos

Νεοφερμένος

Ο Erebos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ βρε παιδιά γιατί σιχαίνομαι την φόρμα πάνω μου; Να φανταστείτε ότι είχα 16 γυμναστική τρίτη λυκείου γιατί αρνιόμουν να περάσω μια ολόκληρη μέρα με φόρμα στο σχολείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
φουστανακι γιατι ειναι πιο αφροδησιακο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Δικιά μου κι εσυ? Εγώ συνήθως έβρησκα διάφορες δικαιολογίες για να μην φορέσω και στην αναγκη την έβαζα την ώρα της γυμναστικής και μάλιστα πάνω απο το τζήν για να την βγάλω με το που χτυπήσει το κουδούνι μήν με προλάβει κανείς να με δεί με αυτή!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Μα γιατί η φόρμα είναι ωραία!
Και torry και εγώ συμφωνώ αλλά όταν η κοπέλα είναι ντυμένη σαν τσίρκο η σεξουαλικότητα της μου μειώνεται δραματικά

Εχεις δίκιο εν μέρη!Γιατί πολύ απλά μια γυναίκα που είναι σέξι και το νιώθει δεν έχει χρειάζεται να γίνει νούμερο για να το δείξει! Απλά ξέρει να το αναδεικνύει χωρίς υπερβολές!:confused:Ολες οι άλλες που αν τις βάλεις απλά στα κατάλληλα ρούχα για να δείξουν σέξι, γιατί αυτά που φοράνε είναι μόνο για τα καρναβάλια, αυτές δεν είναι απλά προσπαθούν αποτυχημένα να δείξουν σέξι! :down: Η σεξουαλικότητα ξεκινά από τον χαρακτήρα όχι από τα ρούχα! ;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δικιά μου κι εσυ? Εγώ συνήθως έβρησκα διάφορες δικαιολογίες για να μην φορέσω και στην αναγκη την έβαζα την ώρα της γυμναστικής και μάλιστα πάνω απο το τζήν για να την βγάλω με το που χτυπήσει το κουδούνι μήν με προλάβει κανείς να με δεί με αυτή!;)

Μία από τα ίδια...ή άλλαζα στα αποδυτήρια...Απλά ένιωθα αυτό το ρούχο ότι δεν μου ταιριάζει...Δεν είναι το στυλ μου, ο σωματοτυπός μου γι'αυτο...Απλά είναι αρκετό να με κάνει να αισθάνομαι εγώ μη σέξυ και να χαλάει η ψυχολογία μου ασχέτως αν μου πηγαίνει ή όχι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Μία από τα ίδια...ή άλλαζα στα αποδυτήρια...Απλά ένιωθα αυτό το ρούχο ότι δεν μου ταιριάζει...Δεν είναι το στυλ μου, ο σωματοτυπός μου γι'αυτο...Απλά είναι αρκετό να με κάνει να αισθάνομαι εγώ μη σέξυ και να χαλάει η ψυχολογία μου ασχέτως αν μου πηγαίνει ή όχι ;)

Επιβεβαιώνεις ακριβώς αυτό που έλεγα και στον Demelene. Οτι μια γυναίκα που νιώθει σεξι ξέρει πάντα πως να ντυθεί ανάλλογα και να μην γίνεται τσίρκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top