Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Tι μαχαιριά ήταν αυτή...:(

Συμβαίνει εδώ και 4μιση χρόνια, λυπάμε πολλύ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Tι μαχαιριά ήταν αυτή...:(

Τουλάχιστον εσένα σε παράτησε για τον άντρα της. Έλα ζήσε τη δική μου τη ζωή να δείς τι ποιότητας κέρατο καρφωτό με μπόλικο τζατζίκι έχω φάει στο παρελθόν, πρόσφατο κι απώτερο.:(

Είπαμε, εγώ με καλόγριες. Τουλάχιστον κάνουν όλα τα ανώμαλα αλλά με την ευλογία του Θεου.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδιά οι τουρίστες δεν θα ξανά έρθουν στην Ρόδο, με βλέπουν εδώ που έχω λύσει.
Θα λένε δεν πάνε καλά αυτοί!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τουλάχιστον εσένα σε παράτησε για τον άντρα της. Έλα ζήσε τη δική μου τη ζωή να δείς τι ποιότητας κέρατο καρφωτό με μπόλικο τζατζίκι έχω φάει στο παρελθόν, πρόσφατο κι απώτερο.:(

Είπαμε, εγώ με καλόγριες. Τουλάχιστον κάνουν όλα τα ανώμαλα αλλά με την ευλογία του Θεου.:clapup:
Λές ότι του έρηξα χυλόπυτα πολυτελίας; :mad: ντραπή σου, απλά τοπαίζω δίπορτο ακόμα χειρότερα:P:P



Πές μου τι θές να κάνω να με συγχωρέσεις;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ρε παιδιά οι τουρίστες δεν θα ξανά έρθουν στην Ρόδο, με βλέπουν εδώ που έχω λύσει.
Θα λένε δεν πάνε καλά αυτοί!:)


Στο στέκι δεν είσαι; καθάρισες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πές μου τι θές να κάνω να με συγχωρέσεις;:/:


Mη μου ζητάς να σου πω τέτοια πράγματα... (dirty) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Λές ότι του έρηξα χυλόπυτα πολυτελίας; :mad: ντραπή σου, απλά τοπαίζω δίπορτο ακόμα χειρότερα:P:P

Τι δίπορτο, πόρτες και αηδίες, έλα να σε παίξω ένα πλακωτό να σου φύγει το κρανίο σύγκορμο κι ο εγκεφαλονωτιαίος συνοδεία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Tetragrammaton Κούλη πας; :D

Κάτσε ποιος είναι ο Κούλης; Δεν είμαι σίγουρος...

Εγώ πάντως πήγα στον Άδωνι, γιατί η τύπισσα εκεί τουλάχιστον ένα δάχτυλο της λέω και άντε να κόψει ενάμιση... Όχι σαν κάτι άλλους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Mη μου ζητάς να σου πω τέτοια πράγματα... (dirty) :P

Ναι είμαι γιαυτό σας έχω δύο;)

Τι δίπορτο, πόρτες και αηδίες, έλα να σε παίξω ένα πλακωτό να σου φύγει το κρανίο σύγκορμο κι ο εγκεφαλονωτιαίος συνοδεία!:D

Τι 3 άντρες; ΑΑΑΑΑΑΑΑ !!! αυτό μου αρέσει:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ήρθε η μέρα που θα λυγίσω και θα κοιμηθώ νωρίς.(από χθες το χω πάρει σερί,οποτε δεν εχω κλεισει ματι:P)

Καληνύχτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Helloooo boys & girls...!!!
Τι κάνετε παιδιά???

Πάω και εγώ να κουρευτώ, θα τα πούμε όταν γυρίσω! :bounce::flowers:

Καιρός είναι καλό μου... :P

ουπς κάνε merge Billako... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κάτσε ποιος είναι ο Κούλης; Δεν είμαι σίγουρος...

Εγώ πάντως πήγα στον Άδωνι, γιατί η τύπισσα εκεί τουλάχιστον ένα δάχτυλο της λέω και άντε να κόψει ενάμιση... Όχι σαν κάτι άλλους...:)
Δε πάμε στο ίδιο κομμωτήριο. :P

Ναι είμαι γιαυτό σας έχω δύο;)
Άτιμη... :P
Helloooo boys & girls...!!!
Τι κάνετε παιδιά???

Καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καιρός είναι καλό μου... :P

ουπς κάνε merge Billako... :redface:


Και γύρισα κιόλας!:)

Πώς πάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πως είναι το μαλλι γλύκα?

Το έκοψα μόλις ένα δάκτυλο αλλά ξεφούσκωσε σημαντικά. Αγνώριστος έγινα!:) Νομίζεις πάλι ότι έφυγε το μισό μάλλι! (και βάλε...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Το έκοψα μόλις ένα δάκτυλο αλλά ξεφούσκωσε σημαντικά. Αγνώριστος έγινα!:) Νομίζεις πάλι ότι έφυγε το μισό μάλλι! (και βάλε...:P)

Μπράβο αφού σου αρέσει να το ξανακάνεις!!!!
ΜΕΓΙΑ ΣΟΥ!!!! :D

Πειραια είπαμε εε? Φρεαττύδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Πειραια είπαμε εε? Φρεαττύδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πειραια είπαμε εε? Φρεαττύδα?

Ναι! Εσύ σε ποιο ύψος της πειραΪκής μένεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top