Survivor #3-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Μετά από περίπου έναν χρόνο από τον προκάτοχο του είναι γεγονός...

Survivor #3 - The Game

Λοιπόν λογικά οι περισσότεροι ίσως να το ξέρετε αν έχετε παίξει στα προηγόυμενα ή τα έχετε παρακουλουθήσει αλλά γενικά η μορφή του παιχνιδού χωρίζεται σε 2 φάσεις

1η φάση-Οι 16 παίκτες χωρίζονται σε 2 ομάδες των 8 η κάθε ομάδα θα ψηφίσει αρχηγό,θα έχει δικό της όνομα αλλά και την ανεξαρτησία της.Μετά από κάθε απόστολη 1 ομάδα θα βγαίνει νικήτρια αυτή θα κερδίσει ασυλία η χαμένη όμως θα έχει συμβόυλιο από το οποίο θα ψηφιστεί φανερά ο παίκτης που θα αποχωρήσει αλλά και ο καινούργιος αρχηγός.

2η Φάση-Μόλις φύγουν οι μισοί παίκτες δηλαδή μόλις φτάσουμε στους 8 οι ομάδες θα ενωθούν και ο καθένας παίζει για τον εαυτούλη του.Μετά από κάθε αποστολή ο νικήτης έχει ασύλια και όλοι οδηγούνται στο συμβούλιο του νησιού που θα ψηφίσουν φανερά για την αποχώρηση.Όταν οι παίκτες γίνουν 3 θα γίνει και ο τελικός που χωρίζεται σε 6 αποστολές από κάθε αποστολή ο πρώτος παίρνει 3 βαθμούς,ο δεύτερος 2 και ο τρίτος 1 μέχρι να τελείωσουν οι αποστολές και να κερδίσει αυτός με τους περισσότερους.Μιά εκπληξούλα?Στο τέλος του παιχνιδίοθ θα μοιραστούν τα oscar του survivor(δηαλδή διάφορα βραβεία από διάφορες κατηγορίες-θα δείτε πως θα γίνει αυτό;))

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΨΟΥΝ ΟΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ;)


Σε αύτο το θέμα μπορείτε να δηλώσετε συμμετόχη επίσης εδώ θα βλέπετε τις διάφορες ανακοινώσεις αλλά και θα γίνει η ψηφοφόρια για τον αρχηγό της κάθε ομάδας(πριν ανοίξει ξεχωριστό θέμα για την κάθε μια)


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ :clapup:



ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ


1.Το παιχνίδι θα χωριστεί σε 4 συζητήσεις:Σε αυτήν,σε 1 για την κάθε ομάδα(αυτές οι δυο θα κλειδωθούν για να ανοίξει μια κανούργια για την ένωση όταν έρθει ή ώρα) και σε μία για τις αποστολές
2.Το παιχνίδι λογικά θα αρχίσει αρχές Φεβρούαριου και θα αποχωρούν 3 ατομα την εβδομάδα(δηαλδή 3 αποστολές την εβδομάδα)
3.Μόλις κάποιος δηλώνει συμμετοχή να μου στέλνει pm για τις ώρες που δεν μπορεί και επίσης αν θέλει να μου πεί μια αποστολή δικιά του που θα ήθελε να δει στο παιχνίδι(μία από τις εκπλήξεις μου :P)
4.Οι αρχηγοί έχουν υποχρέωση πάντα μισή ώρα πρίν κάθε αποστολή να με ενημερώνουν ποιοί παίκτες της ομάδας τους δεν θα μπουν
ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ρε παιδί μου, το βίντεο μου θυμίζει τη διαφήμιση της παταγονίας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ρε παιδί μου, το βίντεο μου θυμίζει τη διαφήμιση της παταγονίας:P


αυτό ήθελα να πετύχω(νόμιζα οτί δεν το πέτυχα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ένα Survivor #3 βρίσκεται ήδη στα σκαριά, ωστόσο δεν το ανακοίνωνα για να σας το κρατήσω για έκπληξη. :D

Μετά από συννενόηση με τον cr 7, αποφασίσαμε ότι το παρόν :lock: έτσι ώστε να μπορέσει να συμμετάσχει στο Survivor #3, και το δικό του θα μετατεθεί για αργότερα.

So, stay tuned για τις συμμετοχές του Survivor #3. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top