Οφθαλμόλουτρα

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.


Ναι, ειδα το Oceans Thirteen..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εγω θα βρω φωτο μετα, απλα να πω οτι για να αποκτησετε ολοκληρωμενη αποψη για τον Zach Braff πρεπει να δειτε Scrubs, οπου ειναι γλυκας!

Και στο Garden State είναι πολύ γλυκόοος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ιδού ξανά ο παίδαρός μου, ο Ryan (Gosling, ντε!)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ryan4.jpg
    ryan4.jpg
    128.2 KB · Εμφανίσεις: 159

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γλυκούλης είναι, αλλά όμορφο δεν τον λες. Έχει αστείο πρόσωπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ θα σας πρήξω, σας το λέω :P

Μα κοιτάξτε φατσούλα :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αααχ λέμεεεε... :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2006_02_JasonStatham_MensHealth.jpg
    2006_02_JasonStatham_MensHealth.jpg
    157.4 KB · Εμφανίσεις: 153
  • 80_147788643_antoniobanderas020_H023958_L.jpg
    80_147788643_antoniobanderas020_H023958_L.jpg
    16.3 KB · Εμφανίσεις: 148
  • christian30.jpg
    christian30.jpg
    178.9 KB · Εμφανίσεις: 153
  • home_forum_r1_c1.jpg
    home_forum_r1_c1.jpg
    25.8 KB · Εμφανίσεις: 179

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ο Λεωνάϊντας είναι πολύ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ σκέυτηκα ότι θα ήταν καλύτερα να είχαν ποιο έλαφρύ ντύσιμο:hmm: :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ρε σεις;;;; Ο τύπος στο τέλος είναι ο Λεω από τους 300;;; Ρε δεν πάμε καλά! Εκεί ήταν αγριόφατσα! Εδώ έγινε γόης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
μου βάζετε πολύ δύσκολα που θέλετε μόνο 3...
δυσκολεύτηκα :redface:

TOP Banderas φυσικά....
Clive Owen
and last but not least.... Jude Law...
Αυτούς ακριβώς είχα στο μυαλό μου + τον Johnny Depp :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Και στο Garden State είναι πολύ γλυκόοος:P


Τέλειος ο Zach Braff! Απίστευτα γλυκός!!!;)

Θα επανέλθω με τριάδα και φωτογραφίες από το σπίτι (είμαι στο πανεπιστήμιο τώρα).:P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ρε σεις;;;; Ο τύπος στο τέλος είναι ο Λεω από τους 300;;; Ρε δεν πάμε καλά! Εκεί ήταν αγριόφατσα! Εδώ έγινε γόης :P

ω ναι..αυτός είναι!!!κούκλος είναι,είτε αγριόφατσα είτε πιο..χαλαρός..!!:worship: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αααα θυμήθηκα και το 3. μου!!
3. Russel Crow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1. Ο πρωταγωνιστής του prison break!!!!
2. O Orlanto Bloom
Απλά ΘΕΟΙ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
2η θέση Jewel για εμένα. Αν και όχι η καλύτερη, μια αρκετά cute pic:



^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δε θα βάλω φωτογραφία κανενός απλά ήθελα να σας πω ότι ένας γνωστός μου είναι ολόιδιος ο Gael!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
1. Daniel Craig
2. Jude Law
3. Colin Firth

Φυσικά, υπάρχουνε κι άλλοι πολλοί, αλλά αυτοί οι 3 είναι οι πρώτοι που σκέφτηκα! Daniel Craig... σταθερή αξία, ούτως ή άλλως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Daniel Craig.jpg
    Daniel Craig.jpg
    14.5 KB · Εμφανίσεις: 181
  • Jude Law.jpg
    Jude Law.jpg
    29.8 KB · Εμφανίσεις: 160
  • Colin Firth.JPG
    Colin Firth.JPG
    13.6 KB · Εμφανίσεις: 192

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ε ναι ρε παιδια ο orlando!! καλα πώς τον ξεχασα;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Richard Gere

Σε όλες τις ηλικείες και όλα τα χρόνια με κάνει και παθαίνω, και μην ακούσω λέξη, εγώ τρελλένομαι για την πάρτη του


beyonce
Ειναι υπέροχη, όμορφη και εσθυσιάκή, απλά υπέροχη...:)


George Clooney


Και μια παλιά του γκίρ εμένα αυτός μου αρέσει τι να κάνω;:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Δε θα βάλω φωτογραφία κανενός απλά ήθελα να σας πω ότι ένας γνωστός μου είναι ολόιδιος ο Gael!!!!

A να μας τον γνωρίσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top