Ψάχνω όνομα για γατάκι!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bazooka:
Michelle, για να σε βοηθεισουμε, προτιμας Ελληνικο ονομα η κατι ξενο?
Ρε παιδια, το δικο μας το ερωτηματικο, που ειναι? Δεν το βρισκω.


σε μένα πάντως είναι κάτω από την άνω κάτω τελεία : όταν το έχω γυρισμένο στα αγγλικά
;;;;;;;;;;;

:P


Λοιπόν.... όνομα για το γατάκι....

Στέκα ή Ηστέκα (εκ του E-steki :P )

Μπούλετ απ το bulletin που γουστάρεις :P (βέβαια θα θυμίζει και λίγο σφαίρα αλλά αυτό δεν είναι πάντα κακό αν το γατί είναι σπιντάτο :P )

Αντίσελ (εκ του ADSL και θυμίζει και καμπάνια κατά της μεγάλης και τρανής Shell :P )

Πρόμπτ
Κομάντο (εκ του κομάντ)
Σλάσ
Σπέις
Εσκέιπ
Μίντι
Τζιπέγκ


Αν θες κι άλλες ιδέες σφύρα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Το ερωτηματικό στα ελληνικά είναι στο Q ! Και άνω κάτω τελεία shiftQ !

Το γατούλι Michelle λέγε το ζουζούνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αν δε θες Php μπορείς να το πεις Mozilla και να το φωνάζεις Mozi :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Xμμμ μερικά μου άρεσαν :)
Αν έχεις κι άλλες ιδέες σφύρα μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Xμμμ μερικά μου άρεσαν :)
Αν έχεις κι άλλες ιδέες σφύρα μου! :P

:whistle:


λολ

Νάμλοκ :clapup:
Κάπλοκ :P
Ντότ
Φέιβ (-οριτς)
Τούλ (θα χαρεί και ο ifrit :P )
Σελέκτ
Χίστορι :P
Φόλντερ
Πόπαπ
Λίνκ
Νέτ-α
Τιπ
Ένκοντ
Μπλίνκ >>>>>>>>>>>>> :blink:
Σίφτι >>>>>>>>>>> :shifty:
Γιάχου! :P
Λαφάουτ (λολ)
Σμίλι
Πρίβιου


αχμ.... κι άλλα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α και φυσικά ξέχασα και το Γκούγκλε :P



Σκέψου τα πριν περάσω και σε γραμματοσειρές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
βγαλτον σακη ;) ...θα βγαινει εξω στη γειτονια και θα φοναζουν οι γατουλες σακηηηηηηηηη:D :P ασε που εχει και το σ που λεει ο κρονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Τούλ (θα χαρεί και ο ifrit :P )

:clapup::clapup:
το βρήκαμε το όνομα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Maggie:teasing: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Bug
Zip
Patch
Vector
Perl
Pop
Port

:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Mέχρι στιγμής περισσότερο μου άρεσαν τα link και vector :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τουλ \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα ειναι ετσι θα το βγαλει KISS το γατακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
το τουλ είναι πιο "λειτουργικό" ¨Π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι αλλα το KISS εχει μεγαλιτερη ιστορια πισω του:P Επιπλεων ειναι πιο σεξουαλικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αν και δεν συγκρατησα ολα τα προτεινομενα ονοματα, μου αρεσαν πιο πολυ τα popup και google της Κ.Ε, ενω και εγω ηθελα να προτεινω κατι παρομοιο με το "Στέκα ή Ηστέκα" (αν και εγω ελεγα κατι σε πιο αυτουσιο: Πχ Ηστεκι)

Σε καμμενα επισης εχουμε να σας προτεινουμε κατι σε: msn, java, ftp, Ντιβεξ, ban (να σου βγει και το σαδιστικο σου! :clapup: ), ΗΜΜΥς (αγορακι δεν ειναι; :hmm: )

Συντομο και ευηχο ειναι και το wav...αλλα μαλλον θα της θυμιζει σκυλο (γουαβ! :P )

Παντως, θα προτεινα να μην του βγαλεις κανενα πολυ παραξενο ή μεγαλο ονομα μονο και μονο γιατι σ αρεσει τωρα, γιατι ισως να μην σου αρεσει στο μελλον, ή το κυριοτερο, μπορει να μην αρεσει στο γατι! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μωρε τελικά μάλλον στο vector θα καταλήξω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τελικά το ονομάσαμε Vector. :D
Oπότε... :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top