Τι έχετε κολλήσει πάνω στο ψυγείο σας;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
στης αθηνας τιποτα :mad:

ειναι ινοξ και η μαμα δε μαφηνει ουτε να τακουμπησω για να τανοιξω.

λερωνει :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το λογαριασμό της Δ.Ε.Η.
μπας και βρω λεφτά να το πληρώσω
να λειτουργήσει ξανά το ρημάδι το ψυγείο.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Φωτογραφιες απο φιλους και μαγνητακια απο τα ταξιδια μου!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχω αυτοκόλλητα, το πρόγραμμα του εξαμήνου, χαρτάκια ποστ ιτ (για να τα έχω πρόχειρα), το πρόγραμμα της εξεταστικής και μαγνητάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
την φωτογραφια μου για να μου ανοιγει η ορεξη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
τιποτα, μου την σπανε τα ψυγεια που εχουν πανω τους κολλημενα αυτοκολλητα, μαγνητακια και οτι αλλο μπορει να φανταστει κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μαγνητάκια από τα ταξίδια μου και από ταξίδια φίλων...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
κλειδαρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τιποτα!!!
Σιγα μη χαλασω το ανοξειδωτο υπεροχο ψυγειο μου με τα Μπιχλιμπιδια!
Τα απεχθανοναι τα μπιχλιμπιδια!!!!!!!
Κι οποτε μπαινω σε καποιο σπιτι κ βλεπω μπιχλιμπιδια σε ψυγειο πανω, μου ρχεται να τα βγαλω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μαγνητάκια όμορφα να μου φτιάχνουν τη μέρα

2-3 από αυτά, συγκρατούν την εξής ρήση:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Τιποτα!!!
Σιγα μη χαλασω το ανοξειδωτο υπεροχο ψυγειο μου με τα Μπιχλιμπιδια!
Τα απεχθανοναι τα μπιχλιμπιδια!!!!!!!
Κι οποτε μπαινω σε καποιο σπιτι κ βλεπω μπιχλιμπιδια σε ψυγειο πανω, μου ρχεται να τα βγαλω!!!!!

Να θυμηθω να τα βγαλω ολα απο το ψυγειο αν ποτε ερθεις σπιτι μου!!:P
Λοιπον εμεις εχουμε μονο στην πανω πορτα μαγνητακια και κατι αυτοκολλητακια(δεν βλεπω να ξεκολλανε ποτε απο εκει:P) ενω η κατω ειναι λευκη !!
Ετσι καλυπτουμε ολα τα γουστα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
μαγνητάκια, κάτι λουλούδια που κολλάνε και φωτογραφίες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τέσσερα μαγνητάκια (δύο απο το Πήλιο, ένα απο τα Μετέωρα και ένα απο τη Ζάκυνθο) που κρατάνε μαζί λίστες για ψώνια, λογαριασμούς και τα συναφή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ένα μαγνητάκι από Πολωνία που μου έφερε μια φίλη από τη σχολή, ένα μαγνητάκι- μιλκ σέικ από τα jumbo, το λογότυπο από τη συναυλία "αγάπη ρε+" (ήταν πολύ γλυκούλι) και κάτι σημειώματάκια για να θυμάμαι τι υποχρεώσεις έχω :D α, κι ένα ημερολόγιο από ένα σουβλατζίδικο που τώρα πια θέλει άλλαγμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ενα μαγνητακι απο ρωμη (πρωτο μου ταξιδι εξωτερικο)
ενα απο πραγα (δευτερο ταξιδι εξωτερικο)
ενα απο μαιαμι (τριτο τριπ)
ενα απο παρισι (τεταρτο)
ενα απο μαδριτη (πεμπτο)
ενα σημειωματαριακι συνταγων (απο ελλαδα αυτο)
ενα που μου χαρισε ο μπραδερ (αδερφουλα μου σ αγαπω πολυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Την ΄Αρτα και τα Γιάννενα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Την ΄Αρτα και τα Γιάννενα... :/:

Χαχαχα...μια φορά είχα πάει επίσκεψη με τη θεία μου σε μια φίλη της, της οποίας το ψυγείο ήταν τόοοσο γεμάτο με φωτογραφίες, card-postal και μαγνητάκια που κοιτόντας το για μια στιγμή δεν μπορούσα να εντοπίσω το χερούλι...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Από την τελευταία φορά που απάντησα σ'αυτό το thread, έχω κάνει κάποια ξεκαθαρίσματα. Άφησα λίγα και καλά.
Μεταξύ αυτών, κάποιο που απόκτησα πρόσφατα και πολύ μου αρέσει, σα γατόφιλη που είμαι:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top