Πότε καπνίσατε πρώτη φορά;

Πότε καπνίσατε για πρώτη φορά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Στην τρίτη λυκείου ή γενικά στην τελευταία τάξη της δευτεροβάθμιας εκπαίδευση

    Ψήφοι: 5 11.9%
  • Πιο πριν

    Ψήφοι: 27 64.3%
  • Πιο μετά

    Ψήφοι: 10 23.8%

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν έχω καπνίσει ακόμα, και ούτε και το έχω σκοπό...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον deadhead_pirate και τον συγχαίρω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μικρός ήμουν, πολύ μικρός, στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Στο δευτερο εξάμηνο του Πανεπιστημιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Δοκίμασα πρώτη φορά όταν ήμουν 13 χρονών:redface: μαζί με την αδελφή μου που ήταν 16.Είχαμε κλειστεί στο μπάνιο,θυμάμαι είχαμε κόσμο στο σπίτι κι έτσι δεν κινήσαμε υποψίες, άλλωστε ήδη κάπνιζαν οι άλλοι, άρα είμασταν ήσυχες!
Συστηματικά όμως ξεκίνησα απο την γ' γυμνασίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Πρώτη και τελευταία γύρω στα 15 μου, μπλιεξ! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Το καλοκαίρι της Β Γυμνασίου (τρελές εποχές...):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chazlp1989

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μικρός ήμουν, πολύ μικρός, στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα.:/:

Αυτό ξαναπέστο... Στα 12 δυστυχώς, πλέον συμπλήρωσα τα 7 χρόνια... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Δευτέρα Λυκείου από μία φίλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blk88memorz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blk88memorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Δοκίμασα πρώτη φορά το καλοκαίρι πριν τη γ' γυμνασίου
και δυστυχώς λίγες μέρες μετά πήρα και πακέτο.

Marlboro medium θυμάμαι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rusty4524

Νεοφερμένος

Ο rusty4524 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το πρωτο μου τσιγαρο το εκανα στην τριτη λυκειου, απ'οτι θυμαμαι, σε ενα χαζο παρτυ με σκοτεινα φωτα και περιεργα βλεμματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top