Ουπς! Σας διέκοψα

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αν δηλαδή μιλάμε για αδερφή και γκόμενα αλλάζει η περίπτωση? :P :P

οπ, βγάλαμε είδηση; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν καταλαβα! :P :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
λέω μήπως προκύψει κάνα τρίο με αμιγώς θηλυκές συμμετοχές βρε παιδί μου :o :P. που πήγε το πονηρό μυαλό σου; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
τι? χαμός θα γινόταν!!! μπινελίκα και τέτοια!!! δεν φτάνει που θα την έπιανα να κάνει sex, δεν θα σεβόταν ούτε το χώρο μου? το κρεββάτι μου??? μπααααα...
Καλέ έγκλημα θα έκανε;;;;; :confused: Σιγά χαλάρωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αμ πώς, δε θα υπερασπιστεί την τιμή της αδερφής του;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
θα εκλεινα την πορτα και αντε γεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Τίποτα δεν θα έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Θα του έκανα τρελο σπάσιμο:) θα μπαινόβγαινα στο δωμάτιο, δήθεν για να παρω κάτι...:)

και αν μου την έλεγε, θα τον εκβίαζα ότι θα το πω στη μαμα!

(ναι, είμαι ο ρουφ της οικογένειας:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Θα καθομουν και θα επαιρνα ματι.

Ελεος... Τι να κανεις δλδ? Κλεινεις την πορτα και φευγεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Χμ, τι να πεις και για αυτό το θέμα. Λοιπόν ακούστε και να μαθένετε (πραγματικό γεγονός που δεν είναι και τόσο ωραίο να διηγηθώ) άμα σας γίνει κάτι τετοιο πηγαίνετε στην κουζίνα, πέρνετε ένα τόνο rio mare (tm) και μπαίνετε στο δωμάτιο. Κάθεστε αναπαυτικά σε μια θέση απέναντι τους και άμα σας κοιτάξουν γεμάτοι αποροία να τρώτε τον τόνο παρακολουθώντας τους, απλά πείτε τους: (γεμάτοι ανιδιοτέλεια) "Μήπως θέλετε παιδιά?"
Τώρα βέβαια εάν θέλετε να τους κράξετε πηγαίνετε στην κουζίνα, φτιάξτε ποκ κορν και μπείτε για να κάνετε το ίδιο σκηνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Χμ, τι να πεις και για αυτό το θέμα. Λοιπόν ακούστε και να μαθένετε (πραγματικό γεγονός που δεν είναι και τόσο ωραίο να διηγηθώ) άμα σας γίνει κάτι τετοιο πηγαίνετε στην κουζίνα, πέρνετε ένα τόνο rio mare (tm) και μπαίνετε στο δωμάτιο. Κάθεστε αναπαυτικά σε μια θέση απέναντι τους και άμα σας κοιτάξουν γεμάτοι αποροία να τρώτε τον τόνο παρακολουθώντας τους, απλά πείτε τους: (γεμάτοι ανιδιοτέλεια) "Μήπως θέλετε παιδιά?"
Τώρα βέβαια εάν θέλετε να τους κράξετε πηγαίνετε στην κουζίνα, φτιάξτε ποκ κορν και μπείτε για να κάνετε το ίδιο σκηνικό.
Mονο με τονο πιανει? Αν το κανω με σουβλακι (που μου αρεσει κιολας)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
κοίτα ρε φίλε, είναι δοκιμασμένο μόνο με τόνο... δεν ξέρω τι αποτελέσματα μπορεί να έχει το σουβλάκι... πάντως εάν θέλεις τη συμβουλή μου, εάν είναι να το δοκιμάσεις κάντο χωρίς τζατζίκι και κρεμμύδια και γενικά τα υλικά να είναι παρμένα απο ένα σύνολο Α - {κάθε τι που βρωμάει}.
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλά ποιους έπιασες; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
θα σου πω μόνο prive ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα έλεγα σόρυ θα έφευγα και όταν τελειώνανε θα τους έπιανα και τους δύο για τρείς λόγους

πρώτον να μην το ξανακάνουν στο δικό μου δωμάτιο και ΄
δευτερον να κλειδώνουν, δεν είμαι υποχρεωμένη να βλέπω θρίλερ,
τρίτων να αλλάξουν τα σεντόνια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λολ! αν δεν ηταν συγγενικος δεσμος θα ρωταγα αν θελουν παρεα:P

σε τετοια ομως περιπτωση μπορει και να ελεγα σορι, και για ανταμοιβη να τους δανειζα ενα απο τα παιχνιδια μου (που εχω μαλιστα καιρο να χρησιμοποιησω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα έμπαινα ανάμεσά τους όπως κάνω κάθε φορά που τους βλέπω ξαπλωμένους..και επειδή είμαι μικρό παιδί και δε ξέρω από τα άλλα δε θα είχα δικαιολογία να φύγω...αφού κάθε φορά ανάμεσά τους ξαπλώνω..:baby::baby::baby::confused::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου σας βλέπεται τον αδερφο/αδερφή σας να κάνει sex στο .... κρεβάτι σας. Δεν προλαβένεται να αντιδράσετε και οι 2 σας κοιτάζουν αμύχανα. Ποιά είναι η αντίδραση σας.
1."Μπραβο αγορινα μου ! , συνεχισε ετσι,...δωσε...δωσε...! ΑΞΙΟΣ !!! "
2."Παιδια οταν ειπα οτι μαρεσει το στρωμα να ειναι ζεστο, δεν εννουσα αυτο."
3."Ξεχασα να βαλω κασσσετα στην κάμερα, παρτε το απο την αρχη μια".
4."Ξερω οτι δεν ειναι καταλληλη στιγμη αλλα ειναι επειγον : πες μου λιγο παλι την συνταγη για σουτζουκακια πλιζ ! "
5."Πότε ανταλλαξαμε δωματια ; "
6."Παλι αρχισατε χωρις εμενα ρε ; ! "
7."Ολα στη μαμα ! "
8."Μισο να φερω ποπκορν"
9."Φτου εχασα τα τρέιλερ ! "
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
1."Μπραβο αγορινα μου ! , συνεχισε ετσι,...δωσε...δωσε...! ΑΞΙΟΣ !!! "
2."Παιδια οταν ειπα οτι μαρεσει το στρωμα να ειναι ζεστο, δεν εννουσα αυτο."
3."Ξεχασα να βαλω κασσσετα στην κάμερα, παρτε το απο την αρχη μια".
4."Ξερω οτι δεν ειναι καταλληλη στιγμη αλλα ειναι επειγον : πες μου λιγο παλι την συνταγη για σουτζουκακια πλιζ ! "
5."Πότε ανταλλαξαμε δωματια ; "
6."Παλι αρχισατε χωρις εμενα ρε ; ! "
7."Ολα στη μαμα ! "
8."Μισο να φερω ποπκορν"
9."Φτου εχασα τα τρέιλερ ! "
:hehe:


Ελιωσα λέμε:rofl::rofl::rofl::rofl:

Υποθετω πως θα είχα μια φατσα σαν αυτή:yahoo:
η αυτην :clapping:
η μηπως αυτην :confused::confused:

Αλλα τελικα δεν εχω ουτε αδερφο ουτε αδερφη:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ε! οχι ντα στο κρεβατι μου! Θα εβαζα φωνες! Ειμαι τοσο τρελη που απλα θα σιχαινομουν μετα να ξαπλωνω εκει. Ο καθενας το κανει στο δικο του χωρο, τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top