Οι κάφροι της ζωής μας!

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
ο άγγελος και:P οι φίλοι του
γιατί όταν είναι μαζί τους είναι τόσο κάφρος όσο και οι φίλοι του......(μου αρέσει)

αλλά όταν είναι μαζί μου και μου λέει τις καφρίλες τους γελώ πολύ και μάρέσει που είναι τρυφερός


Ευχαριστώ βρε. Δεν είμαι τόσο κάφρος ντε. Όπως και να 'χει δεν παραπονιέμαι από τη ζωή μου ως τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε καταλαβα τι πρεπει να γραψουμε εδω.
ποιος θα με παει κομμωτηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν μπορούσες kajira να εξηγήσεις τι εννοείς όταν λες "κάφρος" ;
Η ιδέα για αυτό το θέμα ξεκίνησε από άλλο θέμα. Εδώ γράφουμε για όποιον φαινόταν πως είναι αλλιώς, αλλά είτε κατά την διάρκεια της σχέσης είτε μετά το τέλος της, ανακαλύψαμε πως ο τύπος δεν ήταν αυτός που έδειχνε.. :)

Παράδειγμα περιγραφής υπάρχει πιο πάνω σε δικό μου πόστ.

ΥΓ: Κουεδίνι, ίσως να πρέπει να πάει στο Chat&Fun, δεν είμαι σίγουρη, πάντως για λάϊτ θέμα το προόριζα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν τα είχα με κάποιον το πρώτο αγόρι μου εγώ 15 και εγώ το πρώτο κορίτσι του 22 αυτός φίλος του αδερφού μουόλοι ακόμα και ο πατέρας μου ήθελε να μου τον προξενέψει για γάμο μετά απο 5-6 χρονια για να μην χάσουμε το κελεπούρι:D

τεσπα δεν ήξερε ούτε να φιλήσει, με βοήθησε μια φίλη με τεχνάσματα να μάθει ο ένας τον άλλο, ο τυπάς λοιπόν καθός παρθένος και :whatever: ήθελε τα πάντα με ταχύτητα για να προλάβει το τρένο.

Με τα πολλά 3 μήνες τον έμαθα να φιλάει, τον έμαθα πράγματα που έπρεπε να ξέρει εσθηγτοδός, άλλα αυτός δεν είχε έσθηγκτο κάτι άλλο είχε, τεσπα πάω σε παρέλαση και τον βλέπω αγγαλιά με μια γκόμενα να μου την συστήνει στο χείμα σαν φίλη του και εμένα σαν φίλη του, τον ρώτησα τι έγινε και μου είπε ότι θα τα πούμε την δευτέρα...

Η αρχή της ευδομάδας ήταν κόλαση, έρχετε στο σχολειο και μου λέει ότι τα είχε με την έλλη και μου πέταξε την τρομερή ατάκα:"αφού δεν μου καθόσουνα τι ήθελες να κάνω;" μετ'ά απο αυτό τον πλακωνω στο ξύλο και μιας και ήταν μαμούχαλος δεν πρόλαβε να αντιδράσει, έρχετε την επόμενη μέρα στο σπίτι με μαυρισμένο μάτι και λέει στον άδερφό μου τα πάντα, τσατήστικέ ο άδερφός μου μαζί μου και πλακώνω στο σπίτι ξανά τον μικρό μας μαμούχαλο, απείλησε να τα πεί στον πατέρα μου και του είπα ότι την τριτη φορά θα φάει περισσότερες, αποχώρησε απο το σπίτι και δεν ξαναπάτησε....

Αποτελέσματα
Πήγε σε ιερόδουλες και τον έδιωξαν:confused:
Πήγε για πρώτη φορα με γυναίκα στα 29 του :confused:
Δεν κατάφερε να κάνει πάνω απο 2 σχέσεις απο τότε:confused:
Με βρήζει πισώπλατα:P
ο πατέρας μου ακόμα κλαίγετε που έχασε τέτοιο καλό παιδί:P
Έμαθε λέει καράτε γιατί οι σχέσεις είναι πολλύπλοκες:hmm:

Σας έπρηξα άλλα μόλις τελείωσα:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ρε Μάνια, έχεις δείρει όλους τους πρώην σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Οι γερές καφρίλες πέφτουν όταν είμαστε παρέα με τον Valder,έχουμε πει τα απίστευτα!Αλλά του έχω ξεφύγει λίγο από τον έλεγχο τελευταία και λέω και μόνος μου χειρότερα :P

Βέβαια θεικές ατάκες πέσανε στη μύκονο με κάτι κοπελιές,είχαμε πεθάνει στο γέλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Λοιπόν τα είχα με κάποιον το πρώτο αγόρι μου εγώ 15 και εγώ το πρώτο κορίτσι του 22 αυτός φίλος του αδερφού μουόλοι ακόμα και ο πατέρας μου ήθελε να μου τον προξενέψει για γάμο μετά απο 5-6 χρονια για να μην χάσουμε το κελεπούρι:D

τεσπα δεν ήξερε ούτε να φιλήσει, με βοήθησε μια φίλη με τεχνάσματα να μάθει ο ένας τον άλλο, ο τυπάς λοιπόν καθός παρθένος και :whatever: ήθελε τα πάντα με ταχύτητα για να προλάβει το τρένο.

Με τα πολλά 3 μήνες τον έμαθα να φιλάει, τον έμαθα πράγματα που έπρεπε να ξέρει εσθηγτοδός, άλλα αυτός δεν είχε έσθηγκτο κάτι άλλο είχε, τεσπα πάω σε παρέλαση και τον βλέπω αγγαλιά με μια γκόμενα να μου την συστήνει στο χείμα σαν φίλη του και εμένα σαν φίλη του, τον ρώτησα τι έγινε και μου είπε ότι θα τα πούμε την δευτέρα...

Η αρχή της ευδομάδας ήταν κόλαση, έρχετε στο σχολειο και μου λέει ότι τα είχε με την έλλη και μου πέταξε την τρομερή ατάκα:"αφού δεν μου καθόσουνα τι ήθελες να κάνω;" μετ'ά απο αυτό τον πλακωνω στο ξύλο και μιας και ήταν μαμούχαλος δεν πρόλαβε να αντιδράσει, έρχετε την επόμενη μέρα στο σπίτι με μαυρισμένο μάτι και λέει στον άδερφό μου τα πάντα, τσατήστικέ ο άδερφός μου μαζί μου και πλακώνω στο σπίτι ξανά τον μικρό μας μαμούχαλο, απείλησε να τα πεί στον πατέρα μου και του είπα ότι την τριτη φορά θα φάει περισσότερες, αποχώρησε απο το σπίτι και δεν ξαναπάτησε....

Αποτελέσματα
Πήγε σε ιερόδουλες και τον έδιωξαν:confused:
Πήγε για πρώτη φορα με γυναίκα στα 29 του :confused:
Δεν κατάφερε να κάνει πάνω απο 2 σχέσεις απο τότε:confused:
Με βρήζει πισώπλατα:P
ο πατέρας μου ακόμα κλαίγετε που έχασε τέτοιο καλό παιδί:P
Έμαθε λέει καράτε γιατί οι σχέσεις είναι πολλύπλοκες:hmm:

Σας έπρηξα άλλα μόλις τελείωσα:P :P


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:


μανια ΡΟΥΛΖ!!!!!

ειδικα με το έσθηγκτο !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπορει να τον θεωρουσαμε αλλιως και να μας βγηκε αλλιως καγι μου (και φανταζεσαι που αναφερομαι) αλλα ...δεν ειναι καφρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

μανια ΡΟΥΛΖ!!!!!
ειδικα με το έσθηγκτο !!

Αυτή είναι δύσκολη λέξη όλοι το ξέρουν αυτό, δεν μου λές η ιστορία σου 'άρεσε ή η ορθογραφεία:hmm: :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε το κάφρος είναι αστεϊσμός Gio μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ο μεγαλύτερος κάφρος που είχα EVER στη ζωή μου, ήταν ένας τύπος που ήταν και καλά δικηγόρος με σπουδές στη Ρουμανία.


Το τι φίδια έλεγε το στόμα του δεν το περιγράφω....
Το αποκορύφωμα ήταν όταν γυρνώντας από διακοπές που ουσιαστικά εγώ πλήρωσα, κι ενώ είμαστε μέσα στο αμάξι ΜΟΥ και χαζοκαυγαδίζουμε για κάτι άσχετο, μου λέει... "και ποια νομίζεις ότι είσαι... εγώ είμαι δικηγόρος κι εσύ είσαι ένα τίποτα!"

τράβηξα χειρόφρενο, τον πέταξα έξω μαζί με τα πραγματάκια του πάνω στο ποτάμι (κηφισό) κι έκ τοτε... δεν τον ξαναείδα φυσικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axaxaa!!!
καλα του κανες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ο μεγαλύτερος κάφρος που είχα EVER στη ζωή μου, ήταν ένας τύπος που ήταν και καλά δικηγόρος με σπουδές στη Ρουμανία.


Το τι φίδια έλεγε το στόμα του δεν το περιγράφω....
Το αποκορύφωμα ήταν όταν γυρνώντας από διακοπές που ουσιαστικά εγώ πλήρωσα, κι ενώ είμαστε μέσα στο αμάξι ΜΟΥ και χαζοκαυγαδίζουμε για κάτι άσχετο, μου λέει... "και ποια νομίζεις ότι είσαι... εγώ είμαι δικηγόρος κι εσύ είσαι ένα τίποτα!"

τράβηξα χειρόφρενο, τον πέταξα έξω μαζί με τα πραγματάκια του πάνω στο ποτάμι (κηφισό) κι έκ τοτε... δεν τον ξαναείδα φυσικά :P

Δώστααα!! Χώστααα! :) :) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ο μεγαλύτερος κάφρος που είχα EVER στη ζωή μου, ήταν ένας τύπος που ήταν και καλά δικηγόρος με σπουδές στη Ρουμανία.


Το τι φίδια έλεγε το στόμα του δεν το περιγράφω....
Το αποκορύφωμα ήταν όταν γυρνώντας από διακοπές που ουσιαστικά εγώ πλήρωσα, κι ενώ είμαστε μέσα στο αμάξι ΜΟΥ και χαζοκαυγαδίζουμε για κάτι άσχετο, μου λέει... "και ποια νομίζεις ότι είσαι... εγώ είμαι δικηγόρος κι εσύ είσαι ένα τίποτα!"

τράβηξα χειρόφρενο, τον πέταξα έξω μαζί με τα πραγματάκια του πάνω στο ποτάμι (κηφισό) κι έκ τοτε... δεν τον ξαναείδα φυσικά :P

μπραβο κουεεεεε:clapup: :clapup: :clapup:
ετσι πρεπει βρε κοριτσια να ειμαστε ολες μας....δυναμικες γυναικες!!!!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikachu

Νεοφερμένος

Η Mikachu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
me,myself and i:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Α καλα! Εχω γνωρισει και καφρους ανθρωπους- γυναικες ανδρες- αλλα κι ατομα πολυτελειας... Απο που ναρχισω δεν ξερω! Ασε καλυτερα κουραζομαι! Τελικα μεγαλωνοντας, κατεληξα πως προτιμω την πολυτελεια στον ανθρωπο, κι οταν λεω πολυτελεια εννοω ευγενεις ψυχες, καλες ψυχες, γενναιοδωρες ψυχες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top