Sport αυτοκίνητα

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πάντωε ρε παιδιά εγώ δε συγκινούμαι πολύ από τα supercars. Θα προτιμούσα μια υπερπολυτελή s-class ή μια 7άρα να έχω ένα αμάξι το οποίο θα χαίρομαι πραγματικά. Βέβαια αν ήμουν βαθύπλουτος θα είχα και μία Ferrari F430 αλλά μόνο για μοναχικές διαδρομές (έστω μαζί με έναν εκπρόσωπο του ασθενούς φύλου). Κατά τ' άλλα νομίζω μια λιμουζίνα είναι πιο πρακτική και θα τη βαρεθείς πιο δύσκολα από ένα υπεργρήγορο αυτοκίνητοο το οποίο θα σου ταράζει τη μέση λόγω της σκληρής ανάρτησης και δε θα μπορείς να βάλεις και δυο αποσκευές να πας ένα ταξίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 37-ferrari-f430.jpg
    37-ferrari-f430.jpg
    32.8 KB · Εμφανίσεις: 192
  • mercedes-s-class-2f.jpg
    mercedes-s-class-2f.jpg
    50.7 KB · Εμφανίσεις: 214
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Σωστός! Μόνο που μια λιμουζίνα όταν γίνεται σπορ, παύει να είναι λιμουζίνα. Φαντάσου να μπαίνεις σε ένα τέτοιο αμάξι όπου ο ήχος του κινητήρα να σε τρελλαίνει και η μέση σου να τραντάζεται αλλά κατά τα άλλα να είναι λιμουζίνα η έννοια του σπορ αμαξιού είναι η εξής: Επιδόσεις, κρατήματα, αδρεναλίνη, εκρηκτικός ήχος κινητήρα, οδήγηση στα όρια. Η έννοια της λιμουζίνας είναι: Πολυτέλεια, άνεση, ασφάλεια, ησυχία, κύρος. Διαφορετικά πράγματα που ικανοποιούν διαφορετικές ανάγκες. Δε νομίζω ότι αυτά μπορούν να μπλεχτούν μεταξύ τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ford Mustang GTκαι η ζωή είναι παράδεισος...:D
Κάποια μέρα θα την αποκτήσω κι εγω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Πριν λίγο διάβαζα στο ΒΗΜΑgazino το άρθρο για τη Lamborghini Reventon και ακόμα δεν έχω συνέλθει πλήρως... Είναι ό,τι πιο εντυπωσιακό έχω δει εδώ και καιρό. Πολύ εύστοχη η παρατήρηση του συγγραφέα ότι είναι το Stealth των δρόμων, κι εμένα το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό βλέποντας το ήταν ότι μοιάζει Stealth. Θαυμάστε το!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Την ειδα σε ενα απο τα φετινα (1οη σαιζον) Top Gear (οπου κι εκει ετσι την ειχαν χαρακτηρισει ;) ).

Εντυπωσιακοτατο. Κριμα που κοστιζει 1 εκατομμυριο περιπου και δ εμου περισσευει γιατι θα παρω Bugatti Veyron :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Την είδα κ εγώ σήμερα...
Πολύ διαστημική, ε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ γιατί έχει καταφέρει να κρατήσει την γραμμή της Lambo που την έχει κάνει αναγνωρίσιμη και να δώσει συγχρόνως ένα διαφορετικό look που καθηλώνει. Κρίμα που υπάρχουν μόνο 20 και είναι και τόσο ακριβές. Θα ήθελα κάποτε να αποκτήσω μία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οι Lambo ετσι πρεπει να ειναι. MAD !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ποιος θέλει να μου την κάνει δώρο είπαμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μα είναι εμπνευσμένη από την stealth τεχνολογία των αεροσκαφών! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Άρα οι μπάτσοι με τα ταχύμετρα δεν θα την πιάνουν? No more κλήσεις? :hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Λες, ε? Αν και νομίζω ότι όταν κάποιος μπορεί και αποφασίζει να πάρει τέτοιο εργαλείο το τελευταίο πράγμα που τον απασχολεί είναι μήπως φάει κλήση. ;)

Το σέλω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για να μην μιλησουμε για τις επισης αεροπλανικες ενδειξεις στον πινακα οργανων....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είναι τούμπανο το όχημα! Τι να λέμεεεεε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Είναι τούμπανο το όχημα! Τι να λέμεεεεε!:D

Λέμε απλά ότι δεν έχουμε τα φράγκα:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γιατί δεν βάζουμε όοοοολοι οι στεκίτες από 1000? ο καθένας ξέρω γω? θα το έχουμε κοινόχρηστο. 6 μέρες εγώ και 1 εσείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε λεει. Μολις το παρει η michelle , θα το κανει τρικολορε :P
Μολις το παρει η kajira θα το κανει ανταλλακτικά :P

(φυσικα μιλαω για άλλη michelle + kajira , απο μια αλλη διασταση....οποιαδηποτε σχεση με αντιστοιχα προσωπα ειναι εντελως τυχαια ! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιατί δεν βάζουμε όοοοολοι οι στεκίτες από 1000? ο καθένας ξέρω γω? θα το έχουμε κοινόχρηστο. 6 μέρες εγώ και 1 εσείς.


Εσυ εισαι ανηλικος, οποτε θα το παρω εγω. ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top