Θα κάνετε bachelor party;

Θα κάνετε bachelor πάρτυ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
  • Ναι φυσικα!

    Ψήφοι: 6 12.2%
  • Έχω κάνει!

    Ψήφοι: 4 8.2%
  • Φυσικά και ΔΕΝ θα κάνω!

    Ψήφοι: 15 30.6%
  • Δεν ξερω

    Ψήφοι: 24 49.0%

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Έχει σημασία; :)

Έτσι θέλεις τον σύντροφό σου και πολύ καλά κάνεις.
Δεν πιστεύω να σε ενδιαφέρει το γεγονός ότι έχω διαμετρικά αντίθετη άποψη για τις δικές μου σχέσεις.

νο, απλα ηθελα να δω τι συμπερασμα εβγαλες για εμενα, να δω αν επεσες μεσα κτλ.. αλλα τεσπα.. εντ οφ ντισκασιον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εγώ έκανα κατα κάποιο τρόπο. Δηλαδή: Την τελευταία μέρα που έμεινα στο σπίτι της μαμάς μου την πέρασα με τα κολητάρια μου στο στέκι μας (ένα μπαράκι στο Γαλάτσι).Βγήκαμε ήπιαμε γίναμε πίτα :drunk: κάναμε ένα μαγαζί μπ@@ρδ@λ@ και αυτό ήταν! Η αλήθεια είναι οτι η ιδέα να πάω σε στριπτιτζάδικο με φίλες δεν μου έλεγε κάτι. Δηλαδή να πάω να δώ τι? Αντρες με στρινκ (:sick: ) ή μήπος και κανένα καλαμπαλίκι να κουνιέτε μπρος μου στο ρυθμό της μουσικής?(φαντάζομαι αυτό το σκηνικό παίζει εκεί) Μπά!

Τώρα από την ώρα που εγκαταστάθηκα στο σπίτι του καλού μου δεν ξαναβγήκα μόνη. Για να είμαι ειλικρινής ούτε και μου κάνει αίσθηση να βγώ μόνη, γυναικοπαρέακτλ!(αν και οι φίλοι μου είναι κυρίως άντρες)

Μπάτσελορ(δλδ προ του γάμου ξεφάντομα) θέλαμε να κάνουμε μαζί με τον άντρα μου και τις παρέες μας αλλά δυστυχώς δεν μας το επέτρεπαν οι συνθήκες.Είχαμε πένθος, έτσι κάναμε απλά πολιτικό γάμο σε πολύ κλειστό κύκλο και τίποτα άλλο!Ούτε γλέντια ούτε χωρούς!Στα βαφτίσια του μπέμπη μας τωρα...:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κατάφερα να το ξεθάψω κι αυτό!!

Αφορμή μια συζήτηση με φιλικό ζευγάρι, όποι 3 άτομα ισχυριζόμασταν οτι δε θα κάναμε διότι δε βρίσκουμε το λόγο και ο τελευταίος όχι μόνο έλεγε οτι θα κάνει αλλά κι ότι είναι έθιμο (!?) στην Ελλάδα να κάνει κανείς μπάτσελορ πάρτυ.
Ρε παιδιά έχουμε εμείς τέτοια έθιμα και δεν το ήξερα? Εγώ θυμάμαι πριν 7-8 χρόνια που με ρώτησε η μάνα μου τί είναι το μπάτσελος πάρτυ κι εγώ το μόνο που ήξερα ήτουνε το μπάτσελορ το πτυχίο και της έλεγα οτι μάλλον είναι ένα πάρτυ που κάνεις αμα πάρεις το πτυχίο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι πριν 7-8 χρόνια που με ρώτησε η μάνα μου τί είναι το μπάτσελος πάρτυ κι εγώ το μόνο που ήξερα ήτουνε το μπάτσελορ το πτυχίο και της έλεγα οτι μάλλον είναι ένα πάρτυ που κάνεις αμα πάρεις το πτυχίο :P

:hehe: :hehe: :hehe: Θεικό!

Βασικά είναι άλλη μία συνήθεια των Αμερικάνων που μιμηθήκαμε. Από όσο ξέρω πάντως οι περισσότεροι και ειδκά οι γυναίκες το πολύ πολύ να βγουν στα μπουζούκια για bachelor παρά να πάνε σε στριπτιτζάδικο κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δυστηχώς είχα την ιδέα να βγώ με παρεούλα να πιούμε ποτό και μια πρώιν του oxyntes να μην την χαρακτηρίσω τώρα και δεν κάνει, μου έφερε δύο μαντράχαλους φαντάρους που είχανε να πάνε με γυναίκα απο το 1800π.χ μπαλαμούτιαζαν αβέρτα, τους έδιωχνα εκεινοι εκεί, τσακώθηκα για χάρη τους με τον αδερφό μου και πέρασα την πιό απαισια μέρα, τα έμαθε και η μάνα μου απο πιτσιρικι που είχαμε μαζί μας(δεν περίμενα τέτοιες λαλακίες:mad:) και η μάνα μου έσκασε επιδή νόμιζε ότι εγώ τα κανόνισα, μου κατέστρεψε την ποιο όμορφη μέρα της ζωής μου.:'(:'(:'(:'(:'(:cry_x:

Συμφωνω με την συγκέντρωση για καμία λαλακία αλλα όχι για γυμνούς στριπτίζ και σέξ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και τελικα τι θελει να πει ο ποιητης με το παρτυ αυτο ; "Ας περασουμε μια βραδια ελευθερων ηθων, γιατι απο δω και περα δυστυχια" ; Τι ειναι, το τελευταιο γευμα του θανατοποινητη ;
Καποια πραματα ειναι υπερεκτιμημενα.

Και οι παντρεμενοι μπορουν να πανε σε bachelor party. Απλα αλλουνου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Και τελικα τι θελει να πει ο ποιητης με το παρτυ αυτο ; "Ας περασουμε μια βραδια ελευθερων ηθων, γιατι απο δω και περα δυστυχια" ; Τι ειναι, το τελευταιο γευμα του θανατοποινητη ;
Καποια πραματα ειναι υπερεκτιμημενα.

Και οι παντρεμενοι μπορουν να πανε σε bachelor party. Απλα αλλουνου :P
Ναι φυσικά.
Είναι σαν να τρως στο καλύτερο εστιατόριο, και κάποιοι να σε κοιτούν έξω από τη βιτρίνα.....:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
+1 στον Lorien και στον Πειρατή

Οτι κατσει.....
Αλλωστε πιο μεγαλο χαβαλέ εχει να προσπαθουν να σε πεισουν να παρεις χορο παρα να παρεις εναν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γιατι οχι??? εγω στο πηγαδι κ....ρησα?!!!!
τς τς τς τς τς !!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To "επειδη το κανουν οι αλλοι" δεν ειναι και το καλυτερο κριτηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
To "επειδη το κανουν οι αλλοι" δεν ειναι και το καλυτερο κριτηριο...

Συμφωνώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΧΕ, ΑΛΛΑΖΩ!
οχι, δεν θα εκανα. μου ειναι παντελως αδιαφορο, και ελπιζω να ειναι και στο φιλο μου.
ειναι τελειως χαζο, τελειως ομως. συμφωνω με κουε στην πρωτη σελιδα.
εσυ εξποζντ δε μας ειπες τι θα εκανες ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soraya

Νεοφερμένος

Η Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ο φιλος μου πηγε στο μπατσελορ του κολλητου του. Το "μπατσελορ" αυτο ηταν απλα να μαζευτει η αντροπαρεα και να τα πιει σε ενα μπαρ. Το ειπανε μπατσελορ ομως. Αυτο το δεχομαι, οπως και το αντιστοιχο, πχ να παει η γυναικοπαρεα στα μπουζουκια.
Τωρα στριπ κλαμπς και τετοια τα θεωρω τελειως αμερικανιστικες σαχλαμαρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα έκανα μπάτσελορ.. μόνο για τα μάτια του γαμπρού όμως! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ναι...:PΧωρίς απρόοπτα,όμως...:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top