Οφθαλμόλουτρα

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Παει για 10αρακι τιμιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jon Snow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά τι αρέσει ακριβώς σε αυτό το στυλάκι? Πολύ σκυλί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά τι αρέσει ακριβώς σε αυτό το στυλάκι? Πολύ σκυλί

Όχι και σκυλί! Έχει πολύ ινσταγκραμιστικο στυλ αλλά έχει όμορφα χαρακτηριστικά. Μπορεί να είναι παιχνίδι της κάμερας βέβαια αλλά δε θα την έβαζα στην κατηγορία «σκυλί» με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Όχι και σκυλί! Έχει πολύ ινσταγκραμιστικο στυλ αλλά έχει όμορφα χαρακτηριστικά. Μπορεί να είναι παιχνίδι της κάμερας βέβαια αλλά δε θα την έβαζα στην κατηγορία «σκυλί» με τίποτα.

Εσείς οι άντρες έχετε έναν πολύ ιδιαίτερο τρόπο να μας χαρακτηρίζετε. Άλλες μας λέτε σκυλιά, άλλες άλογα, άλλες σαύρες, άλλες φάλαινες... Για άνθρωποι δεν πειθουμε; :P

Και για να είμαστε και με το γράμμα του νόμου εντάξει.
Team Vasalos, φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εσείς οι άντρες έχετε έναν πολύ ιδιαίτερο τρόπο να μας χαρακτηρίζετε. Άλλες μας λέτε σκυλιά, άλλες άλογα, άλλες σαύρες, άλλες φάλαινες...
Δεν χαρακτηρίζω συνήθως γυναίκες με ονόματα ζώων. Απλά είπα να εκφράσω την αντίθεση μου με την γνώμη του φίλου Δημήτρη. Το άλογο χρησιμοποιείται ως καλός χαρακτηρισμός αλλά δεν ξέρω γιατί :P Το βρίσκω κακό προσωπικά.

Για άνθρωποι δεν πειθουμε; :P
Εσύ είσαι η κλασσική περίπτωση hooman



Και για να είμαστε και με το γράμμα του νόμου εντάξει.
Team Vasalos, φυσικά.

Καλός ο Βασαλάκος. Εγώ τον έχω και για φαβορί μαζί με Μάριο και Αγγελόπουλο.

Ας βάλω και εγώ μια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δεν χαρακτηρίζω συνήθως γυναίκες με ονόματα ζώων. Απλά είπα να εκφράσω την αντίθεση μου με την γνώμη του φίλου Δημήτρη. Το άλογο χρησιμοποιείται ως καλός χαρακτηρισμός αλλά δεν ξέρω γιατί :P Το βρίσκω κακό προσωπικά.
Προφανώς δεν απευθυνομουν μόνο σε εσένα φίλτατε Ιωάννη. Αλλά ήταν μια γενικότερη παρατήρηση στην προσπάθειά μου να σας καταλάβω.


Εσύ είσαι η κλασσική περίπτωση hooman

Μπα, αν κάποιος με χαρακτήριζε σαν ζώο νομίζω κάτι τέτοιο θα ήταν πιο κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσείς οι άντρες έχετε έναν πολύ ιδιαίτερο τρόπο να μας χαρακτηρίζετε. Άλλες μας λέτε σκυλιά, άλλες άλογα, άλλες σαύρες, άλλες φάλαινες... Για άνθρωποι δεν πειθουμε; :P

Χαρακτήρισα το στυλακι-γενικότερο ύφος,έχει διαφορά.Γενικά είμαι της άποψης πως όσο λιγότερο βαμμένη είναι μια κοπέλα τόσο πιο όμορφη είναι ανεξαρτήτως χαρακτηριστικών προσώπου.Μη βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα.Το train of thought να μη πηγαίνει καρφί στο προκαθορισμένο στερεοτυπικό προορισμό.

Μια παλιά συμμαθήτρια ενώ είναι πολύ όμορφη έχει παρόμοιο στυλάκι και πραγματικά χάνει πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ελα ρε Δημητρη ,δεν την λες και σκυλο:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Χαρακτήρισα το στυλακι-γενικότερο ύφος,έχει διαφορά.Γενικά είμαι της άποψης πως όσο λιγότερο βαμμένη είναι μια κοπέλα τόσο πιο όμορφη είναι ανεξαρτήτως χαρακτηριστικών προσώπου.Μη βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα.Το train of thought να μη πηγαίνει καρφί στο προκαθορισμένο στερεοτυπικό προορισμό.

Μια παλιά συμμαθήτρια ενώ είναι πολύ όμορφη έχει παρόμοιο στυλάκι και πραγματικά χάνει πάρα πολύ.

Δεν έβγαλα συμπεράσματα. Στην πραγματικότητα καταλαβαίνω τι εννοείς. Έκανα πλάκα. Ντάξει, το χιούμορ δεν είναι το πολυ δυνατό μου σημείο, το ξέρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

Cindy Kimberly
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσείς οι άντρες έχετε έναν πολύ ιδιαίτερο τρόπο να μας χαρακτηρίζετε. Άλλες μας λέτε σκυλιά, άλλες άλογα, άλλες σαύρες, άλλες φάλαινες... Για άνθρωποι δεν πειθουμε; :P.

Εμείς οι άντρες είμαστε κατά βάσιν οπτικά ζώα, γι'αυτό και αναλισκόμαστε σε τέτοιες παραλληλίες. Ας αποσαφηνίσουμε λοιπόν τους όρους για να μας καταλαβαίνουν και τα κορίτσια.

Άλογο = γυναίκα ψηλή με χάρη.
Καμήλα = γυναίκα πολύ ψηλή που καμπουριάζει.
Σκυλί = γυναίκα με έντονο βάψιμο για μπουζούκι.
Φάλαινα = Χοντρή γυναίκα
Όρκα = Πολύ χοντρή και επιθετική γυναίκα.
Αρκούδα = Χοντρή γυναίκα και τριχωτή λόγω αυξημένης τεστοστερόνης.
Σαύρα = Άσχημη γυναίκα στο πρόσωπο.
Κοράκι = Γυναίκα που ντύνεται συνεχώς στα μαύρα, έμο/γκοθού.
Γατούλα = Γυναίκα που είναι τσαχπίνα και ύπουλη.
Μαναράκι = Γυναίκα που είναι γλυκιά και θηλυκή.

Τιμητική αναφορά αξίζει και στην ιδιαίτερη κατηγορία της Φαστογκόμενας.

Η Φαστογκόμενα είναι γυναίκα που σπουδάζει νομική, φοράει 12ποντο και στο περίπτερο, απαραίτητα ρούχα σχεδιαστή, έχει πλούσιο μπαμπά και ξέρει να φερθεί. Φυσικά αρέσει στον Φαστ αλλά δεν θα του κάτσει ποτέ.

Και για να μην παρεξηγηθώ από τις κυρίες του φόρουμ που τυχόν προσβληθούν από τους παραπάνω χαρακτηρισμούς δηλώνω πως τους χρησιμοποιώ σχεδόν σε κάθε περιγραφή γυναίκας σε άλλον άντρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Απαιτώ να συμπεριληφθεί και η μαϊμουδίτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα φτιάξουμε ειδική κατηγορία για σένα τότε, μαϊμουδίτσα = γυναίκα παιχνιδιάρα με μουστάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Θα φτιάξουμε ειδική κατηγορία για σένα τότε, μαϊμουδίτσα = γυναίκα παιχνιδιάρα με μουστάκι.

Ε ρε πο*στη, κι έλεγα δε θα το παρατηρήσει κανείς στη φωτογραφία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έκανα πλάκα. Ντάξει, το χιούμορ δεν είναι το πολυ δυνατό μου σημείο, το ξέρω.:P

Απ' ότι φαίνεται ούτε εγώ είμαι καλός στο να αναγνωρίζω πότε κάποιος κάνει πλάκα ή όχι τουλάχιστον online:P


@hack3r Ο συνδυασμός γατούλα-μαναράκι συνήθως είναι υπεύθυνος για πολλά ποτά με συνοδεία λαϊκών ασμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top