Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι εγινε, αγχωθηκαν οι δολοφονοι και αρχισαν να στελνουν δυνατους παικτες;
:clapup: για νοσοκομα!!
Τι έγινε; Είσαι και εσύ κάπως σίγουρη ότι τη Resident έσωσε η νοσοκόμα. Μήπως γιατί αυτή είχατε πει για δολοφονία;
Τι πιο συνηθισμενο απ'το να λεει ο δολοφονος τι σκεφτηκε λιγο πριν το κανει, για να "αθωωνεται" και καλα μετα.. "Μα τοοοοσο χαζος θα ημουν να το πω νωριτερααααα?"..
Χοοοχοοοο..
Δεν περίμενα να πεις κάτι άλλο. Ακόμα και η Resident είχε πει ότι θα βγει κάποιος που με ψήφισε, μήπως και αυτή είναι δολοφόνα που λέει από πριν τι σκέφτηκε; :confused:
Επίσης δεν στέκει αυτό που λες στην προκειμένη, γιατί δεν ξέρουμε αν όντως ήταν η Resident που σώθηκε, για να το χρησιμοποιώ εγώ σαν το επιχείρημα που λες. Εσύ όμως έχεις δεδομένο ότι η Resident σώθηκε. Γιατί άραγε; Είσαι η νοσοκόμα... riiiiight :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
corpse κάτι ουσιαστικό δεν έχεις να πεις κάτι ουσιαστικό(και σαν πολύ ενεργή δεν έγινες ξαφνικά, ενώ πριν δεν έψαχνες καν για δολοφόνους ξαφνικά τους βρήκες όλους και είσαι και σίγουρη);;;;Από εσένα δεν περιμένω και πολλά άλλωστε σας βόλεψε η εξέλιξη με τον Θοδωρή βασικό ύποπτο για αποχώρηση.Έτσι και να παραπλανήσετε μπορείτε μιας και δεν φαίνεται η ιδιότητα και μια χαρά τρώτε πολίτη.Την πατήσατε βέβαια με την νοσοκόμα αλλά ναι στριμωχτήκατε και βγάζετε και καλούς παίχτες και ελπίζετε να έχει φύγει η νοσοκόμα...Όμως σας έκανε άσχημη έκπληξη έτσι;;;;:P:P

Δεν θα μπω το πιο πιθανό μέχρι το βράδυ από τις μόνες που περιμένω να κάνουν αλλαγή είναι από RE και Kajira οι οποίες δεν έχουν δώσει σημεία ζωής.Ας φύγει ο φαντασμένος και ας βγάλουμε στην τελική την δευτέρα τον Θοδωρή αφού τόσο πολύ ένοχος είναι...δεν χάνουμε κάτι μόλις μας έδωσε πλεονέκτημα η νοσοκόμα. Μας πέρνει να κάνουμε ένα λάθος ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οποιοσδηποτε ασχετος παικτης δε θα ενοιαζε αυτη τη στιγμη τους δολοφονους, μονο αυτους θα μπορουσατε να επηρεασετε πια;)
Δε γραφω αλλο, σας βαρεθηκα:P
Φιλακια :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ 2η ΗΤΤΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ!!! Απορώ μήπως θέλατε να δολοφονήσετε εμένα ή την resident. Μάλλον εμένα αλλά ο/η καλός/η νοσοκόμος/α σας έκανε φέτες. ΧΑΧΑΧΑ

Στην αρχή σίγουρα χαιρόσασταν που είσασταν τόσο καλά καλυμένοι...

Φοίβη ΤΕΛΕΙΩΝΕ! Σε κάνει ο fandago ότι θέλει. Ο fandago ποτέ δεν είναι παραπλανημένος πολίτης πάντα ξέρει τι κάνει. Εγώ τουλάχιστον βρήκα και ένα δολοφόνο αυτός ψηφίζει αλλού για αλλού... Ούτε ο ίδιος δεν πιστεύει ότι είναι αθώος!!!!!!!!!!!

Είναι φανερή η προσπάθεια των κillers να βγάλουν εμένα σήμερα.

Προσωπικά πιστεύω ότι οι πολίτες κέρδισαν. Οι δολοφόνοι έχασαν την ψυχραιμία τους και προσπαθούν να με βγάλουν αποκαλύπτοντας ουσιαστικά τις ιδιότητες τους. xanp αν δεν είσαι δολοφόνος είσαι ιερόδουλος. Σε άλλο γύρο my dear θα κάναμε θαύματα εμείς οι δύο στη διαπλοκή αλλά τώρα είμαστε αντίπαλοι σόρρυ :P. Δείτε τον vendetta που βαλτός χθες το βράδυ προσπάθησε να με βάλει σε διάλογο και μετά να πει ότι κάνω αυτό για το οποίο κατηγόρησα την Ηρώ.

fandago vendetta xanp αυτή είναι η σειρά.

Ο jrot6 δεν μας τα λέει καλά. Χθες τον έβλεπα συνέχεια να παρακολουθεί το παιχνίδι όταν πόσταρα αλλά δεν έγραψε τίποτα σε κανένα σημείο. Tόση αφοσίωση στο παιχνίδι αλλά κανένα ποστ; Είναι το μεγάλο ερωτηματικό. Aν κάποιος από τους παραπάνω είναι ιερόδουλος τότε δολοφόνος είναι κατά πάσα πιθανότητα ο jrot6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σημερα θα σε βγεις και θα ξερουν οσοι θελουν την ιδιοτητα σου ετσι κι αλλιως, δε χρειαζεται να περιμενουμε Δευτερα.
Οι μόνοι που μπορούν να είναι σίγουροι για την ιδιότητα μου είναι οι συνδολοφόνοι σου και η ΣΕ πλέον. Φοβάσαι μήπως ότι αν μείνω μέχρι τη Δευτέρα, μπορεί να γυρίσει το παιχνίδι και δεν το κάνεις; ;)
Γιατί όπως είπα και πιο πάνω, αρκεί να βγάλετε έναν από κάθε στρατόπεδο, χωρίς να χάσουν οι πολίτες. Αν θες να φύγω σήμερα, οκ, αλλά θα ψηφίσεις fantasmenos την Δευτέρα; Όχι φυσικά, γιατί δεν σε παίρνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
@corpse

μην γράφεις άλλο γιατί μπορεί να στριμωχτείς και να κάνεις περισσότερο μπαμ από τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ααα, δεν κρατιεμαι..
Αρχική Δημοσίευση από xanp:
Ας φύγει ο φαντασμένος και ας βγάλουμε στην τελική την δευτέρα τον Θοδωρή αφού τόσο πολύ ένοχος είναι...δεν χάνουμε κάτι μόλις μας έδωσε πλεονέκτημα η νοσοκόμα. Μας πέρνει να κάνουμε ένα λάθος ακόμα.

"Ας φυγει"..? Χαρη θα του κανουμε του ΘοδωρΑ να τον κρατησουμε γιατι ειναι καλο παιδι και τιμιο παλιεκαρι και θελουμε να δουμε αν στ'αληθεια λεει αληθεια πως δεν ειναι δολοφονι αλλα πολιτακι? :~~~ Γιατι, του την χρωσταμε? :D
Μονος του ελεγε πριν μια σελιδα, οτι εχει παιξει αθλια, οτι δεν μπορει να υποστηριξει τον εαυτο του, οτι θα χουμε ολα τα δικια να πεσουμε πανω του.. Τι εγινε, σαν πολυ δεν ξεσπαθωσε τελευταια?? ;) Xanp μπορουσες να σωσεις τη θεση σου για λιγο, αλλα τοσο που επεσες πανω στον φανταγκο δε σωζεσαι με τιποτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απορώ μήπως θέλατε να δολοφονήσετε εμένα ή την resident
Να δολοφονήσουμε εσένα;; Χαχαχαχα! Πόσο ακόμα άκυρα επιχειρήματα θα πεις; Ακόμα και αν ήμουν δολοφόνος, θα είχε νόημα να σε δολοφονήσω και να φανεί ότι είσαι πολίτης; Τα έχεις χάσει τελείως...
Φοίβη ΤΕΛΕΙΩΝΕ! Σε κάνει ο fandago ότι θέλει. Ο fandago ποτέ δεν είναι παραπλανημένος πολίτης πάντα ξέρει τι κάνει. Εγώ τουλάχιστον βρήκα και ένα δολοφόνο αυτός ψηφίζει αλλού για αλλού... Ούτε ο ίδιος δεν πιστεύει ότι είναι αθώος!!!!!!!!!!!
Αυτό αγοράκι το έχεις ξανακάνει και μάλιστα στο είχα πει εγώ να το κάνεις, την πρώτη φορά που έπαιξες δολοφόνος και από τότε το κάνεις σύστημα. ΠΑΝΤΑ δίνεις έναν συνδολοφόνο σου, μόνο και μόνο για να βγεις αθώος, οπότε μη μας το κοπανάς κιόλας.
Είναι φανερή η προσπάθεια των κillers να βγάλουν εμένα σήμερα.
Πραγματικά δεν με νοιάζει ποιος από την τριάδα σας θα βγει, οπότε μη νομίζεις ότι τα χουμε και μαζί σου κιόλας, απλά εκεί πάει η κόντρα όπως φαίνεται.
Ο jrot6 δεν μας τα λέει καλά. Χθες τον έβλεπα συνέχεια να παρακολουθεί το παιχνίδι όταν πόσταρα αλλά δεν έγραψε τίποτα σε κανένα σημείο. Tόση αφοσίωση στο παιχνίδι αλλά κανένα ποστ; Είναι το μεγάλο ερωτηματικό. Aν κάποιος από τους παραπάνω είναι ιερόδουλος τότε δολοφόνος είναι κατά πάσα πιθανότητα ο jrot6
Χαίρομαι που συμφωνούμε τουλάχιστον ότι ο jrot έχει πιθανότατα ρόλο ιερόδουλης.

Εκτός από posts εντυπώσεων, θα πείτε και κάτι που να στηρίζεται; Ότι και αν λέτε το αντικρούω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
χαχαχα xanp χθές έγραφες εναλλάξ με vendetta σήμερα γράφεις εναλλάξ με fandago. Πόσο ερασιτεχνικά παίζετε ρε γμτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Μάλλον εμένα αλλά ο/η καλός/η νοσοκόμος/α σας έκανε φέτες. ΧΑΧΑΧΑ
Προσωπικά πιστεύω ότι οι πολίτες κέρδισαν. Οι δολοφόνοι έχασαν την ψυχραιμία τους και προσπαθούν να με βγάλουν αποκαλύπτοντας ουσιαστικά τις ιδιότητες τους. xanp αν δεν είσαι δολοφόνος είσαι ιερόδουλος. Σε άλλο γύρο my dear θα κάναμε θαύματα εμείς οι δύο στη διαπλοκή αλλά τώρα είμαστε αντίπαλοι σόρρυ :P. Δείτε τον vendetta που βαλτός χθες το βράδυ προσπάθησε να με βάλει σε διάλογο και μετά να πει ότι κάνω αυτό για το οποίο κατηγόρησα την Ηρώ.

fandago vendetta xanp αυτή είναι η σειρά.

Είναι δυνατόν να θέλουν να δολοφονήσουν εσένα σε μέρα που φαίνεται ότι είσαι πολίτης όπως λες και να αφήσουν τον δολοφόνο κατ εσέ φανταγκο να βγει με ψηφοφορία;;;;;;;:eek::eek::eek::eek::eek::worry::worry::worry::worry: πόσα θες να μας τρελάνεις καλέ;;;;

είμαστε όντως σε άλλα στρατόπεδα μόνο που εγώ δεν είμαι σε κανένα από τα δύο που μου προσάπτεις...

Την φοίβη γιατί την κάνει ο φαντάγκο ότι θέλει ακριβώς δεν κατάλαβα εξηγείς λίγο;;;

Καλά θα ήταν σενάριο επιστημονικής φαντασίας να είμαστε δολοφόνοι αυτοί οι 4 που ανέφερες..το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;;;;

με το παραπάνω ποστ έβγαλες τα ματάκια σου μόνος σου φαντασμένε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εκτός από posts εντυπώσεων, θα πείτε και κάτι που να στηρίζεται; Ότι και αν λέτε το αντικρούω...

Πωπωπωπω τι είσαι εσύ ρε αγόρι; Σε όλα απαντάς με σοβαρά και σωστά επιχειρήματα. Εγώ δεν βλέπω τίποτα τέτοιο όμως. Σοφισματα σοφίσματα σοφίσματα. Τίποτα άλλο δεν κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μονος του ελεγε πριν μια σελιδα, οτι εχει παιξει αθλια, οτι δεν μπορει να υποστηριξει τον εαυτο του, οτι θα χουμε ολα τα δικια να πεσουμε πανω του.. Τι εγινε, σαν πολυ δεν ξεσπαθωσε τελευταια?? ;) Xanp μπορουσες να σωσεις τη θεση σου για λιγο, αλλα τοσο που επεσες πανω στον φανταγκο δε σωζεσαι με τιποτα :D
Ναι, θα καταλάβαινα η πρώτη σας κίνηση να ήταν να με ψηφίσετε. Λογικό είναι...

Πολύ ξεσπάθωσα τελευταία; Εγώ τουλάχιστον μιλάω με τον ίδιο ρυθμό σε ΟΛΟ το παιχνίδι, όχι όπως εσύ που άρχισες να μιλάς πολύ τώρα στο τέλος και μέχρι τώρα περνούσες απαρατήρητη. Ή σαν τον fantasmenos που το έπαιζε τρελός στο μισό μέρος και τώρα έγινε μάντης. Ή μήπως να πω την Angie Ann, που έκανε απουσία, το έπαιζε μπερδεμένη και μετά τους βρήκε και αυτή όλους; Να πω και για την Ηρώ, που ξεκίνησε όπως έπαιζε πάντα με πινακάκια και μακροσκελή posts και μόλις είδε ότι ζορίζει, άφησε το μαλ@#$α να τη βγάλει από την δύσκολη θέση και το βούλωσε; ΜΟΝΟ οι δολοφόνοι δεν θέλουν να τραβάνε προσοχή, οπότε εσύ ειδικά δεν μπορείς να μιλάς.

Επίσης δείτε λίγο το προηγούμενο post μου, πρόσθεσα κάτι στην αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fandago:
Δεν περίμενα να πεις κάτι άλλο. Ακόμα και η Resident είχε πει ότι θα βγει κάποιος που με ψήφισε, μήπως και αυτή είναι δολοφόνα που λέει από πριν τι σκέφτηκε;
Επίσης δεν στέκει αυτό που λες στην προκειμένη, γιατί δεν ξέρουμε αν όντως ήταν η Resident που σώθηκε, για να το χρησιμοποιώ εγώ σαν το επιχείρημα που λες. Εσύ όμως έχεις δεδομένο ότι η Resident σώθηκε. Γιατί άραγε; Είσαι η νοσοκόμα... riiiiight

Οσο γι'αυτο, ποιος μιλησε για ρεζιντεντ??
Εγω ειμαι σιγουρη οτι θα γινοταν δολοφονια αναμεσα σε φαντασμενο-ρεζιντεντ κι εμενα, γιατι ειμαστε οι 3 πιο ενεργοι που σας εχουμε καταλαβει πια. Ελπιζω καποιος απ'τους αορατους η απ'τους αλλους δυο τη Δευτερα να ευστοχησει και να ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΙ, γιατι ειμαι σιγουρη μετα απ'αυτο πιστευεις οντως αυτο που "σφυριζεις ανεμελα";)

ΤΕΕΕΕΛΟΣ, εχω μια ιδεα. Τι λετε να βγαλουμε τωρα φανταγκο και Δευτερα χανπ να δουμε τι ειναι βρε αδερφε γιατι εχουμε μια υποψια αλλα δεν ειμαστε σιγουροι? :P

Και τωρα με συγχωρειτε, παω να δουλεψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να θέλουν να δολοφονήσουν εσένα σε μέρα που φαίνεται ότι είσαι πολίτης όπως λες και να αφήσουν τον δολοφόνο κατ εσέ φανταγκο να βγει με ψηφοφορία;;;;;;;:eek::eek::eek::eek::eek: πόσα θες να μας τρελάνεις καλέ;;;; :worry::worry::worry::worry:

είμαστε όντως σε άλλα στρατόπεδα μόνο που εγώ δεν είμαι σε κανένα από τα δύο που μου προσάπτεις...

Την φοίβη γιατί την κάνει ο φαντάγκο ότι θέλει ακριβώς δεν κατάλαβα εξηγείς λίγο;;;

Καλά θα ήταν σενάριο επιστημονικής φαντασίας να είμαστε δολοφόνοι αυτοί οι 4 που ανέφερες..το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;;;;

με το παραπάνω ποστ έβγαλες τα ματάκια σου μόνος σου φαντασμένε!!!


Ναι έ; έβγαλα τα ματάκια μου; Τι να σου πω xanp αν το λες εσύ λογικά θα ισχύει...

Το αστείο με τον τοτό το είχα πρωτοπεί στον fandago. Επειδή είστε συνδολοφόνοι έχετε αισθήματα αλληλεγγύης (λογικό) και σου έμεινε σαν ατάκα. Μου την φύλαγες να το πεις άλλο ένα λάθος σου. Κανένας πολίτης δεν θα υπερασπιζόταν τόσο πολύ ένα συμπολίτη και να θυμάται πότε κάποιος τον ειρωνεύεται. Στον ελεύθερο χρόνο σκέφτομαι ψυχαναλυτικά χεχεχε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Οσο γι'αυτο, ποιος μιλησε για ρεζιντεντ??
Εγω ειμαι σιγουρη οτι θα γινοταν δολοφονια αναμεσα σε φαντασμενο-ρεζιντεντ κι εμενα, γιατι ειμαστε οι 3 πιο ενεργοι που σας εχουμε καταλαβει πια. Ελπιζω καποιος απ'τους αορατους η απ'τους αλλους δυο τη Δευτερα να ευστοχησει και να ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΙ, γιατι ειμαι σιγουρη μετα απ'αυτο πιστευεις οντως αυτο που "σφυριζεις ανεμελα";)

ΤΕΕΕΕΛΟΣ, εχω μια ιδεα. Τι λετε να βγαλουμε τωρα φανταγκο και Δευτερα χανπ να δουμε τι ειναι βρε αδερφε γιατι εχουμε μια υποψια αλλα δεν ειμαστε σιγουροι? :P

Και τωρα με συγχωρειτε, παω να δουλεψω :P

:D:D:D:D:D:D:D να δουνε όλοι πόσο εύκολα θα κερδίσετε το παιχνίδι θέλεις να πεις καλύτερα με έκανες και γέλασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πωπωπωπω τι είσαι εσύ ρε αγόρι; Σε όλα απαντάς με σοβαρά και σωστά επιχειρήματα. Εγώ δεν βλέπω τίποτα τέτοιο όμως. Σοφισματα σοφίσματα σοφίσματα. Τίποτα άλλο δεν κάνεις.
Βρες μου ΕΝΑ σημείο όπου λέω σοφίσματα. Εγώ σου έχω βρει πολλά, γιαυτό σταμάτα τα posts εντυπώσεων και παίξε σοβαρά. :)
Οσο γι'αυτο, ποιος μιλησε για ρεζιντεντ??
Εγω ειμαι σιγουρη οτι θα γινοταν δολοφονια αναμεσα σε φαντασμενο-ρεζιντεντ κι εμενα, γιατι ειμαστε οι 3 πιο ενεργοι που σας εχουμε καταλαβει πια.
Άκου λοιπόν να δεις κάτι που ΔΕΝ έχεις σκεφτεί. Αν ήμασταν δολοφόνοι αυτοί που λέτε, αν έφευγε οποιοσδήποτε από αυτούς που κατηγορούμε για δολοφόνους, ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ οι υπόλοιποι θα αθωόνονταν. Οπότε αποκλείεται να έβγαινε κάποιος εκ των Angie, Corpse, fantasmenos. Άρα πάλι λες ακυρότητες. Κοίτα να δεις πράματα ε... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το ότι έμεινα τόσους γύρους σα δολοφόνος είναι κατόρθωμα (:p). Ήμουν σίγουρη πως θα φύγω από τον πρώτο. Πολίτης και πάλι πολίτης! Το ευχαριστήθηκα πάντως πολύ το παιχνίδι. Καλή επιτυχία και στις 2 πλευρές!!!:D
Καλό είναι πάντως να μην ποστάρουν οι δολοφονημένοι γιατί τότε να αρχίσουμε να γράφουμε όλοι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
xanp fandago xanp fandago xanp fandago. Πόσα ποστ στη σειρά πρέπει να κάνουν αυτοί οι δύο για να τους υποψιαστείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
απάντησε μου καλύτερα γιατί να βγάλουν εσένα σήμερα που θα φαινόταν ότι είσαι πολίτης ενώ έχουν τον δολοφόνο θοδωρή να βγει με ψηφοφορία;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
fantasmene άσε τις κατηγορίες και απάντησέ μου σε παρακαλώ στα ποστς 447 και 448...Περιμένω από χτες το βράδυ τις απαντήσεις - εξηγήσεις σου...Η ψήφος μου σε εσένα είναι προσωρινή όπως είπα αλλά αν δεν έχεις να μου πεις κάτι το ουσιαστικό δε θεωρώ ότι χρειάζεται να την αλλάξω...

Επίσης, το καλό που σου θέλω να μην είναι όλη αυτή η κόντρα με το fandago μία εξελιγμένη version της κόντρας σου με την Corpse σε προηγούμενο παιχνίδι...Διαφορετικά τη βάψατε και οι δύο σας... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top