Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,419 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 259 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν δεν ήσαστε άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 09:06, 17-05-08:

κουνούπι ζζζζζζζζζζζ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 10:21, 17-05-08:

Μμμ,
Νερό αλλά όχι σε δοχείο, θάλασσα!

ή

Γλάρος...

ή

μικρόφωνο!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 10:35, 17-05-08:

Ανώτερο εξωγήινο ον
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 12:16, 17-05-08:

Κοάλα φυσικά!

20 ώρες ύπνος το 24ωρο είναι αυτές, μεγάλος πειρασμός!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε: στις 12:20, 17-05-08:

Πρε όλοι λέτε ωραίαν πράγματα…Εγώ θα ήθελα να ήμουν λιοντάρι
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 15:54, 18-05-08:

Κι εγώ νερό θα ήθελα... Ή σκίουρος - έχω μία αδυναμία στα βελανίδια και το Ice Age
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 16:03, 18-05-08:

εγω χελωνάκι τοσο δούλη επείδη εχουν καβούκι και γλυκά ματίκια και ωραία μυτούλα
Παράθεση

KOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H KOULA έγραψε: στις 18:39, 18-05-08:

αν ημουν ζωο θα ηθελα να ημουν αλογο η σκυλος γιατι τρελαινομαι και τα αγαπαω αν ημουν φυτο θα ηθελα να ημουν τριανταφυλλο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

__Ntepi__

Νεοφερμένος

H __Ntepi__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H __Ntepi__ έγραψε: στις 21:37, 16-06-08:

αν δν ημουν ανθρωπος θα θελα να μουν ενα ελευθερο πνευμα μια ελευθερη ψυχη μεσα στη φυση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  0049.gif
Εμφανίσεις:  63
Μέγεθος:  27,1 KB
Παράθεση

lugar

Διάσημο Μέλος

H lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών . Έχει γράψει 809 μηνύματα.

H lugar έγραψε: στις 15:22, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Κοάλα φυσικά!

20 ώρες ύπνος το 24ωρο είναι αυτές, μεγάλος πειρασμός!
ΚΙ ΕΓΩ!
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 15:45, 18-06-08:

Θα ήθελα να είμαι άσπρο περιστέρι για να πετάω και να στέλνω χαρούμενες ειδήσεις!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:33, 19-06-08:

νοτες.....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 17:23, 26-09-08:

εγώ ήθελα να είμαι σκύλος...
και αν ήμουνα φυτο τριαντάφυλλο... τα αγαπημενα μου..
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 17:28, 26-09-08:

μπανιέρα

πς. από αυτές με τα ποδαράκια
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 17:32, 26-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
μπανιέρα
πς. από αυτές με τα ποδαράκια
Και πως θα αισθανόσουν που θα είχες πόδια, αλλά δε θα μπορούσες να περπατήσεις;
Α και θα επικοινωνείς κ με την αποχέτευση. Ίου
Παράθεση

Stratos7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O Stratos7 έγραψε: στις 17:32, 26-09-08:

.."Αχ να 'μουν αεράκι, καπνός απο τσιγάρο
στα στήθια της να μπαίνω,
κι εκέινη ας μην με θέλει"..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 10:17, 07-10-08:

Νερό σε ποταμό να κυλάω και να ταξιδευω... να δείνω ζωή//
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:45, 07-10-08:

Εκτος απο νοτες..
...δεντρο...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  tulip tree.jpg
Εμφανίσεις:  86
Μέγεθος:  238,4 KB  
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 18:35, 07-10-08:

Κεϊκ σοκολάτας- εθισμός

συγκεκριμένα, ένα που είχε βάλει το Γίδι στα οφθαλμόλουτρα...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  PBCCC2.JPG
Εμφανίσεις:  84
Μέγεθος:  32,4 KB  
Παράθεση

sostas

Νεοφερμένος

Ο sostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O sostas έγραψε: στις 20:01, 07-10-08:

Γή. Για να κάνω στους ανθρώπους ότι κάνουν σε αυτή.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους